Kozmik Enerji Hakkında

Fiziksel ve Ruh Sağlığının Restorasyonundan Daha Fazlası

Fiziksel ve Ruh Sağlığının Restorasyonundan Daha Fazlası

Şu anda cerrahi müdahale gerektirmeyen, bilinen herhangi bir hastalık veya arıza ile potansiyel olarak güvenli bir şekilde başa çıkabilmek için uygun bir konumdayız.

Soğuk algınlığından jinekolojik problemlere ve sırt ağrısına, lupus ve multipl skleroz gibi otoimmün hastalıklara kadar. Her konu, ciddiyetine ve her bireyin eğilimine bağlı olarak tedavi edilebilir. Ayrıca, hâlihazırda takip ediyor olabileceğiniz diğer tedavilere ek bir yöntem olarak da işlev görür.

Kozmik Enerji Şifası sadece fiziksel veya ruhsal sağlığın rehabilitasyonu ile bitmez. Herhangi bir olumsuz etkiden korunma ızgarası oluşturur ve böylece insanların hedeflerini benzersiz bir kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar. Herkesin hak ettiği hayatı yaşayabilmesi için destek ve yardım sunma yöntemidir.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page