• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kozmik Enerji ve Mekan Temizliği

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği

Jeopatik stresin ortadan kaldırılmasının sonuçları anında ortaya çıkar ve bir süredir Jeopatik stresin etkileriyle yaşayanlar için hızlı bir rahatlama sağlar.

Her ne kadar dünya bu enerjileri serbest bırakırken, tam faydaların fark edilmesi bir hafta kadar sürse de, bu, temizlenen jeopatik stresin şiddetine ve miktarına bağlıdır. İnsanlar genellikle, denetimden hemen sonra düzeltilen alanlarda evin daha net ve daha az gergin hissettiğini söylerler.

Kozmik Enerji ile mekân arındırma çalışmalarımızdan sonra en yaygın geri bildirim şu olmuştur:

Daha kaliteli uyku

Odalarda daha az rahatsız edici hisler

Ev daha hafif + daha sakin hissediyor

İnsanlar duygusal olarak + psikolojik olarak daha iyi hissederler

Daha az fiziksel rahatsızlık

Evde + hayatta daha mutlu hissetmek

Hayatta daha az 'sıkışmış' hissetmek

İş yerinde akmayan işlerin ve projelerin sırasıyla bereketlenmesi

Bu doğal süreç, Jeopatik stresten olumsuz etkilenmişse, yaşadığınız yerdeki çevresel streslerle başa çıkarak sağlığınızı ve esenliğinizi iyileştirebilmeniz için çok faydalıdır.

Mekân arındırma ve dengeleme, sizin ve ailenizin sağlığı için önleyici bir sağlık önlemi olarak değerli bir yatırımdır. Yapı ve Zarar kontrolü olmadan genellikle bir ev satın almayacağımızı düşünürsek, buna iyi durum tespiti ile aynı kategoride bakılmalıdır. Bu, bir problemin gelişmesini beklemekten ve bu noktaya gelmek için sık sık çok fazla sağlıksızlığa sahip olan yolda tepki vermekten daha iyidir.

Ayrıca, evinizde Jeopatik Stresten farklı olabilecek ve evinizdeki herhangi bir kişi için sağlık ve/veya uyku sorunları yaratabilecek herhangi bir negatif enerji, duygu ve ruh olup olmadığını kontrol etmemizi sağlar. Kozmik Enerji ile mekân arındırma, bu tür enerjiyi evinizden uzaklaştırma işlemidir.


 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page