Mor Alev Enerjisi

Bir Işık

Bir Işık

Antahkarana, "ışık ağı" anlamına gelen eski bir Sanskritçe kelimedir. Antahkarana, makrokozmik bir düş kapanı gibi bizi birbirimize bağlar. Yaradan’ın ışığını kalplerimizde taşıyoruz ve bu ışık her yerde yaşamı güçlendirmek için antahkarana'dan akar.

Dünyadaki Altın Kural


 
Mor Alevin Tarihi

Mor Alevin Tarihi

Menekşe alevi, eski zamanlarda Atlantis ve Lemurya'nın ileri medeniyetleri sırasında biliniyor ve kullanılıyordu. Kutsal ateşin rehberleri, melekleri ve ilahi simyacılar tarafından tapınakların gizli odalarında kullanıldı. Birçoğu Atlantis tapınaklarındaki mor alevi inceledi ve bu alevin vücudu iyileştirmede ve değişen dünya koşullarındaki etkinliğini biliyordu.


Şifa için Mor Alev

Şifa için Mor Alev

Günümüzde giderek daha fazla insan,yoga, meditasyon ve pozitif olumlamalara kadar, hayatlarını dönüştürmenin ve gezegeni iyileştirmenin yollarını arıyor. Düşüncelerin, duyguların ve sesin gücünün insanın ruhsal ekosistemini nasıl etkilediğini tam olarak inceleyerek aydınlanma arayışını bir adım daha ileri götürüyoruz.


Mor Alev ve Karma

Mor Alev ve Karma

Mor alevin tüm faydalarını ayrıntılı bir şekilde sıralamak imkânsız. Birkaç yazımı okuduysanız bunu anlamışsınızdır. Menekşe alevi ilahi bir enerji olduğu için, Allah'ın iradesi çerçevesinde ne derseniz onu yerine getirir. Mor alevle, yapmak istediğiniz, aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz. Niyetiniz sevgi, barış, huzur ve şifa çıkışlı olacağı için…


Mor Alev ile Dünyayı İyileştirin

Mor Alev ile Dünyayı İyileştirin

Şifa için enerjiyle çalışmanın ve kendimizi olumsuzluk bağlarından kurtarmanın pek çok yolu var. Bunları ruhsal çevremizde her zaman konuşuruz, ancak çoğumuz kendimizi onları kullanmaya gerçekten adamıyoruz. Yeni bir şey öğrenirken heyecanlanırız, belki bir veya iki kez deneriz ve sonra “hayata” geri döneriz. İçinde bulunduğumuz durumun bize gösterdiği gibi, “normale” geri dönemeyiz ve çoğumuz herhangi bir şuur sahibi olmak istemiyoruz. Aslında biliyoruz ki daha iyi bir yol var.


Mor Alev Mantraları

Mor Alev Mantraları

Mantralar mistik bir güce sahiptir. Doğuştan gelen tanrısallığınızın gücünü ve ruhunu, içinizde ve üzerinizde bulunan yaradanın gücünü çağırırlar. Mantralar yüksek sesle söylenir ve Sözün gücünü boğaz çakrasından salıverir. Bunun nedeni, sözün orijinal ilahi öz olmasıdır.


Mor Alevin Sırrı

Mor Alevin Sırrı

Mor Alev mucizevi bir ruhsal enerjidir. Mor ışığın yüksek frekansına karşılık gelir ve açık ruhsal görüşe sahip olanlar onu güzel bir mor aura veya alev olarak görmüşlerdir. Sevginin, merhametin, adaletin, özgürlüğün ve dönüşümün birleşik ruhsal enerjisidir. Bu ruhsal enerjinin kullanımı Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından öğretilir. Mor Alev, mucize biliminin arkasındaki nedenlerden biri, göksel simyanın evrensel bir çözücüsü ve zamanımız için özel bir ruhsal çözümdür. Çağın iksiridir dememiz doğru olacak.


Beşinci Boyut Çakraları

Beşinci Boyut Çakraları

Diana Cooper, “Çakralar enerji merkezleridir” diyor. “Beşinci boyut çakraları, fiziksel bedeninizle ilgili daha iyi bilinen üçüncü boyut çakralarının bir evrimidir. Birçoğu, insanlığın bilinçte üçüncü boyuttan ruhsal farkındalığın dördüncü ve beşinci boyutlarına bir değişim yaşadığına inanıyor.”


Sayfa 1 / 2

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page