Aura Hakkında

İdeal Ruh Eşi

İdeal Ruh Eşi

Hayatınızı paylaşacak mükemmel birini mi arıyorsunuz? Bu zor! ideal eşi bulmak sizin için o kadar kolay olmayabilir çünkü ne tür bir insanın sizi gerçekten mutlu edeceğine dair düşüncelerinizde çok net olmanın önemini öğrenmemiş olabilirsiniz. Enerji çalışmalarında sorun aşk, eş, partner konularındaysa çok ince dokumak gerektiği konusunda her fırsatta danışanlarımı uyarırım. Öyle şusu olsun busu olsun, şuradan da biraz alsın, beni mutlu etsin, sadık olsunlarla ideal eş ya da ruh eşi çalışmaları yapılmaz.

Rehberiniz ya da terapistiniz bu noktada sizi uyarıyorsa o zaman doğru kişiyle yol alıyorsunuz demektir…Gelelim size, arzularınızın "karanlık bir görüntüsünü" yansıtırken, evrenin mükemmel bir paket sunması neredeyse imkansızdır.

Hataları Görmek

Oldukça basit, ne istediğiniz konusunda belirsiz olduğunuzda, istediğinizi nasıl elde etmeyi umuyorsunuz? Örneğin, arkadaşınızdan mavi bir bluz almak için alışveriş merkezine gitmesini isteyin. Arkadaşınıza hangi bedeni alacağını, hangi kumaşı istediğinizi ve hatta mavinin hangi tonunu sevdiğinizi söylemezseniz, bir sorun olabileceğini görebilirsiniz. Arkadaşınız yeni bir lacivert beyaz kareli çift örgü polyester bluz alarak geri gelebilir. Ama sizin aklınızdan geçen, hayalinizde ki bluz bu değildi, öyle değil mi ?

Ve yanlış anladığı için arkadaşınızı gerçekten suçlayamazsınız çünkü kendinizi çok net ifade etmediniz. Aslında yaptığımız bu, niyetlerimizi, dualarımızı, dileklerimizi net olarak ifade edememek. Ne istediğimizi bilmemek…

Aynı sorun aşk isterken de ortaya çıkıyor. Para isterken de iş isterken de huzur, bolluk bereket isterken de…Aşk da ne istediğiniz, partnerinizin özelliklerinin nasıl olması konusunda da kafanızda net değilseniz, o zaman ne istediğinizden emin olana veya daha da kötüsü olana kadar bir süre yalnız kalmayı bekleyebilirsiniz. Evet, tüm ilişkilerimizde, deneyimlerimizi ve hatalarımızı birleştirdiğimizde öğrenilecek dersler olabilir, ama o yola girmek zorunda değilsiniz.

İdeal eş /aşk diye başladı bu yazı, onun üzerine de devam etsin öyleyse akışta…Ciddi bir çalışma yapmak bu nokta da önemli. Ama danışanlarımla yaptığımız bu konular üzerine şifa çalışmalarının devamı olarak, onlarla disiplinli bir şekilde desteklemeleri adına yaptığım paylaşımların küçük bir kısmını burada SuiMaster dostlarıyla da paylaşmak istiyorum. Yazım bu amaçla başlamamıştı ama akışta gelen her zaman kutsal ve değerlidir. Bu yüzden de paylaşılmalıdır. Şimdiden şifa olsun...

Öz değerlendirme yapın

Hayatına başka birini almaya hazırlanmadan önce.Kendi başına nerede durduğunu iyi bilmelisin. İçe dönük olman önemli. Şu an hayatının neresindesin? Bu noktaya nasıl geldin? Mutlu musun? Yoksa üzgün müsün?

Geçmiş İlişkileri Değerlendirin

Yeni potansiyel adaylara geçmeden önce, önceki ilişkileriniz hakkında bir otopsi yapmanız gerekir. Hatalarından ders alarak. Ama bunun yanı sıra başarılarınızdan da ders alın. Bu kişilerin hangi yönleri sizi en çok mutlu etti? Hangi yönler o kadar harika değildi? Yeni bir ilişkiye ve içerdiği her şeye hazır mısınız?

