• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AURA Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Melekler ve Çakralar

Melekler ve Çakralar

'Melek' kelimesi, 'haberci' anlamına gelen eski Yunanca 'angelos' kelimesinden türetilmiştir. Melekler, manevi alem ile maddi, fiziksel dünya arasında bir kanal görevi gören bir köprü görevi görür. Melekler daha yüksek boyutlardandır ve maddeye enkarne olmazlar. Yaradan'ın habercileri ve şifacıları gibidirler. Her zaman istendiğinde gelecekler ve sizi iyileştirmeye ve size sevgi göndermeye yardım edecekler. Sevgi ve ışığın daha yüksek boyutlarından geldikleri için, insan olmanın ne olduğunu gerçekten hissedemez ve anlayamazlar. Bize sevgi ve şifa gönderebilirler ve yaşamın belirli dönemlerinde


 
Çakraların Enerjisini Dengelemek

Çakraların Enerjisini Dengelemek

Her türlü enerjiyle çevriliyiz. Yani, her şey bir Enerji biçimidir, hareketsiz duran nesnelerde enerji depolanır. Her yerde depolanırlar, farklı dalga boylarında ve frekanslarda. Her gün bedenlerimize birçok farklı kaynaktan bu enerjiler temas ediyor. Görmüyoruz ama orada olduğunu biliyoruz bazen de hissediyoruz.


Çakra Sistemini İnceleme

Çakra Sistemini İnceleme

Çakralar fiziksel değildir. Bunlar, auraların bilincin veçheleri olması gibi, veçhelerdir. Çakralar, auralardan daha yoğundur, ancak fiziksel beden kadar yoğun değildir, fakat fiziksel bedenle iki ana araç aracılığıyla etkileşime girerler, endokrin sistem ve sinir sistemi. Çakralarımız, bioenerjetik seviyemizi değiş tokuş ettiğimiz, koruduğumuz ve enerjilerinin nitelik olarak değişebileceği enerjik "cihazlar"dır, çakralarımızda neler olup bittiğinin farkında olmak, refahımız için hayati önem taşır. 7 çakra üzerine yoğunlaşılması, yedi ana çakrayı insan varlığımızın temeli olarak kabul eden Doğu manevi geleneklerinden kaynaklanmaktadır.


Çakralarınızı İyileştirme ve Dengeleme

Çakralarınızı İyileştirme ve Dengeleme

Çakralarınızı “iyileştirmenin” ve “dengelemenin” binlerce yolu vardır. Meditasyon ve görselleştirme çok popüler seçeneklerdir, ses başka bir iyi yöntemdir, görme de başka bir yöntemdir (yantralar veya mandalalar kullanarak) ve koku da gerçekten iyi çalışır buna


Çakralar ve Aura İlişkisi

Çakralar ve Aura İlişkisi

Doğrudan cilt yüzeyinin üzerinde, insan enerji alanı eterik katmanlara bölünmüştür. Bu katmanların her biri üç boyutludur ve vücudu bir kılıf ya da kabuk gibi sarar. Enerji bedeni veya sübtil beden, yaşam gücü enerjisini içimizden ve çevremizden taşıyan, bizi dünyaya, ilahi olana, yüksek benliklerimize ve birbirimize bağlayan bir sistemdir.


Yüksek Benlik

Yüksek Benlik

Sizin yüksek özünüz sizden ayrı bir varlık değildir, sizin bir parçanızdır. İnsanlar yüksek benlikleri hakkında konuştuklarında, kendilerinin bilen veya uyanmış yönlerine atıfta bulunurlar. En derin gerçeklere ve gizli bilgilere, yüksek benliğiniz aracılığıyla erişirsiniz. Yüksek benlik bazen ruha güçlü bir şekilde bağlı hisseden bireyler tarafından evrensel bir terim olarak kullanılır.


Yanımızda Olan Melekler

Yanımızda Olan Melekler

Başmelek Mikail Ziyareti : Yeni bir danışanıma reiki seansı veriyordum. Gözlerim gibi ellerim de vücuduna odaklanmıştı. Odada bir varlık hissettim. Başımı kaldırdığımda bir meleğin odada terapi yatağımın yanında olduğunu gördüm. İlk düşüncem, Başmelek Mikail olması gerektiğiydi çünkü bir keresinde bana baş meleklerin uzun olduğu söylenmişti. Neden Mikail olduğunu düşündüğümü bilmiyorum, öyle olduğundan emindim.


Su Meditasyonu Nasıl Yapılır?

Su Meditasyonu Nasıl Yapılır?

  • Küveti size uygun sıcaklıkta suyla doldurun. Susamanız durumunda yanınıza bir bardak temiz içme suyu koyun. Hazırlığınız bitince ışıkları kapatıp mum yakabilirsiniz.

Manevi Sözleşme ve Müzakereler

Manevi Sözleşme ve Müzakereler

Ruh Anlaşmaları ve Doğum Öncesi Yaşam Planlaması.. Ruh anlaşmaları, iki veya daha fazla kişi arasındaki enkarnasyon öncesi yapılan sözleşmelerdir. Bir ruh anlaşmasının arkasındaki teori, doğumdan önce tasarlanan yaşam senaryolarını içerir. Ruhlar, insan formunda öğrenmek istedikleri derslere dayanarak ilişkileri ve aile bağlarını seçerler. Bazı ruhsal gruplar arasında, ruh gelişiminin ruh formundan ziyade insan enkarnasyonları yoluyla daha hızlı ilerleyebileceğine dair bir varsayım vardır.


Sayfa 1 / 3

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page