Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Yanımızda Olan Melekler

Yanımızda Olan Melekler

Başmelek Mikail Ziyareti : Yeni bir danışanıma reiki seansı veriyordum. Gözlerim gibi ellerim de vücuduna odaklanmıştı. Odada bir varlık hissettim. Başımı kaldırdığımda bir meleğin odada terapi yatağımın yanında olduğunu gördüm. İlk düşüncem, Başmelek Mikail olması gerektiğiydi çünkü bir keresinde bana baş meleklerin uzun olduğu söylenmişti. Neden Mikail olduğunu düşündüğümü bilmiyorum, öyle olduğundan emindim.

Danışanıma söyleyip söylememe konusunda kararsız kalmıştım, bu yüzden sessiz kaldım. Seans bitmeden danışanım bana melekleri hissedip hissetmediğimi sordu. Odaya muazzam miktarda sevgi ve ilgi gönderen güzel ışık varlığına bakmaya devam ederken sessizce "Evet" diye cevap verdim. Daha sonra bana Başmelek Mikail ile her zaman güçlü bir bağ hissettiğini söyledi. Ben de ona odada olduğunu söyledim.

Rehberlerimiz, Koruyucu Meleklerimiz üzerine çok fazla yazmaya çizmeye gerek görmüyorum. Yaşanan milyonlarca deneyim var. Bilenleriniz çok iyi biliyor. Yalnız değiliz, yalnız değilsiniz…

Sizin de paylaşmak istediğiniz deneyimleriniz varsa, büyük bir sevgiyle burada yayınlarım…

Kelebekleri unutmuyoruz…

Melekler ruhsal varlıklardır ve bedenleri yoktur. Bazen bir beden görünümü alabilirler ve hatta maddi dünyayı etkileyebilirler, ancak doğaları gereği saf ruhlardır. Melekler mezhebe bağlı olmayan, her yerde hazır bulunan varlıklardır. Aynı anda birçok yerde olabilirler. Melekler aramızda yaşasalar da, bunu farklı bir boyutta yaparlar. İmkansız gibi görünen bir şey ama yine de kuantum fiziği bunun nasıl olabileceğine dair cevaplar veriyor (bu başka bir zamanın konusu olsa da). O zaman, bizimle iletişim kurmalarının birincil yolunun aklımıza düşüncelerimizi sunmak olduğu anlaşılır. Kabul edebileceğimiz veya reddedebileceğimiz görüntüler veya duygular. Bizimle iletişim kuranın Koruyucu Meleğimiz olduğu açıkça belli olmayabilir, ancak fikrin veya düşüncenin kendi zihnimizden gelmediğini fark edebiliriz.

Nadir durumlarda, melekler fiziksel görünüm alabilir ve kelimelerle konuşabilir. Bu bir kural değil, istisnadır, bu yüzden Koruyucu Meleğinizin odanızda görünmesini beklemeyin! Olabilir, ancak yalnızca duruma bağlı olarak gerçekleşir. Bunun arkasındaki mantık, bir ismin başka bir kişi üzerinde belirli bir miktarda yetki içermesidir. Adını biliyorsam seni istediğim zaman arayabilirim ve senin üzerinde belirli bir otorite hissedebilirim. Koruyucu Meleklerimiz üzerinde yetkimiz yoktur.

Melekler bizim gibi maddi bir bedene bağlı değildirler ve bu yüzden süper hızlı hareket edebilirler, "düşünce" hızında…Yani Koruyucu Meleğinizden başka birine yardım etmesini isterseniz, siz farkına varmadan o sizin yanınızda olacaktır. Meleklerinizle iletişim kurmak çok basittir. Öncelikle herkesin en az bir koruyucu meleği olduğunu bilmelisiniz. Konuştuğum insanların çoğunun var. Koruyucu meleğiniz, doğduğunuz anda size atanır. O, dünyadaki yolculuğunuz boyunca sizi sevmek, yönlendirmek ve korumak için yanınızda. Bununla birlikte, koruyucu meleklerin çoğu, özellikle onlardan yardım istemediğiniz sürece hayatınıza müdahale etmeyecektir.

