Aura Hakkında

Zehirli İlişkilerin Bağlarını Kesme Çalışması

Zehirli İlişkilerin Bağlarını Kesme Çalışması

Şifacılar arasında enerjinin paylaşımına kordlama denir. Bu kordon, iki kişiyi enerjik olarak birbirine bağlayan yaşam destek tüpünü temsil eder. Bebekler annelerine bağlanan bir kordonla doğarlar, bu hepimiz için doğaldır. Her ne kadar bazı çocuklar babalarına daha güçlü bir şekilde bağlı olsalar da. Bir ebeveynin, bir çocuğun dünyaya kendi başına dışarı çıkmasına izin veren özgürlük için zaman gelir.

Anne veya baba kordonu kesemezse, çocuk sonunda bunu yapmaya çalışacaktır. Bu da doğaldır. Başkalarının enerjisini emmek gibi bir amacımız yok. Ayrıca herhangi bir psişik vampirin bizimkini emmesine de izin vermiyoruz.

Sağlıksız İlişkileri Nasıl Belirleyeceksiniz?

Dünya sağlıksız ilişkilerle dolu. Bu ilişkilerde bireyler birbirlerine tutunarak aralarında eterik kordon bağlarının oluşmasına izin verirler. Nadiren eşit olarak yapılan enerji paylaşımları olur.

Aslında, enerji paylaşımı eşit şekilde yapılsaydı, kordonun yerinde olması saçma olurdu. Birbirinizi dolamadan ilişki yaşamak mümkündür, hatta bu tercih edilir. Tek bir bireyin yaşam kaynağını paylaşan çiftler, bir tarafın zayıfladığı, diğerinin daha güçlü olduğu bir ilişki yaratır farkında olmadan. 15 yıldır Aile Danışmanlığı, Evlilik ve çift Terapistliği Uzmanlığımın getirdiği vizyonlar maalesef çiftler arasında ki fiziksel bağların gücünü kaybetme sebebi olduğunu göstermiştir bana.

Zayıflamış kişi, yaşam kaynağını verdiği için çökmüş hisseder. Daha güçlü kişi bir süreliğine harika hisseder, ancak iştahı çok iyi artabilir ve paylaşılan enerjinin daha fazlasını isteyebilir. Fark etmeniz ve ettirmeniz niyetiyle…

Acılı ayrılıklar

Hayatta karşılaştığımız zor olan farklı durumlar vardır. Biten ilişkiler, "zor şeyler" kategorisinde oldukça üst sıralarda yer alır. Çekip giden tarafın siz olmanız veya bir başkasının sizi terk etmesi önemli değil, her iki şekilde de bir kayıp hissedilir.

Bir ilişkinin kapanmadan bitmesi özellikle acı vericidir. Ne yazık ki, çoğu zaman insanlar "ayrıldıklarında" farkına varmadıkları şey, hala çok iyi bir şekilde bağlı kordonları olabileceğidir. Sağlam kordon, birbirlerinin duygu ve endişelerini sürekli beslemek için her zaman açık bir kanal tutar.

Yabancılaşmış bir ilişkiden veya sorunlu bir evlilikten acı mı yaşıyorsunuz? Kendinizi devam eden üzüntü veya ayrılık duygularından kurtarmak için kordon bağlantısını nazikçe serbest bırakmak için köprü görselleştirmeyi veya sonsuzluk egzersizini denemenizi öneriyorum. Çift Seanslarımda sıklıkla kullandığım ve şifanın etkisini çoğu kez yaşadığımız birkaç egzersizimizi, siz SuıMaster dostlarıyla da paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Görselleştirme Egzersizleri

Sonsuzluk egzersizi, iki kişi arasındaki bağların kesilmesinin zihinsel bir görselleştirmesidir. İdeal olarak, duygusal bağları kırmak istediğiniz kişi bu alıştırmaya sizinle birlikte katılmaya istekli olacaktır.

Ancak, iki taraf, bir ilişkiyle olan bağlarını aynı anda serbest bırakmaya nadiren hazır oluyor. Siz hazırsanız ve diğer kişi hazır değilse, bağları kesmek istediğiniz karşı taraf için vekil olarak hareket etmeye istekli birini seçmeniz gerekecek.

Sonsuzluk Egzersizi Nasıl Yapılır?

İki kişi birbirinden 3-4 mt. uzakta karşılıklı duracaklar. Sonsuzluk işaretini (yanlara doğru) sürekli bir döngüde tekrar tekrar izlediğinizi gözünüzde canlandırın. Siz ve diğer kişi arasındaki sonsuzluk işaretinin her geçişi, ikinizi duygusal olarak bağlı tutan kordonun kopmasını sembolize eder.

Bu alıştırma sessizce ya da affetmeyi ve serbest bırakmayı vurgulayan sözlü ifadelerle yapılabilir. Bu seansta farklı duygularla uğraşırken etrafınızı saran izleri farklı renklerle görselleştirmek isteyebilirsiniz. Tutkuları veya öfke duygularını serbest bırakmak için kırmızı, kalp ağrılarını yatıştırmak için pembe veya yeşil, üzüntüyü kovmak için mavi renkleri görselleştirmenizi öneriyorum.

Köprü Görselleştirme

Seanslarda kullandığım bir diğer egzersiz de ise yürüyen bir köprüyü zihninizde canlandırmanızı istiyorum başlangıçta. Bu köprünün en ucunda durduğunuzu hayal edin. Şimdi ipleri kesmek istediğiniz kişinin köprünün karşı tarafında durduğunu görün. Diğer kişiyle enerjik olarak bağlantı kurmaya hazır hissettiğinizde, yavaş yavaş köprünün ortasına doğru yürümeye başlayın. Bu gerçekten muhteşem bir yöntem.

Diğer kişinin size doğru yürümesine, sizinle yarı yolda buluşmasına izin verin. Birbirinizle göz teması kurduğunuzda, bir iç diyalogla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye duygularınızın ne olduğunu söyleyin. Bu arada öfkelenmenin ya da kin beslemenin zamanı değil bağları koparıyorsunuz unutmayın.

Karşı tarafa, söylediğiniz veya yaptığınız, onu inciten her şey için üzgün olduğunuzu söyleyin. İlişkinizde söylenen veya yapılan tüm incitici şeyler için onu affettiğinizi söyleyin. Ayrılığınızda birbirinize iyi dileklerinizi ileterek vedalaşın. Ve Arkanızı dönüp köprüden kendi tarafınıza doğru  yürüyün.

Not: Diğer kişinin köprüde kalması sorun değil çünkü sizden kopmaya sizin kadar hazır olmayabilir ve enerjinizin dışında kalmaya alışması biraz zaman alabilir.

Bir Not Daha: Karşı tarafın enerjisel alanda sizinle ilgili hislerini görmek isterseniz eğer, Theta frekansına geçip küçük bir çalışma yapabilirsiniz wink


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page