Aura Hakkında

Işık İşçileri Kimlerdir?

Işık İşçileri Kimlerdir?

Işık işçileri, insanlığın bilincini yükseltmek amacıyla enkarne olmayı ve gezegende yaşamayı kabul etmiş bireylerdir. Işığı genişletmeye ve insanlığa iyiliği yaymaya yardımcı olmak için çeşitli şekillerde hizmet ederler. Bu ışık dolu insanların bir kısmı bütün bir hayatını bu amaca adayacak ve onu birincil odak noktası haline getirecek, diğerleri ise gerektiğinde gönüllü olacak ya da önceden belirlenmiş bir zaman diliminde hizmet etmek için ortaya çıkacak.

Işık İşçileri Küresel Bir Amacı Benimsiyor

Işık işçilerinin içlerinde bir iyilik "çekirdeği" vardır. Başkalarının desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlarda pozitif ve sevgi dolu olmalarına yardımcı olan daha yüksek bir enerji titreşimi taşırlar.

Işık işçileri insan formundadır. Bir fırsat ortaya çıktığında, doğuştan gelen bir ruh olarak doğmayı veya gelmeyi seçtiler. Başkalarının ruhsal olarak daha kolay tekâmül etmesine yardımcı olarak, dünya üzerinde yaşayan insan nüfusu ile karışırlar. Onların sadece dünyadaki varlığı, ışığın daha yüksek planlardan gelmesi için açıklıklar yaratır.

Işık işçisi olarak yetişen genç çocuklara, büyüdüklerinde kim olmak istediklerini sorarsanız, hizmet odaklı veya besleyici bir meslek seçerek cevap vereceklerdir.

  • Acı çeken insanları iyileştirmek ve rahatlatmak için hemşire olmak istiyorum.
  • Çocukların öğrenmesine yardımcı olmak için öğretmen olmak istiyorum.
  • Açları doyurmak için çiftçi olmak istiyorum.

Bir ışık işçisi olan bir kız kardeşiniz, erkek kardeşiniz veya başka bir aile üyeniz olabilir. Ya da ışık yolunuza henüz uyanmamış saklanan bir ışık işçisi olabilirsiniz. Birçok ışık işçisi çoktan uyandı ve şu anda insanların ruhlarını geliştirmelerine yardım ediyor. Diğerleriniz henüz tam olarak çiçek açmadı ve farkındalığı ve ışığı artırmaya yardımcı olma amacınızı gerçekleştirmeye henüz başlamadınız. Genç bir ışık işçisinin gerçekte ne yaptıklarını tam olarak bilmeden ışık ve sevgi yayma işine başlaması tipiktir.

Bazı ışık işçileri, bir kriz veya kaos anında hazır olmaya gönüllü olan "uyuyanlardır"... ancak o zaman görünüşte sıradan varoluşlarından ortaya çıkarlar. Düşenlerin yardıma ihtiyacı olduğunda yardım etmek için ayağa kalkan gönüllülerdir.

Işık işçileri genellikle ikili nedenlerle veya çok amaçlı olarak enkarne olurlar. Tipik olarak, bir ışık işçisinin karanlık ve korkutucu alanlara ışık yaymanın asil yolu ile birlikte kişisel bir ajandası olacaktır.

Dünya çapında bir ışık koruyucusu, taşıyıcısı veya kanalcısı olarak hizmet etmek için ruh anlaşmalarına (bkz.Sözleşme) ek olarak üzerinde çalışacakları kendi "malzemeleri" olacak . Açıklığa kavuşturulması gereken herhangi bir karmik sorunla ilgilendiklerinde veya kişisel gündemlerinin çoğunu yerine getirdiklerinde, küresel inisiyatif ortaya çıkacaktır.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page