Melekler sağlığımıza ve irade gücümüze saygı duyarlar. Özgür irademize saygı duyarlar. Yaşam yolumuzu içgüdüsel olarak bilsek de, çoğumuzun dikkati, toplumun bize sahip olmamız gerektiğini söylediği şeyler tarafından geçici olarak (hatta kalıcı olarak) dikkatimiz dağılır. Büyük önemli iş, üniversite eğitimi, büyük ev, pahalı araba ve toplumdaki konumumuz dikkatimizi dağıtıyor. Bunlara sahip olmakta yanlış bir şey yok, ancak bizi dünyadaki gerçek amacımızdan uzaklaştırdıkları zamanlar vardır. Eğer yolumuzdan uzaklaşmaya karar verirsek, meleklerimiz bize sevgiyle doğru yola geri dönmemiz için ilham verecek sinyaller göndereceklerdir. Doğrudan müdahale etmezler. Gerçekten şanslıysanız, meleğiniz size düzenli olarak ulaşmaya başlayabilir. Herhangi bir olay meydana geldiğinde, bu bilgiyi özümsemeliyiz ve paranormal veya okült, yani bilinmeyen veya normalin ötesinde bir şey olduğu fikrine alışmalıyız. Bir kez kabul edip fikre alıştığımızda, genellikle daha fazla temas gerçekleşir.

Koruyucu Meleklerin hepsi aynı şekilde çalışmaz. Yaklaşımlarını kendi kişiliklerine veya bizimkine göre uyarlıyor gibiler. Bazı melekler diğerlerinden daha pratiktir. Bizimle olduklarını açıkça belirtmekten hoşlanıyorlar. Bazıları naziktir ve geri çekilip davet edilmeyi beklemeyi tercih eder.

Çoğu melek bizimle olduklarını göstermek için işaretler kullanır. Bizim boyutumuzda tam olarak tezahür etmeleri zor. Onların dünyası bizimkinden çok farklı. İnsan gözlerimiz onları görmenin neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor.

Koruyucu meleğin seni daha doğmadan tanıyor. Sadece doğal bir melek bilgisi ile değil, aynı zamanda Allah tarafından verilen özel bir bilgi ile.

Meleklerimizle bağlantı kurmak, bilgelik ve rehberlik istemek önemlidir. Meleklerimizden herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde bilgelik veya rehberlik isteyebiliriz. İşte size yardımcı olacak bazı teknikler.

7/24 oradalar ve her zaman çağrımıza cevap verecekler. Ne kadar alıcı olursak, bize o kadar çok yardım edebilirler. Meleklerinizden yardım isterken, onların yardımına hangi konuda ihtiyaç duyduğunuz konusunda net olun. Melekler telepatik olduğu için onları yüksek sesle veya zihninizden çağırabilirsiniz. Meleklerinizi her çağırdığınızda, onların hayatınıza dahil olmalarına izin vermiş olursunuz. Ayrıca onların rehberliğini almak için kendinizi açıyorsunuz ve bu da günlük yaşamınızda onların varlığını tanımanıza yardımcı olacak.

Meleklerin yardımına layık olan parlak bir varlık olduğunuzu unutmayın. Onlarla konuşurken onları rahatsız ediyormuş veya zamanlarını boşa harcıyormuş gibi hissetmeyin.

Unutma, meleklerin sana yardım etmek için buradalar

 

Onlar aynı zamanda iyi şans ve zenginlik getirenlerdir. İyi niyeti teşvik eder, konsantrasyonu artırır ve korkularınızın, kusurlarınızın, yalnızlık ve depresyon duygularınızın üstesinden gelmenize yardımcı olur. Onlar rahatlık ve şifanın en iyi biçimleridir.

