Kozmik Enerji Hakkında

Hastalık Nedenleri

Hastalık Nedenleri

Her canlı organizma, organizmanın işleyişine bağlı olan enerjiyi çevreleyen alana yayar veya verir. Bu tür enerji, ikincildir ve günümüzde biyoenerji veya biyosistemin enerjisi olarak bilinir. Bu, iki enerjimiz olduğu anlamına gelir:

birincil enerji olarak yiyecekler ve çakralar aracılığıyla aldığımız yaşamın kozmik enerjisi ve ikincil enerji şeklinde vücudumuz tarafından yayılan biyoenerji. Organizma işlev gördüğünde, kozmik enerji biyoenerjiyi kırmalı ve bu şekilde vücudun biyoenerjisinde çakra dediğimiz enerji girdabını yaratmalıdır. Çakranın yapısına göre, bu çakranın bağlı olduğu vücudun belirli bir organına ne kadar farklı enerjiye ihtiyaç duyulduğunu tespit edebiliriz.

Biyoenerji alanında, bir organın kozmik enerjiyi alıp almadığı, vücuttaki organın düzenli çalışıp çalışmadığı; örneğin hasta organlar kozmik enerjiyi almazlar ve bu nedenle kendi çevrelerinde, bu organın vücutta bulunduğu yerlerde aurada iyi görülebilen güçlü ve geniş bir biyoenerji alanından yoksundurlar.

Kozmik enerji ile tedavinin temel prensibi, bu enerjiyi biyoenerji alanının gücünde bir değişikliğin ortaya çıktığı yerlere iletmektir. Aura yardımıyla, biyoenerji alanında enerjinin olmadığını, çok az mı yoksa çok mu fazla olduğunu belirleriz ve böylece vücudun bu organının nasıl çalıştığına dair bir cevap alırız. Organın vücuttaki enerji durumunu iyileştirmek için kozmik enerjiyi o organa getiririz. Prensipte her organizma, vücudun çalıştığı koşullarda vücudun işleyişini sürdüren çok iyi bir savunma sistemine sahiptir. Yaşamın kozmik enerjisini kanalize ederek, savunma sisteminin zayıf veya hasta bir durumu iyileştirmesine pratik olarak yardımcı oluruz, çünkü savunma sistemi o anda aşırı yüklenir veya dış bir negatif enerjinin etkisi ile dikkati dağılır.

Terapötik süreç, yani kozmik enerji ile tedavi, organizmada hiçbir zararlı sonuç bırakmaz. Bu yaşam enerjisiyle çalışarak organizmanın durumunu iyileştirebilir ya da hiçbir şey olmaz. Terapi ağrıya neden olmaz. Her şey, tüm terapötik süreci mümkün kılan hastanın ruhu tarafından kontrol edilir. Terapist tarafından yapılan dönüşümden sonra ruhun vücudun savunma sistemi ile birlikte tüm tedavi sürecini ve başarının sorumluluğunu üstlendiği söylenebilir.

Klasik Avrupa tıbbı açısından hastalık, belirli faktörlerin organizma üzerinde belirli sonuçlar bıraktığı bir durumdur. Tıpta sadece önleme, bir hastalığın gelmediği ve insanların sağlıklı bir şekilde ayrıldığı bir duruma ulaşmaya çalışır. Bu tedaviler fiziksel bedende gerçekleşir, ancak tıp yakında büyük bir adım atacak ve enerji durumlarını da gözlemlemeye başlayacaktır, çünkü bu, bir hastalığın nedenlerini öğrenmenin ve onları önlemenin veya başarılı bir şekilde iyileştirmenin tek yolu olacaktır.

Terapistlerin belirli bir avantajı vardır, çünkü kendi bakış açılarından bir hastalığı kökeninden sonucuna kadar gözlemler ve tanımlarlar, yani hastalığı. Hastalığın nedenine ve ardından iyileşmesine odaklanırlar. Fiziksel bedeni etkileyen enerjilerle tanışırlar, böylece terapistler olarak tıbbın bir adım önünde olurlar, ancak sonunda hastalığı da tedavi ederler. Benim düşünceme göre, terapist ve doktor eşzamanlı olarak, birlikte çalıştığında veya doktor aynı anda bir terapist olduğunda, hastalara bütüncül bir yaklaşım sağlanacaktır.

Kabaca, herhangi bir hastalığın gelişimi üç aşamalı olarak tanımlanabilir.

İLK AŞAMA

İlk aşama, aurik sistemde bir yaralanmanın ortaya çıktığı andır, ancak boyutu, henüz fiziksel seviyeyi etkilemeyecek şekildedir. Tıp, hastaya ne olduğunu henüz bilemez; hasta ara sıra kendini kötü hissetse de henüz tam olarak ne olduğunu bilmiyor; yardım istediğinde nadir durumlar vardır.

İKİNCİ AŞAMA

İkinci aşama, aurik sistemdeki yaralanma nedeniyle vücudun fiziksel olarak da değişmeye başladığı bir stadyumdur. Hastalık göstergesi var, organizmanın durumu değişiyor; tıp bunu yalnızca kötü bir durum olarak kaydeder, ancak ne olduğunu bilmez ve bu nedenle bir teşhis koyamaz.

ÜÇÜNCÜ AŞAMA

Üçüncü aşama, hastalığın fiziksel düzeyde ortaya çıkmasını içerir. Burada, bir organın yetersiz işleyişinde veya çalışmamasında kendini gösteren hastalığın sonuçlarına dayanarak, hastalık organa ağır hasar verecek kadar ilerlemediği sürece, ilaç her durumda başarılı bir şekilde müdahale eder.

Terapistler için İLK AŞAMA gösterge niteliğindedir; hastalığın nedeninin bulunduğu ve saklandığı aşamadır. Hastalık ilk olarak enerji seviyesinde, aurada görünür bir şekilde ortaya çıktığından ve daha sonra bedene ve sonuçlarına ilerlediğinden, terapistler bu alanda, yani saf enerjiler alanında uzmanlaşmalıdır. Ancak bu şekilde, genellikle kendilerini hastadan uzaklaştırmak ve hastalığın nedenini hem uzayda hem de zamanda vücuttan çok uzakta aramak zorunda kalacaklarını keşfederler.

İlk kökenlerine göre, hastalığın ortaya çıkış nedenleri beş alana ayrılabilir. Uygulama, karma, reenkarnasyon, tamamlayıcı partner, anne babadan yani atalardan gelen genetik miraz olduğunu göstermektedir.

Karma altında, bir hastalığın en fazla nedeninin olduğu, doğumdan itibaren tüm yaşamımızı anlayabiliriz.

Reenkarnasyonun kesin bir tanımı yapılmamıştır ve terapötik uygulamada en az yaralanma veya hastalık nedeni bu gruptan gelmektedir.

Tamamlayıcı partnerin de karması vardır, ancak bunun sadece küçük bir kısmı bizim üzerimizde bir etkiye sahiptir.

Hastalıkları miras alırken, baba veya anneden sonra hastalığa eğilimli olduğunda sürekli sorunlar ortaya çıkar. Atalarımızın özellikleri ve tamamlayıcı partnerimizin ataları bizi yedinci nesle kadar etkiler. Biz buna 'tarihimiz' diyoruz.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page