Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Kozmik Enerji Kanalları (Frekanslar)

MAGİC BLOK KANALLARI: Toplam 24 kanaldan oluşmaktadır. Her bir frekansın etki alanı ve faydası farklıdır. Bu bloktaki kanallar mantraları veya imajinasyon ile aktive edilir. Bazı Magic Blok kanalları Buddha Blok kanallarıyla uyumludur. Tabloda “Σ” işaretli frekanslar Buddha Blok’la uyumludur. “Ω” işaretli frekanslar düşünce formuyla aktive olur.

BUDİST (ŞİFA) BLOK KANALLARI: Toplam 19 frekans veya kanaldan oluşmaktadır. Her bir frekansın etki alanı ve faydası farklıdır.

FARUN BUDDHA

Tüm hastalıkları iyileştiren, yalnızca iyiliği getiren ve çok saf enerjiyle doyuran evrensel bir kanal. Bütün kanallar bu kanalın üzerinde çalışır. Ana temel kanaldır. Kanal evrensel, klinik, resüsitasyondur. Güçlü koruyucu özelliklere sahiptir, hemen hemen tüm hastalıkları tedavi eder. Mide ülserlerini hızla iyileştirir, yanıklar, 12 parmak bağırsağı, bayılma, koma, bilinç kaybı, şoktan kurtarır, biyolojik alanı kalınlaştırır. Bütün çakraların aktivasyonunda, temizliğinde, dengelenmesinde çakra ile ilgili sorunların iyileştirilmesinde kullanılır. Yavaş bir hızla temizlik yapar. Bedeni ve aurayı temiz enerji ile doldurur. Saç dökülmelerine iyi gelir.

FİRAST

ANTİK MISIR IŞINI

Evrensel bir kanaldır. Tüm hastalıklar: varisler, işitme kaybı, KBB hastalıkları, tıkanma, duyu kaybı Diş çürükleri ve iltihabi durumların tedavisinde, eziklerde, tromboflebit, bedende gereksiz ama bedene zarar veren tüm canlı hücreleri cansız hale getirerek temizler. İltihap, tümör, kist, miyom gibi. Bu kanal yoğun temizlik kanalıdır.Eklem ağrıları, idrar kaçırma, oda ve eşyaların temizlenmesi, hasarların giderilmesi, hakaretler, haksızlıklar üzerine çok etkilidir. Kanal ayrıca ana ve çevresel meridyenlerin saflaştırılmasını hızlandırmak için de kullanılabilir. Bacak ağrısı kesinlikle geçecektir. Estetik açıdan Firast kanalı hastalık sonucu ortaya çıkan çirkin çıkıntılı damarları düzeltecektir. Nazar, büyü, lanet gibi düşük titreşimli tüm enerjileri temizler. Enerji saldırılarının zararsız hale getirilmesinde, düşük titreşimli enerjilere sahip varlıkların kovulmasında, çakra temizliği ve aktivasyonu ile Aura temizliğinde de etkili çalışır.  Suyu negatif hatıralardan temizlemek için kullanılır.

SHAON

Eski mısır kumu

Karaciğer, kalınbağırsak, böbrek, Böbrek iltihaplannı iyileştirir, jinekoloji, rektum kanseri, üroloji tedavisinde Shaon etkili çalışır. Shaon Kanalı'nın ana işlevi, taşları ve kumu kırmak ve çıkarmaktır.Vücudu temizlemek ve tüm hastalıklardan iyileşmek için çalışır. Shaon kanalı, yöntemdeki ana şok kanallarından biridir. Tuzları giderir, taşları ezer, neoplazmaları ve yara izlerini çözer. İnsan enerji kanallarından (nadiler) geçerek, onları vücudun uyumlu bir şekilde var olmasını engelleyen yıkıcı her şeyden temizler.

KRAON / CRAON, JILIUS 

Tüm kan hastalıklarına çalışır. Dalak, Karaciğer, akciğer, pankreas Böbrek ve böbrek iltihabı, rahatsızlığı, şeker hastalığı, hepatit (A, B, C, D), anemi, radyasyona maruz kalmanın etkilerini (radyasyon hastalığı) iyileştirir ve temizler.