 

Meleklerden ve Başmeleklerden Nasıl Yardım İsteyebilirsiniz?

Bir mum yak ve 10 dakika boyunca ne arıyorsan onu düşün. Ayrıca, hareket halindeyken bile yardım isteyerek meleğe bağlanabilirsiniz.

İlahi bir sesin cevap vermesini beklemeyin, bunun yerine tesadüfler veya ortaya çıkan olumlu durumlar gibi günlük yaşamınızda işaretçiler arayın. Bunlar meleklerin karşılık verdiğini gösteren işaretler olabilir.

Koruyucu meleğinizi keşfetmek

Hepimizin bize rehberlik eden ve koruyan bir koruyucu meleği var. Yardım istemek için meleğinizle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Melekler, dünyadaki  dinler tarafından tanınan yüksek manevi varlıklardır. Normal şartlar altında onları göremeyiz ve duyamayız ama herkesin bir koruyucu meleği vardır. Seninki her zaman yanında, seni seven.

Melekler sizi rahatlatmak ve desteklemek için her zaman hazırdır ve onların yardımını almaya hazır olduğunuzu bildiklerinde size yardım edeceklerdir. Tek yapmanız gereken sessizce ve sakince yardımlarını isteyen bir düşünce göndermek. Meleğinizle iletişime geçmeden önce, meleğinizin kim olduğunu ve meleğinizin özel güçlerinin neler olduğunu bildiğinizden emin olun. Belirli bir melekle iletişim kurmaya çalışıyorsanız, o melek hakkında biraz daha bilgi edinmek için biraz zaman ayırın.

Koruyucu meleğinizi tanımlamak için işaretleri izleyin. Çokça karşımıza çıkan isim ve sembollere dikkat edin. Örneğin, Mikail adının sürekli geçtiğini fark ederseniz, koruyucu meleğiniz Mikail olabilir. Ayrıca, o meleğin çağrışımlarına göre iletişim kurmak için bir meleği seçebilirsiniz. Örneğin, Raphael gezginler için şifa ve koruma ile ilişkilidir, bu nedenle bir hastalıkla uğraşıyorsanız veya bir seyahat planlıyorsanız onunla iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Meleğinizi aramak için zamanlar

Meleğinizin kişisel ihtiyaçlarınızı temsil ettiğini unutmayın, bu yüzden onları arayın ve sessizce yardım isteyin. Koruyucu meleğiniz, size destek ve rahatlık sunarak zor ve sıvan zamanlarında size yardımcı olabilir ve ilham verebilir.

Depresyonda olduğunuzda: Meleğiniz karanlık anlarınızda rahatlık, şifa ve görüş sağlayacaktır.

Duygusal desteğe ihtiyaç duyduğunuzda: Sizi koşulsuz olarak destekleyecekler ve duygusal cesaret sağlayacaklardır.

Yalnız hissettiğinizde: Meleğiniz sevgiyi sağlamak için oradadır ve yalnız olduğunuzda onların varlığını hissedebileceksiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda: Onlardan tavsiye veya rehberlik istemek için hiçbir şey çok önemsiz veya çok büyük değildir. Koruyucu meleğinizle iletişime geçmek için bu basit alıştırmayı takip edin ve istediğiniz cevapları şimdi alın!

Meleklere sormak kolaydır. Ne zaman ihtiyacımız olsa yardımımıza gelmeye her zaman hazırlar.

– Her şeyden önce melekleri çağırmanızın bir sebebi olmalı. Ne olduğunu tanımlayın. Belki üzgünsün ve sakin hissetmek istiyorsun. Belki gerginsin. Belki iyileşmek istiyorsun ya da bir sınav üzerinde çalışırken konsantre olmak için yardıma ihtiyacınız var.

- Size yardımcı olacak en iyi meleği seçin. Aşağıdaki liste, en tanınmış baş meleklerden bazılarını içerir, ancak onlarla çalışan daha birçok kişi var.

