Aura Hakkında

Kendinizi Psişik Saldırılardan Nasıl Korursunuz

Kendinizi Psişik Saldırılardan Nasıl Korursunuz

Psişik Saldırıların Nasıl ve neden ortaya çıktıklarını öğrenmek etkilerini engelleyebilir veya azaltabilir.Bir psişik saldırı, kişinin kendisi ya da ailelerinin üzerine zararlı olarak bilinçli veya bilinçsiz niyetiyle negatif enerji gönderen olduğunu gösterir. Bu tür bir zarar, bir kişinin duygusal, fiziksel, ruhsal veya zihinsel durumunu içerebilir.

Bu negatif enerjiler tipik olarak kıskançlık, haset, öfke ve diğer duygulara dayalı olarak düşünceler şeklinde yansır. Hiçbir bilimsel kanıt, birinin diğerine karşı psişik bir saldırı başlatma yeteneğine sahip olduğunu göstermese de başkalarına karşı olumsuz davranmak, hedefler üzerinde zararlı etkilere neden olabilir.

Psişik bir saldırı, arkadaşları veya aile üyeleri de dahil olmak üzere kişinin zaten tanıdığı biri tarafından tetiklenebilir. Zararlı düşünceler bilinçsizce gönderildiğinde, kıskançlık, haset veya öfke genellikle motivasyondan kaynaklıdır.

Birisi kasıtlı olarak bir başkasına zarar vermek istediğinde bilinçli bir saldırı meydana gelir. Bu büyü ve büyücülüğe girer. Psişik bir saldırının kurbandan çok saldırganın zayıflığıyla ilgili olduğu ve zorbalık davranışına benzer olduğu da ortadadır. Bu sebeple aslında zarar vermek isteyen uzun vadede kendine zarar verir. Yukarıda ne demiştim; kıskançlık, haset, öfke gibi gibi olumsuz duygu enerjileri zamanla kişinin kendisini bitirir…Kurban olan birisi de ruhsal ve zihinsel olarak zayıfsa bu tarz enerjilerden çok kolay etkilenir. Bunun içindir ki, sürekli ilahi enerjiler, kaynaktan gelen şifa enerjileri diye üzerine basa basa tekrar ediyorum. Işığın, yaradanın yolunda giderseniz aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz. Ve direk korunursunuz, koşulsuz şartsız…

Peki Neden Birisi Bize Saldırır

Saldırganları tetikleyen birkaç motivasyon vardır:

 • Saldırgan kıskançtır. Örneğin, saldırganınki durgunken kurbanın hayatı ilerliyordur, her şey yolundadır… Bu kişinin baskılayamadığı kıskançlık gibi negatif enerjilerine daha doğrusu kötülük tarafına çalışmaya başlaması anlamına gelir.
 • Saldırgan, kurbanın görünüşünü, kariyerini, hayat arkadaşını veya çevresini kıskanır.
 • Saldırgan şu anda karanlık tarafında yaşıyordur. Aydınlığı diliyorum onlar için…
 • Bir başka durum da saldırgan kendine güvenmiyor ve korku içinde yaşıyor.

Negatif enerji bilinçli olarak birine zarar vermek amacıyla gönderildiğinde, gönderilenin tam olarak gönderici tarafından çekilecek olan şey olduğu teoridir. Karma'nın evrensel yasası, etrafta dolaşanların çoğalarak geri döndüğünü belirtir bizlere. Evrensel yasalar ‘ne yayarsan onu çekersin ’der, ‘içeride varsa dışarıda da o vardır ’der…wink

Psişik Saldırı Altında Olduğunuzu Nasıl Anlayacaksınız?

Bir psişik saldırının deneyimleyebileceği olaylara birkaç örnek vermem gerekirse. Bununla birlikte, bu semptomlar çok çeşitli yaygın hastalıklardan ve koşullardan da kaynaklanıyor olabilir ve bunlardan herhangi birinin psişik ataklardan kaynaklanma şansı yok denecek kadar azdır. Bu semptomları herhangi bir süre yaşarsanız, mümkün olan en kısa sürede önce bir sağlık uzmanınıza danışın:

 • Kâbus görmek: Korkutucu ve tatsız rüyalar görmek
 • Saldırganı önde ve ortada görmek: Saldırganı rüyalarda, meditasyonlarda veya düşüncelerde şeytani bir şekilde görmek
 • Yorgunluk yaşamak: Sebepsiz yere sürekli yorgun ve enerjisiz hissetmek
 • Ağrı hissetmek: Düzenli olarak aynı yer ve zamanda ağrıların olması
 • Zayıf hissetmek: Saldırganın farkında olduğu zayıflık alanlarında hastalık veya ağrılar yaşamak
 • Uyuşukluk: Günlük görevlerle ilgili konsantrasyon eksikliği ve tembellik yaşamak
 • Şiddetli baş ağrılarına sahip olmak: Kusma veya baş dönmesinin eşlik ettiği alışılmadık derecede ağrılı baş ağrılarına sahip olmak
 • Şüpheli hissetmek: Yönün önceden farkında olsa bile, yaşamdaki yönü sorgulamak veya şüphe duymak
 • İzlendiğini hissetmek: Yalnızken bile izleniyormuş hissi ve göz kenarından gölgeler görmek
 • İntihara meyilli hissetmek: Kalp krizine benzer duygulara veya intihar etme arzusuna sahip olmak

Psişik Saldırılara Karşı Korunma

Psişik saldırılara karşı korunduğunuzu hissetmeniz önemlidir. Ve korunuyorsunuz da…Yukarıda listelediğim semptomları yaşıyorsanız ve bunlar günlük hayatınızı etkiliyorsa, bir doktora danışın. Bununla birlikte, bir sağlık uzmanıyla görüşene kadar yazacağım koruma önlemleri sizi en azından sakinleştirebilir:

 • Farkında Olun: Olağandışı olayların tanımlanması yoluyla psişik saldırının farkına varmak, saldırının etkisini azaltmaya yardımcı olacaktır.
 • Rehberlik isteyin: Saldırıyı durdurmaya ve koruma oluşturmaya yardımcı olması için bir ruh rehberinden veya koruyucu meleklerden yardım isteyin.
 • Saldırganın hareketlerini yansıtmaktan kaçının: Saldırgana benzer enerjiler veya düşünceler göndermekten kaçının.
 • Sevgi dolu düşünceler gönderin: Şunu sakın unutmayın ki saldırgan her zaman sizden daha zayıftır. Öfke, nefret veya korku düşüncelerine geri dönmek yerine, saldırgana karşı şefkat hissedin. Bu tür ışık, sevgi ve kutsamalar, saldırganın karanlığını görmesine ve iyileşmesine yardımcı olabilir.
 • Alanınızı Koruyun: Saldırgan aklınıza her geldiğinde, saldırganı evrenin saf ışığıyla yüklediğinizi imgeleyin. Işığın farklı şekillerde gönderildiğini hayal ederek gönderilme şeklini değiştirin. Alanınızı korumaya alın.
 • Güçlü olun: Psişik bir saldırının etkisinden korunmanın en önemli yolu, duygusal olarak güçlü ve istikrarlı olmaktır. Onları iyileştirmek amacıyla duygusal sorunlarınızı ve korkularınızı tanımlayın. Bu koruma, negatif enerjilerin emilimini ve etkilerini minimumda tutar. Bir doktora veya danışmana danışmak da yardımcı olabilir.

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page