NINALIS

Antik Budist kanalı

Kalp hastalıkları, grip, alerji tedavisinde kullanılır. Kalp hastalığı da dâhil olmak üzere kalbin tüm hastalıkları tedavi edilir. Kalbi ve kardiyovasküler sistemi iyileştirir. Ayrıca geçmiş yaşamların olumsuz etkileri, ahlar,oluşan genetik bloklar, haksızlıklar hakkında bilgi sahibidir ve bunlarla nasıl başa çıkılacağını önerir, duygusal arka planı (bilinçalrındaki, negatif kodları) uyumlu hale getirir, kalbin enerji kayıplarıyla başa çıkmasına yardımcı olur. Ninalis falcılar tarafından ölüme verilen zararı, kişisel ve ailevi lanetleri ve nekrotik bağları kaldırmak için kullanılır.

Bir anne bu kanalı kullanırsa en ağır vakalarda bile çocuğunu kolaylıkla tedavi edebilir. Bunu yapmak için sadece kanalın enerjisini doğru bir şekilde uygulamak gerekir. 

RISUR

(İlahi Kozmik Frekans)

Böbrekleri, karaciğeri, mide-bağırsak sisteminin, mide kanserini  ve tüm hastalıklarını (bulaşıcı, zehirlenme, dizanteri, kolera, vb.) tedavi eder. Mide ve bağırsak kısacası sindirim sistemi ile ilgili rahatsızlıklarda kullanılır. Kemoterapi hastalarında ilaç yan etkileri için kullanılır.

FARUN

Kanal skolyoz, tuz birikimi, poliartrit, tuzlu poliartrit, enfeksiyöz poliartrit, duruş düzeltmesi, İskelet ve kas sistemi, kemiklerde kireçlenme, osteoporoz rahatsızlıklarında kullanılır. Sırt ve diz problemlerinde de etkili bir kanaldır. Bu kanal direk sırtta teknik bir vuruşla uygulanır. Farun ile omurga boyunca tarama ile teşhis de yapılabilir. Kanalın nereye kadar ulaştığını, nerede tıkanıklık olduğunu görebilir buna göre blokaj olan bölgede çalışılabilir.

SURI-SANLAI (SUR-SAN) SURIY-SANLAI

Göz hastalıkları, cilt hastalıkları, cerahatli iltihap, kangren, alerji tedavisinde kullanılır. Kanal tüm göz hastalıklarından şifa için çalışır. Özellikle alerjilerde ve iltihabi durumlarda kangrende kullanılır. Göz kusurlarında yakın ve uzak görme sorunları Glokom rahatsızlığında kullanılır. Çok nazik, insanı saran bir kanaldır; denizanası şeklindedir, rengi mavimsi-yeşildir. Birkaç çalışmada görme kusuru 0.5 derece iyileşme gösterir.

SİNRAH

Kadınların (Sinrakh), erkeklerin (Sinlakh) gençleşme kanalları. Sinlakh + Tata hormon kanalları, hormonlarla çalışır. Kanalla kilo vermek için çalışıldığında kilo verirken ciltte gerginlik oluşur. Kadınların gençleşmesi için kullanılır, hormonal seviyeleri normalleştirir, kırışıklıkları düzeltir, cildi sıkılaştırır. Tuzu, su ve kremleri şarj etmek için kullanabilirsiniz. Şarz ettiğiniz malzemeleri içen, kullanan kişilerin ciltlerinde çok hızlı değişim olur. Tiroit bezini çalıştırdığı için metabolizmanın dengeli çalışmasını sağlar. Rahim ve yumurtalık bölgesindeki sorunlar için çalışılır. Pankreasa bu kanalla çalışılır. Ayrıca Timus, Karaciğer, Dalak, Pankreas, Rahim, Yumurtalık, Böbrek Bezleri üzerinde de etkili çalışır.

SİNLAH / SINGLAH

Bu kanal erkekleri gençleştirmek, hücre yenileme için kullanılır: hormonal seviyeleri normalleştirir, kırışıklıkları yumuşatır, cildi sıkılaştırır, fiziksel ve cinsel gücü artırır. Erkeklerdeki prostat sorununu iyileştirir. Tiroit sorunlarına iyi gelir metabolizmayı çalıştırır. Pankreasa bu kanalla çalışılır.

