• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kozmik Enerji Hakkında

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Kozmik Enerji Nedir? Detayları ile inceleyelim

Kozmik Enerji Nedir? Detayları ile inceleyelim


Hayatımıza daha fazla pozitif kozmik enerji davet etmek istiyorsak, zihnimizi odaklamamız gerektiği söylenir. Zihni odaklamanın bir yolu meditasyon yapmaktır. Bunun için en idaeli Zen Reiki’dir (bkz.Zen Reiki Enerjisi) Meditasyon düşüncelerimizin geçit törenini azaltır, zihnimizi sakinleştirir ve böylece Kozmik enerjinin bolluğunu içimize çekebiliriz.

Kozmik Enerjinin Faydaları

  1. İyileştirir: Kozmik enerji bizi vücudumuzda bulunan tıkanıklıklardan iyileştirir. Kozmik enerjiyle bir kez hizalandığınızda, güçlü bir enerji kanalı olabiliriz. Ayrıca kozmik enerji kan akışını düzenler ve kalp üzerindeki stresi azaltır.
  2. Bilincimizi genişletir: Sıradan bir insanın düşünceleri kendi hayatı, kendi ailesi, kendi küçük dünyası etrafında döner. Meditasyon, derin nefes alma gibi tekniklerle zihnimizi odakladığımızda, Kozmik enerjiyi alabilir ve İlahi Bilinçle bağlantı kurabiliriz. Bu, düşünme alanımızı genişletir ve böylece bizi daha akıllı yapar.
  3. Mutlu ve müreffeh bir yaşam sürmemize yardımcı olur: Sadece kendimiz için yaşamak mutluluk vermez, hatta bu yaşam tarzı çok fazla hayal kırıklığı getirir. Kozmik enerjiye açık olduğumuzda, bize içsel mutluluk veren başkaları için yaşamaya da başlarız.

Kozmik enerji nasıl alınır?

  1. Meditasyon: Meditasyon, maymun zihnini sakinleştirmenin en iyi yoludur. Kozmik Enerji eğitiminde (bkz.Hastalıklar Nasıl Yaratılır), zihin şunu veya bunu düşünmediğinde, o zaman Tanrı'nın en saf kozmik enerjisini alabileceğimizi deneyimleriz. Bu enerji vücuda girdiğinde tüm tıkanıklıkları temizler ve vücutta biriken tüm ağır negatif enerjileri yok eder. Sürekli meditasyon uygulamasıyla zihnimiz odaklanır ve Kozmik enerjiyi alabiliriz.
  2. Dışarının temizlenmesi: Düşüncelerin ve olumsuzlukların iç temizliği ile birlikte dış çevrenin temiz tutulması da çok önemlidir. Çevremiz dağınık olduğunda zihnimizdeki düşünce sıklığının kat kat arttığı söylenir. Öyleyse, etrafınızdaki dış alanı temizleyerek zihninizi dağıtın. Bunun için 'Bir al, bir ver' pratiği yapabilirsiniz, yani yeni bir şey aldığımızda, örneğin bir elbise, eskisini muhtaç birine vermeliyiz ki yenisine uygun bir yerimiz olsun. Yapılması gereken başka bir şey de 'şüpheye düştüğünüzde, onu atın'. Son altı aydır bir şey kullanmadıysak, bu onu artık kullanmayacağız anlamına gelir, bu yüzden onu atmak ve çevrede boş alan açmak daha iyidir.
  3. Şimdiki an farkındalığı: Şimdiki an farkındalığı, farkındalığın anahtarıdır. Şimdiki anı izlemek ve geçmişte yaşamamak veya gelecek için endişelenmemek anlamına gelir. Zihni daha odaklı hale getirir ve odaklanmış bir zihin daha fazla kozmik enerji alır.
  4. Egoyla kendi kendine konuşmaları sınırlayın: Genelde konuşmalarımızın egoist veya bencil ifadeler içerdiğini görürüz. Bunu tanımanın kolay bir yolu var. Konuşmamızı gözlemleyebilir ve ifadelerimizde 'BEN' kelimesini kaç kez kullandığımızı bulabiliriz. Kozmik enerji eğitiminde en çok vurguladığım, egoyu yansıtan kelimeler kullanmaktan kaçınmaya ve mütevazi kelimeler kullanmaya çalışmamız gerektiğindir. Bu, kozmik enerjiyi almak için brüt düzeyde bir adımdır.

Peki Kozmik enerji ne yapar?

Kozmik enerji, Tanrı'nın kendi enerjisi olduğu için her şeyi bilen, her şeye gücü yeten, her yerde hazır bulunandır. Her şeyi yapabilir. İhtiyacımız olan şey, her zaman mevcut olan kozmik enerjiyi karşılayabileceğimiz zihin sessizliğidir.

Bütünsel şifa

Kutsal, saf demektir Bütünsel şifa, EN SAF KOZMİK ENERJİYİ almak, titreştirmek ve yalnızca hastalığın semptomlarından ziyade zihinsel ve sosyal faktörler de dahil olmak üzere tüm kişiliği tedavi etmek anlamına gelir.

KOZMİK ENERJİ veya VISHWA SHAKTI diyebileceğimiz şekliyle, tüm evreni veya COSMOS'u iyileştiren, çevreleyen ve saran enerjinin en saf, en sağlıklı, en ince ve en yoğun şeklidir.

Ardından oksijen formunda bize enerji veren ve kan yoluyla tüm hücrelere taşınan hava gelir.

Sonra Su, vücudumuzu detoksifiye eden ve arındıran yaşam iksiri.

Sonunda, en odaklanmış ve brüt enerji formu olan yiyecek gelir.

Vücudumuz gerçekten harika. Birlikte çalışan birçok sistem ve organın birbirine bağlı bir ağ gibidir. Bir sistem stresli veya ajite olduğunda, beyin vücuda dalgalar (sinyaller) gönderir ve tüm vücut stresli ve rahatsız hisseder.

Duygusal olarak rahatsız olduğumuzda, vücutta hastalığa neden olan kanda stres hormonları adrenalin ve kortizol salınır.

Duygular, yani hareket halindeki enerji. Duygusal olarak dengesiz bir zihin yaratır, fiziksel enerjimizi de emer ve bizi bitkin bırakır. Ama bu maymun zihninden ayrılıp büyük resmi gördüğümüzde her şeyin bir nedeni olduğunu anlarız.

Fiziksel ya da psikolojik düzeydeki tüm sorunları çözmek isteriz ama ruhsal düzeye yükseldiğimizde ve Evrensel enerjiye bağlandığımızda, tüm sorunlar zahmetsizce çözülür ve kalıcı barış ve mutluluğa ulaşırız. 


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page