Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Melekler ve Çakralar

Melekler ve Çakralar

'Melek' kelimesi, 'haberci' anlamına gelen eski Yunanca 'angelos' kelimesinden türetilmiştir. Melekler, manevi alem ile maddi, fiziksel dünya arasında bir kanal görevi gören bir köprü görevi görür. Melekler daha yüksek boyutlardandır ve maddeye enkarne olmazlar. Yaradan'ın habercileri ve şifacıları gibidirler. Her zaman istendiğinde gelecekler ve sizi iyileştirmeye ve size sevgi göndermeye yardım edecekler. Sevgi ve ışığın daha yüksek boyutlarından geldikleri için, insan olmanın ne olduğunu gerçekten hissedemez ve anlayamazlar. Bize sevgi ve şifa gönderebilirler ve yaşamın belirli dönemlerinde

Çakraların Enerjisini Dengelemek

Çakraların Enerjisini Dengelemek

Her türlü enerjiyle çevriliyiz. Yani, her şey bir Enerji biçimidir, hareketsiz duran nesnelerde enerji depolanır. Her yerde depolanırlar, farklı dalga boylarında ve frekanslarda. Her gün bedenlerimize birçok farklı kaynaktan bu enerjiler temas ediyor. Görmüyoruz ama orada olduğunu biliyoruz bazen de hissediyoruz.

Çakra Sistemini İnceleme

Çakra Sistemini İnceleme

Çakralar fiziksel değildir. Bunlar, auraların bilincin veçheleri olması gibi, veçhelerdir. Çakralar, auralardan daha yoğundur, ancak fiziksel beden kadar yoğun değildir, fakat fiziksel bedenle iki ana araç aracılığıyla etkileşime girerler, endokrin sistem ve sinir sistemi. Çakralarımız, bioenerjetik seviyemizi değiş tokuş ettiğimiz, koruduğumuz ve enerjilerinin nitelik olarak değişebileceği enerjik "cihazlar"dır, çakralarımızda neler olup bittiğinin farkında olmak, refahımız için hayati önem taşır. 7 çakra üzerine yoğunlaşılması, yedi ana çakrayı insan varlığımızın temeli olarak kabul eden Doğu manevi geleneklerinden kaynaklanmaktadır.

Çakralarınızı İyileştirme ve Dengeleme

Çakralarınızı İyileştirme ve Dengeleme

Çakralarınızı “iyileştirmenin” ve “dengelemenin” binlerce yolu vardır. Meditasyon ve görselleştirme çok popüler seçeneklerdir, ses başka bir iyi yöntemdir, görme de başka bir yöntemdir (yantralar veya mandalalar kullanarak) ve koku da gerçekten iyi çalışır buna

Çakralar ve Aura İlişkisi

Çakralar ve Aura İlişkisi

Doğrudan cilt yüzeyinin üzerinde, insan enerji alanı eterik katmanlara bölünmüştür. Bu katmanların her biri üç boyutludur ve vücudu bir kılıf ya da kabuk gibi sarar. Enerji bedeni veya sübtil beden, yaşam gücü enerjisini içimizden ve çevremizden taşıyan, bizi dünyaya, ilahi olana, yüksek benliklerimize ve birbirimize bağlayan bir sistemdir.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page