URAL

Kanal Menenjit, grip, soğuk algınlığı (temassız), menenjit, bulaşıcı menenjit, akciğerler, bronşlar, silikoz, amfizemi tedavi eder. Ayrıca akciğer ve bronş hastalıklarının tedavisinde ve tüm salgın hastalıklarda kullanılır.

KURF

Bıngıldağı henüz büyümemiş yeni doğmuş bir çocuğun kafatası travmasından kaynaklı kemiklerini düzeltir, kafa içi basıncı ve göz içi glokom hastalığını tedavi eder ve basıncını hafifletir, hipertansif krizden sonra başı temizler. Zihin karmaşası ( başınızı patlar gibi hissettiğiniz) durumlarda kullanılır. Basınçtan kaynaklı baş ağrılarında kullanılır. Baştaki ağrının sebebi enerji özleri olabilir. Bu durumda da Kurf kanalı iyi gelir.

SVJATOJ LİSUS / Kutsal İsa (St. Jesus)

 

Eklemleri, soğuk algınlığı, boğaz, bronşit, zatürre, amfizem, silikoz, bademcik iltihabı, ateşi düşürür, kan basıncını normalleştirir, hipotansiyon, vetovasküler distoni, kırık eller, kırıktan sonra yanlış kaynaşmış kemikler ile etkili çalışır. Larenjit ve tüm boğaz sorunları Akciğer hastalıklında Nefes alma ile ilgili sorunlarda bu kanalı kullanmalısınız. Artrit hastalığına iyi gelir. Bu kanal Kozmik Enerji Terapistine danışanla ilgili seans sırasında bilgi verir ne yapması gerektiği konusunda yönlendirir.

SVJATOJ MOİSEJ (St. Moses) Kutsal Musa

Solunum yolları, akciğerler, Nefes borusu, silikoz, zatürre, bronşit, grip, bademcik iltihabı, karaciğer, böbrekler, Karaciğer, Bağırsak sistemi, mide, mide kanseri tedavilerinde kullanılır. Bu kanal zor vakalarda ve kanser vakalarında kullanılır. Karaciğer hastalıklarında Kraon kanalı ile beraber kullanılır. St Moses kanalı karaciğer organının kendisi ile Kraon kanalı karaciğer organının enerjisi ile çalışır. Akciğer kanserlerinde sorunlu olan bölgede kullanılır. Korkusu olan insanlarda böbrek sorunları çok olur. Bu gibi durumlarda bu kanal kullanılmalı.

SVJATOJ BUDDA (St. Buddha) Kutsal Buda

Fıtıklar, kasık, interkostal, omur, yara izleri, eklemler, mide kanseri (kötü huylu), gastrointestinal sistem tümörleri, kırılan kemiklerin iyileşmesine yardımcı olur, ameliyat sonrası kesik ve dikişlerin hızla iyileşmesinde, hücrelerin hızla iyileşmesini kolaylaştırır. Sindirim sistemi için çok etkili bir kanaldır.Eklem rahatsızlıklarında, mide ve bağırsak sistemi tümörlerinde kullanılır. Rahim sarkmalarını iyileştirir. Uyumadan önce aktif edilirse rahat bir uyku geçirmenizi sağlar.

SVJATOJ MUHAMED (St. Mohamed) Kutsal Muhammed

Yara iyileşmesi, benlerin, vücuttaki siğillerin iyileşmesini sağlar, aşırı tüylenme, gereksiz yerlerdeki tüylenmelerin yok edilmesi, hormon seviyelerini normalleştirilmesinde ve cilt hastalıkları için kullanılan güçlü bir kanaldır. Alerjik durumlara iyi gelir. Yaraların çabuk iyileşmesine (mikrobik yaralar dâhil) yardımcı olur. Rahim hastalıklarında, hormonların dengelenmesinde kullanılır. Yağ dokusu tümörlerinin iyileşmesini sağlar.

JULİUS / Gilius

(Ses Frekansı)

Kraon'dan daha güçlü bir kanal, yoğun bir frekanstır. Lenfogranülomatozis, kan kanseri, lösemi, nörofibromatozis ve Kraon gibi birçok hastalığı tedavi eder. Kraon ile aynıdır fakat daha güçlü bir kanaldır. Tüm kan hastalıkları lösemi, şeker vb. hastalıklarda kullanılır. Karaciğer, Akciğer, pankreas, dalak rahatsızlıkları için çok etkilidir.

