Aura Hakkında

Yüksek Benlik

Yüksek Benlik

Sizin yüksek özünüz sizden ayrı bir varlık değildir, sizin bir parçanızdır. İnsanlar yüksek benlikleri hakkında konuştuklarında, kendilerinin bilen veya uyanmış yönlerine atıfta bulunurlar. En derin gerçeklere ve gizli bilgilere, yüksek benliğiniz aracılığıyla erişirsiniz. Yüksek benlik bazen ruha güçlü bir şekilde bağlı hisseden bireyler tarafından evrensel bir terim olarak kullanılır.

Çağlar gibi görünen bir süre boyunca ruhsal gerçeklerin arayıcılarından biri olarak bazen arayışlarına yeni başlayan acemileri unutmayı seçiyorum. Sonuç olarak, benim gibi "eski arayanlar" için ana akım olan ve yeni arayanlara yabancı olabilecek terminolojiyi çöpe atmayı seçiyorum. Yüksek Benlik bu terimlerden biridir.

Yüksek Benliğinizle Tanıştınız mı?

Yüksek benliğinizden yardım veya rehberlik istediğinizde, gerçekten dev bir Kendi Kendine Yardım adımı atıyorsunuz. Bu sizin bilinçaltınızla olan bağlantınızdır. Yüksek benlik, yargılar veya önyargılar tarafından yaralanmamış olan parçanızdır. Yüksek benliğiniz, hayallerinize daha hızlı veya daha kolay ulaşabilmeniz için bir yolu temizleyerek size yardımcı olsa da isteklerinizin veya beklentilerinizin bir yansıması da değildir. Yüksek benlik SİZ’ siniz, en iyi parçanız, en saf seviyede kendinizsiniz.

Yüksek benliğinizle ilgili harika olan şey, onun gerçekten en yakın arkadaşınız olmasıdır. O sizi asla terk etmeyecek olandır. Her şeyi bilen eylemler ego merkezlidir. Şansımıza, yüksek benliğin bir egosu yok. Bu, ruhsal varlığınızın sevgi dolu ve bilen bir yönüdür. Bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, teselliye ihtiyaç duyduğunuzda ve sevgiye ihtiyaç duyduğunuzda başvurabileceğiniz içsel bir kaynaktır.

Kişisel Gerçeğinizi Bulma

Arayıcılar neredeyse her zaman kitap okuyarak, internette arama yaparak, ders alarak, guru arayarak, vb. kendi dışındaki ruhsal yolculuklarına başlarlar. Başvuracak çok kaynağımız olması harika. Ancak, ne zaman dış kaynaklara yönelsek, diğer insanların gerçeklerinden bir tat alacağınızı bilin, tadı tatlı, acı, keskin veya başka bir şey olabilir. Anladığım kadarıyla herkesin paylaşacak bir gerçeği var, ama başka birinin gerçeği size uyuyor mu? Bazı insanların doğruları benim doğrularımın tam tersi olabilir. Bu onu gerçek dışı yapmaz, onlar için doğrudur. Benim için yalan olan bir gerçeği doğduğum andan itibaren tanırım. Nasıl mı? Özümüzden gelen ipuçları sayesinde. Bu ilişki nefs de çalışır. Bir şeye katılmadığında oldukça yüksek sesle konuşmaya başlar. Ayrıca, yüksek benliğimiz, bir zamanlar sahip olduğumuz ve artık bize fayda sağlamayan herhangi bir gerçeğin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.  Unutmayın ki Manevi gelişim genellikle artık su tutmayan eski inançları atmakla ilgilidir.

Yüksek benliğinizin neden gerçek olmayanlardan oluşan gölgeli bir yola yönlendirilmenize izin verdiğini merak edebilirsiniz. Çok basit... bir şeyi bilmek, gerçekten bir şeyi bilmek, anlamak ya da bizim deyimimizle ‘dank etmesi’ genellikle olumsuz deneyimlerle öğrenilir. Bir süre yanlış bir yollarda gitmek ve farklı bir yol izlemek gözümüzün açılmasına vesile olmuş olabilir. Bazen gerçekten ne istediğimizi bilmeyip yürürüz, fakat sonunda bizim için hiçbir değeri olmayan şeylere sahip olmuş olarak buluruz kendimizi.  Yüksek benliğimiz bunu anlar ve siz kendi başınıza bir şeyler düşünürken "sakinleşir".

Birkaç deneme-yanılma deneyiminden sonra yeni şeyler denemekten sıkılabilirsiniz. Bu çok doğal. Bazen kısa molalar vermek iyileştirici olabilir, ancak şuna dikkat edin ki, ruhsal yolculuğunuz boyunca tek bir yerde çok uzun süre oyalanırsanız, kendinizi "sıkışmış" hissedeceksiniz!

Hepimiz bir yol ayrımında olma veya bir çıkmaza saplanmış olma hissini biliyoruz, değil mi? Korkularımız bizi bir adım geride tutar. Bu, doğru yönde ilerlememize yardımcı olmak için yüksek benliklerimizle gerçekten daha güçlü bir ilişki geliştirmek isteyeceğimiz zamandır. Hangi yöne gitmelisiniz? Yüksek benliğiniz size eğer sorarsanız doğru cevabı verir.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page