İhtiyaçlarınız Hakkında Net Olun

Bir eşi tezahür ettirmek istemenizin GERÇEK kişisel nedenlerinizi keşfedin. Yalnız mısınız? Yoksa finansal özgürlük mü arıyorsunuz? Duygusal desteğe mi ihtiyacınız var? Her ne olursa olsun hiçbir sebep yanlış değildir, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak için nereden geldiğinizi bilmek faydalıdır.

Özgür İradeyi Geçersiz Kılamayacağınızın Farkına Olun!

Başka birinin özgür iradesini ihlal etmediğiniz sürece isteyin ve alacaksınız. Bu, mükemmel eşiniz olması için herhangi bir kişiye odaklanmamanız gerektiği anlamına gelir. Diğer kişinin, bir ilişkinin gelişmesi için ilişkiye girmeye istekli ve hazır olması gerekir. "İdeal kişinin" peşinden gitmek yerine, odağınızı "ideal kişiliğinize" çevirin. Unutmayın ki içeride ne varsa dışarıda da o vardır. Ve yansıttığınız her şey size geri döner (ayna yasası) …

Bir insanda aradığınız tüm çeşitli özellikleri (nezaket, cömertlik, zenginlik, dürüstlük veya mizah) düşünün. Aynı özelliklere sahip misiniz? Kuantum alanda çekim yasası olarak düşünün. Kendimize çekmek istediğimiz görüntüleri resmettiğimizde, aynı özelliklere sahip insanları doğal olarak bize doğru çekeriz.

Liste Yapın

Arzularınızı kâğıda yazın. Bu alıştırma, yeni otomobilinizin özelliklerini seçmekten farklı değil. Beğendiğiniz özellikleri seçiyorsunuz: boy, kilo, göz rengi, saç. Fiziksel görünüm konusunda takıntılı değilseniz, o kapıyı açık bırakın. Unutmayın, açık bırakılan her kapı şansa davettir. Ne kadar maceraperestsiniz? evli olmak istiyor musunuz? Spesifik olmak, bulanık görüntüleri temizler. Ayrıntılar önemlidir…

Niyetlerinizi Belirleyin

Evrenin yardımıyla gerçekleşmesini istediğiniz niyetinizi belirleyin (bkz.Niyet)

Evrene Talebinizi İletin

Listenizin evrende pişmesine ve kaynamasına izin verin. Evren niyetlerinizi aldı çünkü. Her şeyin mükemmel bir şekilde çalışacağına güvenin. Şüpheniz varsa, evrene hayatınızın arzularını yerine getirmeye hazır olmadığınızı söyleyen çelişkili bir mesaj veriyor olacaksınız. Şüpheli düşünmek, yalnızca mükemmel eşinizi bulma yolunda engeller yaratır.

Harekete geçin

İçgüdülerinize dikkat edin, dinleyin ve sizi yönlendirdikleri yere kadar takip edin. Bu çok önemli ve özel. Her akşam evde bilgisayarınızın veya televizyonunuzun karşısında oturabileceğinizi ve evrenin mükemmel eşinizi kapınıza getireceğini düşünmeyin. Bu şekilde olabilir, ancak bu süreçte aktif bir katılımcı olmanız sonuçları hızlandıracaktır.

Aç olmadığınız halde aniden markete gitme isteği duyarsanız, yine de gidin. Mükemmel eşiniz muhtemelen sebze reyonunda domates alıyor olabilir. Ya da bir sirke gitmeniz gerektiğini düşünürseniz, kafeste esir edilmiş, doğalarının çok dışında yaşamak zorunda bırakılan hayvanları izlemeyi sevmiyorsanız ve normalde sirke yaklaşmayı hayal etmeseniz bile yapın. Orada sizi kimin beklediğini asla bilemezsiniz.

Ne dilediğinize dikkat edin

Listenizdeki niyetlerinize dikkat edin. Çünkü sadece ve sadece istediğinizi elde edebilirsiniz. Bir cimriyi cezbetme ihtimaliniz yoksa, zengin birini istediğinizi yazma hatasına düşmeyin. Bunun yerine, cömert bir kalbe sahip, mali açıdan güvenli bir kişi olarak listenize yazın.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page