RANUL

(Ses Frekansı)

Her türlü göz hastalığıyla çalışır ancak Sury-Sanlay kanalından daha güçlüdür. Vizyonu geri yükler, miyopi, hipermetropi, glokom vb.

RAUN

alkolizm

Kronik alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı, sigara bağımlılığını tedavi eder, uyuşturucu bağımlılarını bırakma, kodlama, Sevgi bağımlılığı, ilaç bağımlılıklara olan olumsuz bağımlılığı ortadan kaldırır ve yok eder, su, tuz, tüm alkollü içecekleri şarj eder.

Bağımlılık karmik olabilir. Sevgisizlik, anne baba tarafından reddedilme nedeniyle de olabilir.

 

 

FIRAST MAGIC Ω

Firast kanalını kullanarak odaları, nesneleri, eşyaları, ürünleri, sıvıları vb. temizleyebilirsiniz.

ZEUS (Olimposluların  Enerjisi) Σ

Evrensel bir kanal olan OLYMPUS TANRILARININ enerjisi tüm hastalıklara etki eder ve diğer frekansların etkisini arttırır. Merkezi sinir sistemi, psişe hastalıklarını iyileştirir. Aura temizliği, çakra temizliği ve aktivasyonu, baş temizliği için kullanılır. Zeus kanalı organlara birebir kullanılmaz. Spesifik noktalara ilk kanal olarak kullanılır Kendi başına asla kullanılmaz, sadece Firast kanalı ile birlikte kullanılır.

ZOLOTAJA PİRAMİDA  (Altın Piramit
Mahatma   Esası)Ω Σ

Temizlik, koruma. Yaraların, yanıkların hızlı iyileşmesini destekler. Salgın hastalıklara ve doğal afetlere karşı çalışırken yardımcı olur. Kanal geniş alanlarda (belirli bir bölge, şehir vb.), temizlik, salgın hastalıkların ortadan kaldırılması, çevresel ve cezai durumların iyileştirilmesi için kullanılabilir; bu durumda altın ışık sırasıyla bölgeyi, şehri vb. kapsamalıdır. Bölge ne kadar büyük olursa, bu kanalın çalışmasına daha fazla kozmik enerji katılır.

MAMA

Dişi enerjili gezegen kanalı

bu kanal doğrudan ağır negatif enerjiyi ortadan kaldırmak, onu auradan çıkarmak, hem insanlara hem de özlerin yaşadığı süptil Dünyanın alt kürelerine, enerji vampirlerine çeşitli bağları kaldırmak, her türlü büyücülük, bağlama, kara büyücülere karşı çalışır. Ciddi hastalıkları olan kişileri temizlemek, tahribat, iftira, küfür, nazar, çeşitli kara büyü etkilerini ortadan kaldırmak ve nekrotik bağları ortadan kaldırmak için kullanılır. Ayrıca sık sık tekrarlayan kâbuslar, korku, zulüm için kullanılması tavsiye edilir. Ağır hasta hastalarda açılır, ayrıca stresi bastırmak için kullanılır Mama kanalı dünyasal olan bağımlılıkları koparır. Kıskançlık, nazar vb. gibi düşük titreşimli enerjileri temizler. Stres ve sinir krizleri durumlarında kullanılır ve etkilerini ortadan kaldırır. Kişileri rahatlatır, sakinleştirir. Uyku sorunu yaşayanların uykularını düzene sokar ve rahat uyumalarını sağlar. Sabah uyandığınızda kendinizi canlı ve taze hissedersiniz, Mama frekansını suya yükleyerek korkulardan arınmanın gerçekleşmesine de vesile olursuuz.