– Uygunsa gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın. Vücudunuzu gevşetin ve zihninizi biraz açın.

– Şunu söyleyin: Başmelek (buraya meleğin adını yazın) şimdi bana gel ve beni getir (buraya istediğini söyle).

– Melek neredeyse anında gelecek ve ihtiyacınız olanı size getirecektir.

Özel bir dua öğrenin. Birçok insan melekleriyle temas kurmalarına yardımcı olmak için özel dualar kullanır. Bazı meleklerin, meleğinizle iletişime geçtiğinizde öğrenip kullanabileceğiniz duaları vardır. Meleğiniz iyi bilinmiyorsa, o meleğe kendi duanızı yazmayı düşünebilirsiniz. Meleklere diğer duaların kullandığı temel yapıyı takip ederek dua yazabilirsiniz:

meleğine hitap et
meleğinizin özel güçlerini kabul edin
ihtiyaçlarınızı belirleyin
duanı bitir...
Meleğinizle iletişim kurmak için bir zaman belirleyin. Koruyucu meleğinizle iletişim kurma şansınızı artırmak için her gün dua etmek ve meditasyon yapmak için belirli bir zaman belirlemelisiniz. Günlük bir uygulama yapmak, koruyucu meleğinize sizinle iletişim kurması için daha fazla fırsat verecektir.

Örneğin, her güne beş dakikalık dua ve meditasyonla başlayabilir veya bitirebilirsiniz.
Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda meleğinizle de iletişime geçebilirsiniz, ancak meleğinizle de düzenli olarak iletişim kurduğunuzdan emin olun.

Nasıl yapacaksınız: Koruyucu meleğinizle bağlantı kurmak için rahat ve huzurlu bir alan yaratın. Mumlar, çiçekler, güzel resimler, ilham verici müzikler ve güzel şeyler olumlu bir ruh hali yaratmaya yardımcı olur.

Düşüncelerinizin ve duygularınızın enerjileriyle çevreleyin kendinizi. Öfke, korku veya incinme gibi olumsuz duygularla çevriliyseniz meleğinizin size ulaşması zordur. Daha ulaşılabilir olmak için bu duygulardan mümkün olduğunca kurtulmaya çalışın.
Nimetlerinizi saymak için birkaç dakika ayırın, tanıdığınız insanlar hakkında iyi şeyler düşünün, ilham verici bir kitap okuyun veya güzel bir şeye bakın, Sakin, rahat ve merkezlenmiş olduğunuzdan emin olun. Rahatlamanın en kolay yolu derin nefes almak, her nefeste vücudunuzu yumuşatmaktır. Altın ışık soluduğunuzu hayal edin. Auranız altın olduğunda melekler sizinle bağlantı kurmayı daha kolay bulur.
Zihinsel olarak koruyucu meleğinizden auranıza adım atmasını ve size dokunmasını isteyin. Fiziksel bir his, bir koku ya da büyük bir aşk hissi bekleyin. Yüzünüzde bir melek kanadının hafif dokunuşunu veya bir hava esintisini hissedebilirsiniz. Hiçbir şey hissetmeseniz bile, meleğinizin yanıt verdiğine ve size çok yakın olduğuna güvenin. Koruyucu meleğinize adının ne olduğunu sorun ve size gelen ilk adı kabul edin. İhtiyacınız olan herhangi bir yardım isteyin. Koruyucu meleğinize teşekkür edin ve gözlerinizi açın.

