Aura Hakkında

Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları

Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları

Auramız enerji alanımızdaki ve etrafımızdaki titreşim enerjilerini toplayan bir mıknatıs gibidir. Fiziksel bedenimizin etrafındaki bu alan auramız olarak bilinir. Auramızı yabancı titreşimlerden ve negatif enerjilerden arındırarak temizlemek yaşam kalitemiz açısından önemlidir. Auramız stres, parçalanma ve ışıltı kaybı yaşayabilir ve bu durumda dış etkenlerden ne negatif enerjilerden çok kolay etkilenebilir bir hale geliriz.

Reiki ve enerji çalışmaları ile Aura okuma, iyileştirme ve güçlendirme yapmak daha uzun vadede enerji alanınızı korumanız anlamına gelmektedir. Fakat bir enerji çalışması almadan da kendi güvenli alanınızda yapabileceğiniz koruma ve güçlendirme pratiklerinden faydalanmanızı istiyorum. Auramızı temizlemenin fiziksel ve zihinsel yolları vardır. 

Zihinsel temizlik Sadece 15 dakika

Auranızı temizlemenin en iyi yollarından biri, onu görselleştirmek ve etrafınızda dönen olumsuzluklardan zihinsel olarak kurtulmaktır.

Evinizde sessiz, rahatsız edilmeyeceğiniz bir alanda oturun öncelikle. Nefes egzersizleri yaparken yaklaşık 15 dakika rahat edebileceğiniz bir pozisyon seçin kendinize. Nefesinizin bilincine varın bu 15 dakikalık zaman diliminde. Sadece siz ve nefesiniz. Aldığınız nefeslerin ve verdiğiniz nefeslerin farkında olun. Meditasyon bile yapabilirsiniz dilerseniz. Tamamen gevşemeye başladığınızda, zihninizde beyaz ilahi kaynaktan gelen ışığın oluştuğunu görün. Ve ilahi ışığın etrafınızı sardığını, sizi arındırdığını, tüm hücrelerinize kadar işlediğini hissedin. Her nefesle tazelendiğinizi ve güçlendiğinizi auranızın ışıl ışıl parlamaya başladığını görün. İlahi beyaz ışığın ayak parmaklarınızın ucundan başınızın tepesine kadar akmasına izin verin ve omurganızdan yukarı ve aşağı hareket ettiğini gözünüzde canlandırın.

Auranızı Tarayarak Temizlenin

Fiziksel bir hareketle birleştirilen başka bir görselleştirme egzersizidir aura tarama. Günlük rutininizde kolaylık ve kısacık zaman içerisinde kendinizi güçlendirme, koruma ve arınmanızı tamamlayabilirsiniz. Önce ellerinizi iyice yıkayıp kurutmalısınız. Parmaklarınızı bir tarak gibi açın ve başınızdan başlayarak ayak parmaklarınıza doğru devam ederek vücudunuzu çevreleyen alanı tarayın. Daha sonra, tüm taranmış enerjilerin yıkanması için akan su ile ellerinizi tekrar temizleyin. Sadece bu kadar.

Su ile Aura Temizleme

Suyun gücü, hafızası ve enerjisi zaten tartışılmaz bir gerçek. Bu sebeple su harika bir aura temizleme ve enerji (titreşim) yükseltme özelliklerine sahiptir. Duş alabilir ya da sadece suyun üzerinizden akarken sizi arındırdığını ve enerjinizi temizlediğini görselleştirebilirsiniz.

Duştayken suyun bedeninizin her santiminden bolca akmasına izin verin: başınız, yüzünüz, kollarınız, tüm bedeniniz, bacaklarınız ve ayaklarınızdan, suyun akıp gidişini izlerken özgürce nefes alın ve tüm sıkıntılarınızın, stresinizin suyla birlikte zihninizden uzaklaştığını hayal edin.

Bir başka durum ise kendinizi tuzlu suyla arındırmaktır, auranızı gerçekten güzel şifalı bir şekilde temizlemenin en iyi yollarından biridir tuzlu su duşu. Tuz, vücut için harika iyileştirici özelliklere sahiptir. Epsom tuzuyla duş almak, abdest almak, elinizi yüzünüzü yıkamak veya tuzlu suda yüzmek auranız için harikalar yaratır. Her bulduğunuz fırsatta denize girmeyi, yüzmeseniz bile denizin içinde durup tuzlu suyun bedeninizi arındırdığını ve ağrılarınızı giderdiğini deneyimleyebilirsiniz.