ANAEL Σ

Aşk ve koşulsuz sevgi frekansıdır. Kavga, tartışma, huzursuzluk, Alkolizm sorunu yaşayan bir eş, partner, arkadaş gibi sıkıntılı durumlarda aktif çalışır. İş ve işveren mağduriyeti (haksızlığa uğrama) durumlarında çalışılır. Kişiler ve durumlar şifalandırılır. Aşk ve sevgi durumlarında bu kanal ile çalışıldığında, bilinçaltı düzeyde hakkettiğiniz aşk ve sevgi size çekilir… Ayrıca çok etkili mekân ve ortam temizliği yapar ve olumlu bir atmosfer yaratır. Kavga ve strese neden olan düşük titreşimli enerjileri, aurayı temizler. Pankreas hastalığının tedavisinde Anael kanalı ile çalışılmalıdır. Devlet daireleri vb. gibi durumlarda sorunlu bir işiniz varsa Anael kanalı ile çözüme ulaşabilirsiniz. Ortamdaki negatif enerjileri temizleyerek sevgi frekansıyla arınma sağlar.

AGNI (KOZMİK ATEŞ)

Bu kanal olumsuz durumları ortadan kaldırmak için kullanılır, yani: çeşitli depresyon, stres, kronik yorgunluk ve kötü ruh halinden kurtulmak içindir. Kanalın enerjisi, depresif, donuk bir ruh hali ile kolayca başa çıkabilen, stresli ve stres sonrası bir durumu mükemmel bir şekilde ortadan kaldıran, aurayı negatif enerjiden temizleyen, saf, ateşi ile doyuran Cozmos'un güçlü pozitif titreşimlerini taşıyacak şekildedir. Kanal, herhangi bir kavga veya hoş olmayan konuşma sonucunda bir kişinin aldığı tüm olumsuz programları ve tutumları kozmik ateşle yok eder ve yakar, ayrıca bir kişinin bilgi alanını kaba, olumsuz enerjilerden temizler. Agni kanalı kozmik bir kanaldır ve Kozmos'tan gelir, enerjisi dinamik, güçlü ve yoğundur. depresyonu giderir, canlılık verir, güçlü bir şekilde temizler. Enerjinizin artmasını ve güçlenmek istediğinizde bu kanalı açabilir veya seansına katılabilirsiniz. Depresyon ve stresi önleyen bir kanaldır. Fobileri olan insanlarda bu korkuları yok eder. Suya yüklendiği takdirde içen kişinin TİKlerine çalışır.

CHUM / HUM

(Dünya Frekansı)

Dünya kanalı. Arınma, koruma, kavgaların önlenmesi için çalışır. HUM - evrensel bir kanaldır, dişil enerjiyi taşır, yani sakinleştirir. Bu nedenle stresi, saldırganlığı azaltmak, kavgaları sonlandırmak, skandalları, iftira, dedikodu vb. olayları önlemek için kullanılabilir.

AGNİ-CHUM Ω

Etki kanalıdır. Her türlü ciddi hastalığı iyileştirmek için çalışır. Karmik hastalıklarda çok etkilidir. AGNI-HUM Temizleme, stres, depresyon frekansıdır. Özel bir kanaldır, aynı anda iki enerji niteliği taşır. Kozmik ve karasal bu iki tür enerjinin birleşmesi, insan vücudu üzerinde çok faydalı bir etkiye sahip olan, onu iyileştiren ve ayrıca iç organları ve biyolojik sistemleri temizleyen ve doyuran nötr bir enerji oluşturur. Bu iki tür enerjinin birleşmesi ve nötr olana dönüşmesi, üçüncü ve dördüncü çakralar arasında, tam İnsan Ruhunun bulunduğu yerde gerçekleşir. Bu kanal biyofieldin şifa enerjisi ile doyurulması açısından oldukça faydalıdır. Bu kanalı kullandıktan sonra, hafifleme ve rahatlama, sakin, tatmin olmuş bir içsel durum hissedersiniz. Bu kanalın yoğun bir çalışma gününün sonunda, çeşitli stresli durumlardan ve konuşmalardan sonra, yorgunluk ve kötü bir ruh hali içinde, vücudun iç enerjisini dengeye getirmek için kullanılması tavsiye edilir. Kanal, kardiyovasküler sistemin ve sindirim organlarının işleyişini normalleştirir, onları nötr enerjiyle doldurur ve hem sistemin bir bütün olarak hem de her organın iç enerji durumunu ayrı ayrı stabilize eder. Bir organ hasarının (örneğin böbrek yetmezliği), ayrışmanın olduğu yere nötr enerji verilir.