Diğer yol ise: Güçlü bir sezgi gibi hissettiren şeylere veya “içgüdülerinize” dikkat edin. ” Bazı insanlar, meleklerin bizimle iletişim kurmasının ana yolunun bu olduğuna inanıyor. Zor bir karar vermeniz gerekiyorsa ve meditasyon yapmak için zamanınız yoksa, zihinsel olarak meleğinize sorun. Aklınıza bir cevap gelirse, meleğiniz size rehberlik ediyor olabilir. Bir defter edinin. Meleğinizin size söylediğini düşündüğünüz her şeyi yazın. Meditasyon sırasında oluşabilecek ilhamları kaydedin. Anılar kolayca karışır ve içgörüler unutulur. Net bir hatırlatıcıya sahip olmak, düşüncelerinizi düzenli tutmanıza yardımcı olacaktır. Koruyucu meleğinizin yanınızda olduğunu unutmayın. Asla yalnız kalmama ve daima korunma duygusu bir meleğin verebileceği en büyük hediyedir. Bu bilginin size zor zamanların üstesinden gelmeniz için güven vermesine izin verin. Zor bir şey yapmanız gerektiğinde koruyucu meleğinizin tam arkanızda durduğunu hayal etmeye çalışın. Bunu yapmak size güç verecek, yardımcı olacak ve koruyucu meleğinizin sizi izlediğini size hatırlatacaktır.

Belirli Melekler ve Nasıl Yardımcı Olabilir?

Başmelek Raphael, herhangi bir acı içindeyken onu isteyenlere yaklaşan şifanın ve şifacıların baş meleğidir. Raphael, halesinin yeşil ışığında hastaları ve muhtaçları çevrelerken, her şeye gücü yeten meleklere eşlik eder. Yakındayken zümrüt kıvılcımların uçuştuğunu görmek bile mümkün. Raphael, kalplerimizi ve zihinlerimizi evrenin ve ruhun iyileştirici gücüne açmaya yardımcı olmak için bizimle birlikte çalışmaya devam edecek. Başmelek Mikail tüm meleklerin lideridir ve asıl amacı, dünyayı ve insanların korkuyla bağlantılı tüm toksinlerden arındırmaktır. Birlikte çalıştığı insanlara “ışık işçileri” denir (bkz Işık İşçileri)ve ayrıca Işıkişçisi Yolculuğunun Bilinmesi Gereken 7 Temel Dinamiği ve Mikail onları dünyanın iyiliği için şifa yapmaya teşvik eder. Mikail göz kamaştırıcı bir kılıç taşır ve ayrıca bilgisayar ve telefon gibi elektrikli eşyaları tamir etme konusunda inanılmaz bir hüner sahibidir.

Başmelek Cebrail (Gabriel). Umutlu ebeveynlere gebe kalma, hamilelik veya evlat edinme yoluyla rehberlik eder. İkinci rolü bir haberci melektir ve sanatta veya iletişimde işi olan insanlara kendilerini ifade etmelerinde yardımcı olabilir. Gabriel çok güçlü bir baş melek olarak bilinir ve çağrıldığında kişiyi harekete geçirir.

Başmelek Jophiel, olumlu düşünceler düşünmemize ve çevremizdeki dünyadaki harikaları görmemize yardımcı olan sanat ve güzelliğin baş meleğidir. Bu baş melek, hayatın yoğun temposundan yavaşlamamıza ve evlerimizde ve ilişkilerimizde güzellik yaratmaya dikkat etmemize yardımcı olur. İnsanlar baş melek Jophiel'in yanında olmanın çok hoş olduğunu söylüyor çünkü onun en iyi arkadaşınınki gibi pozitif ve canlandırıcı bir enerjisi var.

