Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Image

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği

Jeopatik stresin ortadan kaldırılmasının sonuçları anında ortaya çıkar ve bir süredir Jeopatik stresin etkileriyle yaşayanlar için hızlı bir rahatlama sağlar.

Her ne kadar dünya bu enerjileri serbest bırakırken, tam faydaların fark edilmesi bir hafta kadar sürse de, bu, temizlenen jeopatik stresin şiddetine ve miktarına bağlıdır. İnsanlar genellikle, denetimden hemen sonra düzeltilen alanlarda evin daha net ve daha az gergin hissettiğini söylerler.

Kozmik Enerji ile mekân arındırma çalışmalarımızdan sonra en yaygın geri bildirim şu olmuştur:

Daha kaliteli uyku

Odalarda daha az rahatsız edici hisler

Ev daha hafif + daha sakin hissediyor

İnsanlar duygusal olarak + psikolojik olarak daha iyi hissederler

Daha az fiziksel rahatsızlık

Evde + hayatta daha mutlu hissetmek

Hayatta daha az 'sıkışmış' hissetmek

İş yerinde akmayan işlerin ve projelerin sırasıyla bereketlenmesi

Bu doğal süreç, Jeopatik stresten olumsuz etkilenmişse, yaşadığınız yerdeki çevresel streslerle başa çıkarak sağlığınızı ve esenliğinizi iyileştirebilmeniz için çok faydalıdır.

Mekân arındırma ve dengeleme, sizin ve ailenizin sağlığı için önleyici bir sağlık önlemi olarak değerli bir yatırımdır. Yapı ve Zarar kontrolü olmadan genellikle bir ev satın almayacağımızı düşünürsek, buna iyi durum tespiti ile aynı kategoride bakılmalıdır. Bu, bir problemin gelişmesini beklemekten ve bu noktaya gelmek için sık sık çok fazla sağlıksızlığa sahip olan yolda tepki vermekten daha iyidir.

Ayrıca, evinizde Jeopatik Stresten farklı olabilecek ve evinizdeki herhangi bir kişi için sağlık ve/veya uyku sorunları yaratabilecek herhangi bir negatif enerji, duygu ve ruh olup olmadığını kontrol etmemizi sağlar. Kozmik Enerji ile mekân arındırma, bu tür enerjiyi evinizden uzaklaştırma işlemidir.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page