Kanal çok güçlüdür, negatif enerjilerden, hasardan, nazardan arındırır. Enerji özlerinin geri çekilmesini sağlar, ağır hastaları tedavi etmek için kullanılır. Negatif enerjiyi bir araya getirir, stresi giderir, saldırganlığı sonlandırır.

MİDİ (Dünya Bilgisi Frekansı)

Bilgi almak için kullanılır, gezegensel bilgileri taşır, unutulan veya kaybolan eşyaların bulunmasına yardımcı olur. Diğer kanallar gibi, Başlatmadan hemen sonra açılır ve çalışır, ancak bilgileri hızlı ve net bir şekilde almak için kanalın, yani. frekansına göre ayarlayın. Bilgi almak için kanal herhangi bir yerde, herhangi bir konumda açılabilir. Bilgi, tahminler, ipuçları, içgörüler, basiret, duruişiti şeklinde gelir. Daha sonra kanal kapatılabilir, ancak kapanmaması da mümkündür. Bir kişinin kaybolması veya toplantı ve yapmak istediğiniz görüşmelerinizin sürekli kesintiye uğraması, ertelenmesi ve aksaması durumunda MIDI kanalı ile hizalama yapabilirsiniz. Seans birçok kez tekrarlanabilir. Aynı şekilde başka bir kişiyle görüşme arzusundaysanız bunun için bir seans yapılır. Kanal, paraziti ortadan kaldırarak maden arama işini büyük ölçüde kolaylaştırır. Bilincin arınmasını ve genişlemesini teşvik eder, üst enerji merkezlerinin çalışmasını aktive eder. Bu kanala inisiye olduktan sonra 3 ay her gün en az 20 dakika bu kanalı aktive etmek gerekir. 3 aydan önce herhangi bir soru sormamak gereklidir. Teşhis ve şifa için inanılmaz etkili bir kanaldır. Bağlantınızı kopardığınız izini bulamadığınız kişilerle bu kanal vasıtasıyla tekrar bağlantı kurabilirsiniz. Zihin alanından bilgi alır. Aynı zamanda güçlü bir koruma oluşturur.

GEKTAS / HEKTAŞ

 (Kozmik Bilgi Frekansı)

Güçlü alan, bilgi kanalı. Bilgi alımını engelleyen her şeyi temizler ve kaldırır. Herhangi bir bilgiyi taşır, zihni güçlü bir şekilde genişletir ve temizler, yaratıcı yeteneklerin gelişimini destekler. Midi, Doğa Ruhlarının (-) gezegensel kanalıdır, Hektaş (+) kozmiktir. Standart dışı durumlarda MIDI ve GEKTAŞ kanallarının bilgilerinden temizleme kanalı olarak çalışır. Yalnızca AGNI kanalıyla uyumludur.

TATA Σ

Fazla kiloyu normalleştirmek için çalışır. Hormonal bozukluklarda arka planda çalışarak iyileştirme sağlar. Fazla kiloyu normalleştirir ve aynı zamanda cildi sıkılaştırır. Ana işlevi şifadır, şifa kanalları ile uyumludur. Fazla kilo problemi olanlarda 15 gün üst üste bu kanal çalışılmalıdır. TATA kanalı metabolizmayı çalıştırdığı için vücut yağ yakar. Bu kanal yemek yeme alışkanlığında değişiklik yapmadan zayıflama sağlar. Duygusal negatif enerji fazlalıklarını yok eder.

Tata kanalı ile öncelikle tiroit bezlerine çalışılır ve Auraya verilir frekans. Sadece aşırı kilolu insanlar için değil, çok zayıf insanlar içinde açılır kanal ve metabolizmayı dengelediği için kullanılır. Anoreksiya hastalığı olan kişilerde de etkili çalıştığı gözlemlenmiştir.

GEKATA / HECATTA Σ

Uyarı! Kanal yeniden hücre çoğalması yapar. Kanalı mastit (emzirme esnasında meme başındaki oluşan çatlaklardan meme içine giren bakteriler sonucu memede oluşan iltihabi durum )için ve kistli durumlarda kullanmayın. Kadınların enerjisidir. Sütün yokluğunda çatlamış meme uçlarını iyileştirir. Meme kanserine etkili çalışır. Tüm meme iltihaplarında kullanılır. Kadınların rahim ve göğüs sorunları için kullanılır. Küçük göğüsleri büyütmede kullanılır. Kişinin göğsü 1/1.5 bedene kadar büyür. Ayrıca hamile kalamayan kişilerde mükemmel sonuç elde edilir. Yeterince gelişmemiş cinsel organların gelişmesinde yardımcı olur. Yarı temaslı 10-12 seans uygulanmalıdır.