Gelelim yağmur suyuna. Yağmurun yeryüzündeki temizleyici özelliği de auraları temizlemek için faydalıdır. Koskoca gezegeni temizlerken bizleri nasıl temizlemez. Dışarıda yağmurda yürüyün, nemli havayı solurken gökyüzüne bakın ve yağmur damlalarının yüzünüzü okşamasına izin verin. Arındıkça huzur bulduğunuzu, dinginleştiğinizi ve dengeye gelip şifalandığınızı görmeniz ve hissetmeniz muhteşem bir şifa kaynağı olacak.

Hiç birini yapacak anınızda değilseniz otururken ya da çalışırken birkaç dakikalığına üzerinizden su yerine bir şelalenin aktığını, beyaz ışığın (bkz.Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek) sizi sardığını ve olumsuzlukları, acıları, kederleri veya üzüntüleri yok ettiğini ve sizi temizlediğini, tazelediğini, ışıldamanızı sağladığını imgeleyebilirsiniz. Arınmanın sizi bütünüyle ışık ve güzel enerjiyle doldurmasına izin verin.

Rüzgâr, Güneş ve Neşe

Latince ve eski Yunanca ‘da "aura" kelimesi rüzgâr, esinti veya nefes anlamına gelir. Aynı şekilde, auranızı temizlemek için rüzgârı kullanabilirsiniz. Hava rüzgârlı olduğunda, kollarınızı uzatarak rüzgâra karşı dışarıda durmayı deneyin. Gözlerinizi kapatın ve sizi zorlayan ve sıkışmış enerjileri ortadan kaldırarak ve saf pozitifliğe ve coşkuya dönüştürerek rüzgârın etrafınızda esmesine, sizi sarmalamasına izin verin. Zihninizi özgür bırakın ve rüzgârda özgürce ve neşe ile dolmuş bir şekilde koşun, yürüyün. Vücudunuzu çimenlerde yuvarlamaktan çekinmeyin.

Bu özellikle güneşli günlerde küçücük de olsa çimen ya da yemyeşil çayırlarda olma imkânınız var ise kendinizi toprağa ve çimenlere atmaktan, yuvarlanmaktan kaçınmayın. Güneşin enerjik ve arındırıcı gücünü hafife almayın. Bazen özgür kalmak, arınmak, yenilenmek için çocuklar kadar özgür olabilmeyi başarabilmeliyiz.

Auranızı Korumaya Alın

Auranızı temizledikten sonra, onu negatif enerjiden korumanız gerekir. Kendinizi korumanın bir yolu da etrafınızda bulunan olumsuz insanlardan daha olumlu insanlarla çevrelediğinizden emin olmaktır. Her zaman gülümseyecek ve nazik ruhlara sahip pozitif insanlar bulun. Bu insanlar auranızdaki olumsuzlukları dengelemeye yardımcı olacaklardır.

Hala negatif enerjiniz olduğunu hissediyorsanız, bu noktada dönüp içinize bakmanızı öneririm. İlk aşama düşüncelerinize dikkat etmeye başlamanız. İçeride çok fazla olumsuz duygu var mı? Her ne oluyorsa olsun siz olayların iyi,hayrlı tarafına odaklanın. Gerçekten kötü bir gün geçiriyorsanız, duygularınızı ifade etmenizde bir sakınca yok, ancak duygularımı ifade edeceğim diye de debelenmeyin. Gününüzü daha iyi hale getirmenin bir yolunu bulmaya çalışın. Eğlenceli, heyecan verici veya tatmin edici bir şeylerle doldurun gününüzü. İnisiye olduğunuz enerjiler varsa hemen enerjiyi üzerinize açın ya da çalıştığınız bir rehberiniz varsa iletişime geçin. Olumsuz bir düşüncenin içeri sızmaya çalıştığını fark ederseniz, olumlu olanla değiştirin. Bunu uygulamaya devam ederseniz, olumsuz düşünmenin etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page