Kozmik Enerji Hakkında

Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

İnsanlar kendilerini geliştirmek ve bir tür barışçıl duruma girmek, kendilerini sürekli tedirgin eden stres ve endişeleri gidermek için her zaman yeni yollar ararlar.

Bazıları, egzersiz ve hatta ilaç yoluyla stresi azaltabildiklerini keşfetmişlerdir, ancak bu huzurlu zihin durumuna ulaşmanın başka bir yolu vardır ve buna Kozmik Enerji Şifası denir, mutluluğa ulaşmayı, kişinin kendini keşfetmesini ve bir durum geliştirmeyi amaçlayan bir meditasyon tekniğidir. Sevgiyi, neşeyi ve huzuru birleştiren zihin.

Kozmik Enerji, tüm evrenin dengesini koruyan bir enerji olan yaşam gücü olarak tanımlanabilir. Evrende, gezegenlerde, galaksilerde ve içimizde mevcuttur.

Bu kozmik enerjiyi lehimize kullanmak mümkündür. Koştuğumuzda, nefes aldığımızda ve hatta uyuduğumuzda bedenlerimiz sürekli olarak kozmik enerji alır; bir şekilde bu kozmik enerjiyle beslenebiliriz. Bu enerji meditasyon ve nefes egzersizleriyle kanalize edilebilir. Aldığımız pozitif enerjinin sadece ruhsal değil, fiziksel olarak da bir takım faydaları vardır. Faydaları arasında olumsuzluğu azalttığını, zihinsel stres, kaygı ve depresyonla baş ettiğini, kan regülasyonunu desteklediğini, vücuttaki serbest radikallerin atılmasına yardımcı olduğunu ve hatta hafıza işlevini geliştirmeye yardımcı olabileceğini görebiliriz.

Özetle, kozmik enerji fiziksel, zihinsel ve ruhsal benliğinizi iyileştirmenizi sağlar. Hayatta genel bir kendini geliştirme ve uyum arıyorsanız, Kozmik Şifa'yı mutlaka deneyin!


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page