RİNALTİ Σ

Mantarların sebep olduğu kepeklenme birçok cilt mantarı hastalığı (mantar, sedef vs.)parazit enfeksiyonları (bağırsak kurtları), Cilt hastalıklarının iyileştirilmesi için kullanılır. Bu kanal bitkilerdeki zararlı hayvanların yok edilmesinde de kullanılır. Tarım arazilerinde bu kanalla çalışıldığında yaprak bitleri, haşereler ve zararlı canlılar toprağı terk eder. Ek olarak, bir kişi maruz kaldığında, helmint istilasından kurtulmak için çalışılması da etkilidir. Ayrıca mantarın neden olduğu kepekten kurtulmaya yardımcı olur. Şampuan ve sabunları bu kanalla doldurarak enerji güçlendirilir.

TOR / THOR Ω Σ

Kanal şoktur. Diş ağrısı, baş ağrısı, migren (migrende enerji çok katıdır ve kanal migren de etkilidir), böbrek ağrıları, karaciğer vb. geçiremiyorsak, ağır karanlık enerji kütlelerini parçalamak için kullanılır. Kanal ağrılı olan bölgede ki yoğunlaşmış enerjiler üzerinde etkili çalışır. Büyük karanlık enerji kütlelerini kırar.

BONN Σ

Uçan yogilerin kanalı. Bu kanal ile yerden yükselebilirsiniz. Yataktan kalkmayan ağır hastalar ve felçli hastalarda çalışmak için kullanılır. Bacak hastalıklarını iyileştirir

Havaya yükselme becerilerini geliştirmek, yataktan kalkmayan ağır hastalarla çalışmak, inme tedavisi için kullanılır; yatalak hastaları hızla ayağa kaldırır. Havaya yükselme yeteneklerini geliştirmek için kanalın Midi ve Hektas kanallarıyla aynı şekilde geliştirilmesi gerekir. Ağır hasta ve felçli hastaların tedavisi için çalışılır. Ağır hasta ve felçten kurtulanlar, çakralar ve baş bölgesi için çalışılır. İnme yeni ise, Bonn seansının sonunda genel bir seans ile çakralar üzerine çalışılır. Bir hafta sonra hasta yataktan kalkar. İnme 6 aydan fazlaysa, böyle bir hastayı şifalandırma süreci zor ve uzundur. 6 aydan daha yeni ise inmelerin iyileşmesinde etkilidir. Tek başına enerji yeterli değildir, burada deneyimli, güçlü bir masaj terapistine de ihtiyaç vardır.

BOON ciddi ve kronik hastalıkların tedavisinde etkilidir. Astral seyahatlerde kullanılır. Paralel evrenlere seyahat için kullanılır. Yer altında 13 seviye vardır. Bu kanalla oralara da gidilebilir. Frekans İskelet ve omurga sisteminde yürüme zorluğu yaşayan kişilerde hareket kolaylığı sağlar. Uzaktan uygulanabilir.

TİTAN / TITANYUM

 (Ses Frekansı) Σ

Titan kanalı SADECE çakralarla çalışmak için kullanılır. Kanal şoktur ve F+Z kanalları ile yapılan çalışma sonuç vermezse kullanılır. Magic bloğunun diğer kanallarıyla birlikte ana oturumun başında açılacaktır. Kanal tüm hastalar için açılmalı, kimin için çalışması gerektiğini kendisi bulur. Titan kanalının güçlü titreşim göstergeleri vardır ve tüm hastalar bunu normal şekilde tolere etmez. Ciddi vakalarda titan kanalı ile çalışarak çok tıkalı olan çakraları temizleyip aktive edebilirsiniz.

LOULİ / LULI Σ

Şizofreniden, serebral palsiden iyileşmeyi destekler. Medikal ile uyumlu Serebral palsi (ICP) tedavisi için çalışır, psikoz, şizofreni (en güçlü takıntı) tedavisi uzun sürer ve hastanın bir psikiyatri kliniğinde yatabileceği ciddi krizler eşlik eder. Şizofreni sadece deneyimli bir kozmik enerji terapisti tarafından tedavi edilir.