Başmelek Metatron, insanlarla aynı anda hayatta olan iki melekten biri olduğu söylendiği için baş meleklerin en küçüğüdür. Bu onun yeryüzü ve cennet arasında bir haberci olarak hareket etmesine yardımcı olur Ve melek alemlerini anlamamıza yardımcı olmak için yorulmadan çalışır. Metatron, lazer ışını gibi odaklanmış ateşli bir enerjiye sahiptir ve sorunlu çocuklara, özellikle de ruhsal yetenekleri olanlara yardım eder. Onun şifası, sisteminize taç çakranızdan giren ve mükemmel denge için tüm çakralardan akan bu kutsal geometrik şekillerin titreşimi şeklinde gönderilir. Metatron'dan iyileşmesini veya ruhsal titreşiminizi yükseltmesini istediğinizde, esasen yapacağı şey budur, bu nedenle çakralarınızda seyahat ederken rezonansa girdiğiniz bir şekli görselleştirmenize yardımcı olabilir, ancak gerekli değildir. Bir çakranın veya tüm çakraların iyileşmesini isteyebilirsiniz. En çok bildiğimiz yedi temel çakranın ötesinde -kök, sakral, solar pleksus, kalp, boğaz, üçüncü göz ve taç- çakralarınız olduğunu unutmayın, bu nedenle tüm çakraların iyileşmesini istemek yoğun ruhsal deneyimlere yol açabilir. Ayrıca enerjisini ve Metatron'un iyileşmesini özümsemek için kutsal geometrik şekillerden biriyle meditasyon yapabilir veya bunları yanınızda taşıyabilirsiniz.

Meleğiniz Üzerinde Meditasyon Yapmak: Alanınızı hazırlayın. Yatak odanız gibi rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yer bulun. Televizyon, telefon veya bilgisayar gibi dikkatinizi dağıtabilecek tüm elektronik cihazları kapatın. Işıkları kapatmak ve panjurlarınızı kapatmak da yardımcı olacaktır. Bir mum yakın. Mumlar, meditasyon sırasında dikkatinizi odaklamanın harika bir yoludur. Bir melek sunağı yarattıysanız, sunağınızdaki mumu yakabilirsiniz. Bir melek sunağınız yoksa, bir mum yakıp önünüzdeki bir masaya koyabilirsiniz. Bir mum yakmak istemiyorsanız, dikkatinizi odaklamak veya okyanus dalgaları veya yağmur sesleri gibi tekrarlayan doğa seslerini dinlemek için bir tespih de kullanabilirsiniz. Rahat edebileceğiniz bir pozisyonda oturun.Meditasyon uzun süre hareketsiz kalmanızı gerektirir, bu yüzden rahat olduğunuzdan emin olun. Örneğin, bir mindere oturmak isteyebilirsiniz. Uyumayacağınızdan emin olduğunuz sürece meditasyon yapmak için uzanabilirsiniz. Derin nefes alın ve zihninizi boşaltın. Gözlerini kapat ya da mumunu izle. Birkaç dakikalığına koruyucu meleğiniz dahil hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Nefesinizi sabit ve yavaş tutmaya odaklanın. Bir şey hakkında düşünmeye başladığınızı fark ederseniz, bu düşünceyi kabul etmek için bir dakikanızı ayırın ve ardından yeniden nefesinize odaklanın. Zihninizde meleğinize “merhaba” deyin. Seni izlediği için meleğine teşekkür et. Ardından, sizi rahatsız eden sorunları meleğinize bildirin ve meleğinizden rehberlik isteyin. Bir dua öğrendiyseniz veya hazırladıysanız, duayı okumak için bir dakikanızı ayırın. Bunu kafanızda yapabilir veya duayı yüksek sesle söyleyebilirsiniz. Meleğinizin cevabını dinleyin. Meleğinizin orada olduğuna dair herhangi bir işaret büyük olasılıkla çok hafif olacaktır. Örneğin, hafif bir ses duyabilir, zihninizin gözünde uçup giden bir görüntü görebilir, bir sıcaklık hissi fark edebilir veya boş odada sizinle birlikte birinin olduğu hissine kapılabilirsiniz. Bazı insanlar, meleklerin doğrudan istenmeden hayatımıza müdahale edemeyeceğine inanırlar. Meleğinizin orada olduğundan emin değilseniz, meleğinizden birinin orada olduğunu size bildirmesini istemeyi deneyin. Meditasyonunuzdan yavaşça çıkın. Meleğinizle konuşmayı bitirdiğinizde, teşekkür edin.

 

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page