Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Şifa için Mor Alev

Şifa için Mor Alev

Günümüzde giderek daha fazla insan,yoga, meditasyon ve pozitif olumlamalara kadar, hayatlarını dönüştürmenin ve gezegeni iyileştirmenin yollarını arıyor. Düşüncelerin, duyguların ve sesin gücünün insanın ruhsal ekosistemini nasıl etkilediğini tam olarak inceleyerek aydınlanma arayışını bir adım daha ileri götürüyoruz.

Mor Alevin Tarihi

Mor Alevin Tarihi

Menekşe alevi, eski zamanlarda Atlantis ve Lemurya'nın ileri medeniyetleri sırasında biliniyor ve kullanılıyordu. Kutsal ateşin rehberleri, melekleri ve ilahi simyacılar tarafından tapınakların gizli odalarında kullanıldı. Birçoğu Atlantis tapınaklarındaki mor alevi inceledi ve bu alevin vücudu iyileştirmede ve değişen dünya koşullarındaki etkinliğini biliyordu.

Mor Alevin Sırrı

Mor Alevin Sırrı

Mor Alev mucizevi bir ruhsal enerjidir. Mor ışığın yüksek frekansına karşılık gelir ve açık ruhsal görüşe sahip olanlar onu güzel bir mor aura veya alev olarak görmüşlerdir. Sevginin, merhametin, adaletin, özgürlüğün ve dönüşümün birleşik ruhsal enerjisidir. Bu ruhsal enerjinin kullanımı Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından öğretilir. Mor Alev, mucize biliminin arkasındaki nedenlerden biri, göksel simyanın evrensel bir çözücüsü ve zamanımız için özel bir ruhsal çözümdür. Çağın iksiridir dememiz doğru olacak.

Mor Alev Mantraları

Mor Alev Mantraları

Mantralar mistik bir güce sahiptir. Doğuştan gelen tanrısallığınızın gücünü ve ruhunu, içinizde ve üzerinizde bulunan yaradanın gücünü çağırırlar. Mantralar yüksek sesle söylenir ve Sözün gücünü boğaz çakrasından salıverir. Bunun nedeni, sözün orijinal ilahi öz olmasıdır.

Mor Alev ve Karma

Mor Alev ve Karma

Mor alevin tüm faydalarını ayrıntılı bir şekilde sıralamak imkânsız. Birkaç yazımı okuduysanız bunu anlamışsınızdır. Menekşe alevi ilahi bir enerji olduğu için, Allah'ın iradesi çerçevesinde ne derseniz onu yerine getirir. Mor alevle, yapmak istediğiniz, aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz. Niyetiniz sevgi, barış, huzur ve şifa çıkışlı olacağı için…

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page