SOUTRA-KARMA / SUTRA KARMA

Karmayı kaldırmak için kanal. 7. nesle kadar akrabaların biriktirdiği karmayı iyileşme yavaş olduğunda açılarak kısmen veya tamamen ortadan kaldırır. Kanal hastanın biriktirdiği karmayı kaldırmaz. Terapötik ile uyumludur, çok zor durumlarda, uzun süreli tedavinin işe yaramadığı durumlarda kullanılır. Fiziksel vücudu ciddi şekilde hasar görmüş hastalarda (4. derece onkolojik hastalar) kullanılmaz. Kanal bir kez açıldığında, 10-12 güne kadar otomatik olarak çalışır.

CHUTTA (HUTTA) (Kozmik Irkın Frekansı)

Hastalığın çok nadir olduğu, yeterince anlaşılmadığı ve yetersiz açıklandığı (örneğin, vitiligo cilt depigmentasyonu) nadir durumlarda kullanılır. Kanal yönetime ve kontrole tabi olmadığı için kanalla çok nadir çalışılmalı. Enerji bloğu halindedir ve içinde 800 frekans barındırır. Geometrik bir çalışma şeklidir.7.kozmik ırkın kanalıdır. Emer gibi vücudu tarayarak şifalandırır. Karmik problemlerin çözümünde kullanılır. Kişiye açıldığında bir nevi checkup yapar. Gizlenmiş, bastırılmış tüm sorunları bulup çözümler. HUTTA hastanın etrafında titreşimler yaratır.

DO

 (Astral Seyahat Frekansı)

Bir rüyadaki astral seyahat kanalı, sadece Sutra-Karma kanalıyla birlikte kullanılır. Astralden şifayla ilgili bilgi alımında kullanılır.  Kanal ne kadar sık ​​kullanılırsa, paralel dünyalara çıkışlar o kadar bilinçli olacak ve geri döndüğünüzde o kadar fazla bilgi depolanacaktır. SADECE deneyimli bir üstadın rehberliğinde gerçekleştirilir. Felçli, yürüyemeyen ve MS hastalarında da etkili çalışmaktadır.

LUNNİJ SVET

(Ay Işığı Frekansı) Ω

Kanal şifa kanalları ile uyumlu değildir. Yaralanmalar, çürükler, diş ağrısı vb. için anestezik olarak kullanılır. Tedavi edici değildir, geçici anestezi gibi çalışır, ağrı nedenlerini ortadan kaldırmaz. Kanal, yalnızca zihinsel imajinasyon yolu ile çalışır. Karın bölgesi ağrılarında ve baş ağrısı durumlarında bu kanalı kullanmayın. Kısmi anesteziye neden olan anestezi kanalıdır

LOUGRA / LUGRA

Hayvan tedavi kanalı

Hayvanların, kuşların, bitkilerin iyileşmesi için çalışır. Hayvan ve bitkileri tedavi etmek için kullanılan yöntemdeki tek kanal. Kanal, çiftlik gibi geniş bir alana açılabilir. LUGRA kanalının kullanım miktarında herhangi bir kısıtlama yoktur, bitki veya hayvan ne kadar büyükse, o kadar sık ​​kullanılması gerekir. Ayrıca göl ve nehirlerin temizlenmesi için kullanılır.

OSVJASHENİJE PREDMETOV / SANITIZE ITEM

NESNELERİN TEMİZLENMESİ

Nesne Kanalı Kutsal kanaldır. Eşyaları, nesneleri, mekânları temizlemek, korumak ve kutsallaştırmak saflaştırmak için negatif enerjiden güçlü bir şekilde temizler ve temiz enerji ile şarj eder. Ölen bir kişinin eşyalarını temizlemek için dolaba bir kanal açın, eşyalar nekrotik bağlar taşımaz. Günlük hayatta sürekli kullanabilirsiniz. Eşyalar, gıda, yemek, araba, ev vs. frekans tüm bunların hafızasında kayıtlı olan enerjileri temizleyerek kutsal ve saf hale getirir.

HA

Kozmo Enerji terapisti koruma kanalı.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page