Aura Hakkında

Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek

Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek

Beyaz ışık (yaradanın ilahi ışığı), evrendeki pozitif enerjileri barındıran alandır. Beyaz ışık herkes (şifacılar, empatlar, rehberler,ustalar ve siz!) tarafından yardım, şifa ve negatif enerjilerden veya dengesiz titreşimlerden korunma için çağrılabilir.

Yalnız şunu bilmenizde fayda var ki, Beyaz ışık hiç kimseye veya hiçbir şeye zarar vermek için kullanılamaz.

Beyaz (yaradanın ilahi) ışığı davet etmeniz için az önce de bahsettim bir rehber, şifacı, enerji masterı, usta olmanıza gerek yok, sadece almaya açık olun. Çünkü ışık herkese açıktır. Onun iyileştirici ve canlandırıcı titreşimine açıksanız çok daha kolay erişilebilirsiniz.

Kozmik Temizlik ya da kozmik çamaşırhane olarak düşünün ?

Negatif enerjileri arınma ve dönüşüm için beyaz ışığa gönderilebilir veya beyaz ışığa yönlendirilebilirsiniz. Örneğin, auranızı temizledikten (bkz.Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları) sonra, aura alanınızdan taradığınız negatif enerjilerin temizlenmesi için beyaz ışığa gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Aslında beyaz ışık dönüşümü kavramı çok basittir. Tüm kirli kıyafetlerinizi toplayıp çamaşır makinesine attığınızı düşünün. Birkaç saat sonra kıyafetleriniz sizin için temizlendikten sonra makineden alabilirsiniz. Çünkü beyaz ışık alemine giren her şey temiz ve saf olarak çıkar.

Melekler, ışık işçileri (bkz. Işıkişçisi Yolculuğunun Bilinmesi Gereken 7 Temel Dinamiği), azizler ve yükselmiş üstatlar. İlahi Beyaz Işığın Koruyucuları ve rehberleridir.

Beyaz Işık Nereden Geliyor?

Beyaz ışık 5. boyuta, 6. boyuta ve 7. boyuta atfedilmiştir. Doğru cevap yoktur bu boyut ile ilgili. Bu sadece çeşitli kanallık ettiğimiz ya da edilen çalışmalarda ki deneyimlemelerle ilişkilidir. Veya kendi kendinizi keşfetme yolculuğunuzla ilgili alacağınız bir cevap olabilir. Yüksek benliğimize ve öz bilgimize kanal olmak veya bunlardan yararlanmakla ilgili olmak, canlandırıcı ya da korkutucu olabilir. Bu noktada neyi seçtiğiniz, yolunuz ve rehberiniz önem teşkil eder. Keşfinize başlarken deneyiminiz muhtemelen bu iki uç nokta arasında bir yerde olacaktır. Sorun, gerçeği aramaya başladığımızda dünyevi deneyimlerimizin algılarımızı bulandırma eğiliminde olmasıdır.

Beyaz ışığı nerede arayacağınızı bilmek gerçekten önemli değil. Tek yapmanız gereken kapıyı açmak ve ışığı içeri davet etmektir

Manevi Alemler / Bilinç Durumları

Üçüncü Boyut- Fiziksel düzlem. Dünya, ana gezegenimiz 3. boyutta bulunur. Genellikle karmik dengelemenin bir potası olarak düşünülen gerçek evimiz değildir. İnsan deneyimi yoluyla ruh gelişiminin hızlandırılmasına izin veren gelişmiş bir okul aslında üçüncü boyut.

Dördüncü Boyut- Astral plan. Astral gezginlerin oyun alanı da denebilir, burası rüyalar ve kabuslar diyarıdır. 4. boyut aynı zamanda tüm eylemlerimizin ve deneyimlerimizin (geçmiş, şimdi ve gelecek) tutulduğu akaşik kütüphanenin kendisidir.

Beşinci Boyut- Bu planda zaman yanılsaması yoktur. Oysa 4. boyut, yaşam derslerinizin, karmik bağlantılarınızın tüm karmaşasını eleyerek keşifinizi sürdüreceğiniz yerdir. Bu boyutta İçsel bilmeye ulaşılmıştır.

Altıncı Boyut- Yükselmiş üstatlar, melekler ve yüksek benliklerimizin olduğu boyut.

Ruhların bir karışımı da diyebiliriz altıncı boyuta. Bir Olmanın Evriminin gerçekleştiği yer. Ayrı olma gibi bir plan 6. boyutta yoktur. Burada sadece kollektif ve bir olma vardır.

Yedinci Boyut- Ne derseniz deyin: Cennet, Uyanış, Peygamberlik bilinci, yükseliş enerjileri... 7. boyutun sınırlaması yoktur. Saf bir varlık halidir burası. 


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page