Aura Hakkında

Su Meditasyonu Nasıl Yapılır?

Su Meditasyonu Nasıl Yapılır?

  • Küveti size uygun sıcaklıkta suyla doldurun. Susamanız durumunda yanınıza bir bardak temiz içme suyu koyun. Hazırlığınız bitince ışıkları kapatıp mum yakabilirsiniz.
  • Dolu küvete adım atmadan önce ister fiziksel ister zihinsel ister duygusal olsun, Su'dan içinizdeki en derin acıyı temizlemesini, iyileştirmesini ve arındırmasını isteyin. Şifayı kalben istemeniz çok önemli. Sudan şifa istediğimde, küvete adımımı attığımda şifalı sevginin beni sardığını hissediyorum; sanki su benimle ilgilenmek için uzanıyormuş gibi geliyor.
  • Küvete uzandıktan sonra, yavaş ve derin nefes alın. Ağrınız hakkında bir mesaj isteyin. Kaynağı genellikle hemen tespit edilir, bu sırada OM mantrasını tekrar edebilirsiniz. OM size şifanızın nasıl oalcağı hakkında görü verir. Ben su meditasyonuyla derin bir ruhsal iyileşme yaşadım. Banyo sırasında bir mesaj hissetmeseniz bile, günün hemen ardından ve gün boyunca iyileşme sonuçlarını her zaman hissedeceksiniz. Sadece banyo sırasında meditatif bir şekilde izleyen olun, sadece böyle alabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta özgür olur.
  • Yaklaşık 20 dakika sonra, içinizde yaşayan Sulara teşekkür edin. Ayrıca küvetin sularına şifa için teşekkür edin ve ardından küvetten çıkın. Banyoya girerken ve banyo sırasında suyun şifası için "teşekkür ederim" demek de faydalıdır, çünkü şükür (bkz.Sadece Bugün için Minnettar Ol) enerjisi başlı başına şifadır ve küvetteki ve vücudunuzdaki suyun titreşimini yükseltmeye yardımcı olacaktır. Emoto’nun Suyun Hafızası olduğu bilimsel kanıtlarını hatırlayın.
  • Bir varyasyon olarak, en sevdiğiniz doğal yağ özünün yaklaşık 5 damlasıyla birleştirilmiş 1/2 ila 1 fincan Epsom tuzunu karıştırın (lavanta ve mandalina iyi seçimlerdir). Küveti doldururken Epsom tuzlarını karıştırın; yağ özünü küvet doldurulduktan sonra ve içine girmeden hemen önce ekleyin. İlk şifalı banyonuz için, herhangi bir ekleme yapmadan deneyimlemeye çalışın. Gelecekteki banyolar için, banyoda tuzlar, yağlar, şifalı bitkiler veya çiçek yaprakları, meditatif bir müzik veya kristallerinizi eklemek isteyebilirsiniz. Sizin için en iyi olanı öğrendikçe, banyolarınızı duygusal ve sağlık ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Marks, şifanız için su enerjisinin her zaman bedeninizde bulunabileceğini, ancak bazen suyun şarj edilmesi ve aktive edilmesi için biraz yardıma ihtiyaç duyduğunu söyler.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page