Aura Hakkında

Yüksek Benlik

Yüksek Benlik

Sizin yüksek özünüz sizden ayrı bir varlık değildir, sizin bir parçanızdır. İnsanlar yüksek benlikleri hakkında konuştuklarında, kendilerinin bilen veya uyanmış yönlerine atıfta bulunurlar. En derin gerçeklere ve gizli bilgilere, yüksek benliğiniz aracılığıyla erişirsiniz. Yüksek benlik bazen ruha güçlü bir şekilde bağlı hisseden bireyler tarafından evrensel bir terim olarak kullanılır.


 
Amaçlı Niyet Mumları

Amaçlı Niyet Mumları

Belirli bir amaç veya niyet için bir mum yakmak, dünya çapında hayatın her kesiminden, çeşitli manevi eğilimlerden ve çeşitli dinlerden insanlar tarafından uygulanmaktadır. Bir mum yakmak, arzularımıza ışık getirmeyi sembolize eder. Bir mum, barış için bir dua veya şifa talebi olarak yakılabilir.


Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek

Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek

Beyaz ışık (yaradanın ilahi ışığı), evrendeki pozitif enerjileri barındıran alandır. Beyaz ışık herkes (şifacılar, empatlar, rehberler,ustalar ve siz!) tarafından yardım, şifa ve negatif enerjilerden veya dengesiz titreşimlerden korunma için çağrılabilir.


Enerji Emicilere Karşı Dikkatli Olun

Enerji Emicilere Karşı Dikkatli Olun

Psişik bir vampir, başkalarını duygusal olarak "boşaltan" yaşayan bir kişiyi tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bunu ya empatik olarak (aurik yaşam gücünü boşaltarak) ya da mecazi olarak (hiçbir şey geri vermeden duygusal olarak alan biri; bir "kullanıcı") yaparlar. Bu sözde "vampirler", film dünyasının kan emici vampirleriyle karıştırılmamalıdır.


Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları

Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları

Auramız enerji alanımızdaki ve etrafımızdaki titreşim enerjilerini toplayan bir mıknatıs gibidir. Fiziksel bedenimizin etrafındaki bu alan auramız olarak bilinir. Auramızı yabancı titreşimlerden ve negatif enerjilerden arındırarak temizlemek yaşam kalitemiz açısından önemlidir. Auramız stres, parçalanma ve ışıltı kaybı yaşayabilir ve bu durumda dış etkenlerden ne negatif enerjilerden çok kolay etkilenebilir bir hale geliriz.


Bedeninizi Nasıl Gevşetir ve Topraklanırsınız

Bedeninizi Nasıl Gevşetir ve Topraklanırsınız

Topraklama egzersizleri fiziksel ve ruhsal bedenlerimizin dengesini korumamıza çok yardımcı olur. Doğası gereği tanrısal olan bu vücut taraması, fiziksel bedeninizin hassas olmayan duyumlarının da tam olarak farkına varmanıza yardımcı olacaktır. Bu, tüm fiziksel stresleri ve rahatsızlıkları, özellikle de farkında olmadığınız altta yatan dengesizlikleri belirlemek için mükemmel bir süreçtir.


Melekler ve Çakralar

Melekler ve Çakralar

'Melek' kelimesi, 'haberci' anlamına gelen eski Yunanca 'angelos' kelimesinden türetilmiştir. Melekler, manevi alem ile maddi, fiziksel dünya arasında bir kanal görevi gören bir köprü görevi görür. Melekler daha yüksek boyutlardandır ve maddeye enkarne olmazlar. Yaradan'ın habercileri ve şifacıları gibidirler. Her zaman istendiğinde gelecekler ve sizi iyileştirmeye ve size sevgi göndermeye yardım edecekler. Sevgi ve ışığın daha yüksek boyutlarından geldikleri için, insan olmanın ne olduğunu gerçekten hissedemez ve anlayamazlar. Bize sevgi ve şifa gönderebilirler ve yaşamın belirli dönemlerinde


Enerjilerimizi Topraklamak ve Dengelemek için İpuçları

Enerjilerimizi Topraklamak ve Dengelemek için İpuçları

Topraklanma, fiziksel bedeninizin kök çakrası aracılığıyla yaşamı sürdüren toprak enerjilerine bağlanmasına yardımcı olan bir süreçtir. Her şeyden önce manevi varlıklar olduğumuz için fiziksel beden bazen göz ardı edilir veya ihmal edilir. Enkarne yaşam süremiz boyunca ruhumuzu barındıran bedene saygı duymak ve ona özen göstermek önemlidir. Aşağıda, topraklama çalışmalarınıza yardımcı olabilecek çeşitli araçlar ve teknikler paylaştım.


Sayfa 1 / 3

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page