• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AURA Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Ruhsal Gelişim

Ruhsal Gelişim

Ruhunuzu Nasıl Büyütürsünüz? Benim gibi ruhsal odaklıysanız, kendinizi fiziksel bir bedende engellenmiş hissederken bulmuş olabilirsiniz. Ruhsal olarak büyüme yolunuzda insani bir deneyim yaşıyorsunuz. Bu yazımda, bir bedende ruh olarak yolculuğunuzu nasıl geliştireceğinize dair ipuçları veriyorum.

Öncelikle Tutkularınızı Takip Edin

Zekanızı ve özel yeteneklerinizi tanıyın ve daha da geliştirin. Yeteneklerimiz, bizi benzersiz yollarımıza yönlendiren göstergelerdir. Tutkularınızı takip ederseniz yakın zamanda bu dünyada nereye ait olduğunuzu keşfedersiniz. 

Doğuştan gelen özlemleri bastırdığımız zaman yolumuzu kaybederiz!

İpin Ucu kaçmaya başladığında onları Bağlayın

Çözülmemiş sorunlar bizi duygusal ve zihinsel olarak tüketir. Ele alınması gereken rahatsız edici şeylerle uğraşın ve onları dizginleyin. Bu arada, gelecekteki sorunların da göz ardı edilmesine izin vermemeyi öğrenin. Yaralarımız zamanında tedavi edilmediğinde iltihaplanır. Gömülü sorunların her zaman eninde sonunda ortaya çıktığını anlamanız çok önemli, biriktirmeyin, istiflemeyin. Onları içinizde daha da derinlere itmekten vazgeçin. Kin tutmak veya onları görmezden gelmek yerine, ortaya çıkan zorluklarla başa çıkmak en iyi yoldur.

İlişkilerinizden Sorumlu Olun

İlişkilerinizdeki sorunları çözmek söz konusu olduğunda karşı tarafı ya da kendinizi suçlama oyunundan vazgeçin. İlişkiye zarar veren söylediğiniz veya yaptığınız şeyler konusunda dürüst olun. Kendi başarısızlıklarınıza da sahip çıkın. Karşı taraftan değişiklik beklemek yerine, yenilgi kalıplarınızı değiştirmeye odaklanın. 

Soruna katkıda bulunan biri değil, sorun çözücü olun

Aşk Bazen Elveda Diyebilmektir…

Her ilişki sonsuza kadar sürmez. Bazen gözünüzde büyüttüğünüz aşkınız başka bir yöne gitme kararı alır. Böyle durumlarda yapabileceğiniz en sorumlu şey, ilişkiyi serbest bırakırken kişiye sevgi ve şefkat sunmaktır. Karşı tarafın bu seçiminin sizin en hayrınıza olmadığını nereden biliyorsunuz? Evet zordur fakat imkânsız değildir. Bu gibi durumlarda, sizi zehirleyen ilişkilerden arınmanın yolu zehirli olan ilişkinin bağlarını kesmenizdir.

Özel çalışma ve seanslarla danışanlarımın bu gibi durumlarla başa çıkmalarında rehberlik ederken, yaptığımız en etkili çalışmalarımızdan birini de Suimaster’ın siz değerli dostları ile de paylaşmak isterim (bkz.Zehirli İlişkilerin Bağlarını Kesme Çalışması)

Konumuza geri dönersek, sırada ki maddemiz: Hayatınızı basitleştirin Olacak

Bir şey artık hayatınızda bir amaca hizmet etmiyorsa, o dağınıklıktır. Dağınıklık, fiziksel bir şey veya yolunuzu tıkayan bir inanç olabilir.

Artık doğru gelmeyen inançları bırakın. Büyük olasılıkla en başta aileniz tarafından size çocukluğunuzdan beri aşılanan öğrenilmiş çaresizlikleriniz var. Kalbinizi kontrol edin ve size öğretilenlerin doğru olup olmadığına bakın... doğru değillerse, lütfen kendinize doğru olan farklı bir yol arayın.

Sizi beslemeyen şeylere tutunmak, sadece enerjinizi ve bağlantılı olarak ömrünüzü tüketecektir….

Beğenmediğiniz hediyelerden, kırılmış veya işe yaramaz eşyalardan, kendi kendini yitiren zihinsel görüntülerden vb. kurtularak alanınızı boşaltın ve enerjinizi genişletin. Önce kendi içinizde büyümeli ve genişlemeli daha sonra evrene yayılmalısınız.

İçinizde ki Şeytanlarınızla Yüzleşin

Hepimiz hata yaparız ya da geçmiş kararlarımızdan pişmanlık duyarız. Kırılganlıklarımızı ortaya çıkarmak ve mükemmel olmadığımızı kabul etmek, bizi aptal veya "eksik" hissetmekten kurtarır. Gurur duymadığınız şeylere ışık tutun ve bu deneyimlerden büyük dersler çıkardığınızı ve muhtemelen onlar için daha iyi bir insan olduğunuzu anlayın. Olumsuz eylemleri gizli tutmak, ruhumuzu utanç veya depresyonla gölgeleyebilir. Kusurlarımız ne olursa olsun hepimiz huzur ve mutlulukla yaşamayı hak ediyoruz.

Akışına bırakın

Dikkat ve korku arasında ince bir çizgi vardır. Manevi bir yol boyunca seyahat etmek için yaratıldık. Tek bir yerde çok uzun süre esir kalmamız gerekmiyor. Evet, değişim korkutucu olabilir, katılıyorum. Ancak değişim bir öğrenme yoludur, öyleyse neden onu takip etmeyesiniz? Değişime direndiğimizde aslında kaos yaratırız. Seçtiğiniz bir yolda bir ders mi almak istiyorsunuz, yoksa size dayatılan bir yolda ders mi vermek istiyorsunuz? Kararı siz vereceksiniz…

Sabırlı olun

Hareketsiz kalmamız gereken zamanlar vardır (bkz.Yanımızda Olan Melekler) Sabırsızlık veya hayal kırıklığı hiçbir duruma yardımcı olmaz. İstenen değişikliklerin ortaya çıkması bazen zaman alabilir. Yeni bir hayata dalış hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz... ama bekleyin. Tanışmak istediğiniz durum veya kişi henüz sizin için hazır olmayabilir. Otobüs durağında birkaç dakika daha oturmak sorun değil, otobüs eninde sonunda gelecek. Aceleniz ne?

Fiziksel Benliğinizi Sevin ve Onurlandırın

Kendine iyi bakıyor musun? Fiziksel bedeniniz, hayatınızı yaşamanız ve ruhunuzu onunla büyütmenize yardımcı olmak için size ödünç verilen araçtır. Vücudunuzu şımartın, hastalıklarınızla ilgilenin, egzersiz yapın ve ona uygun besinleri verin.

Ölümü ve Hastalığı Anlamak ve Onunla Başa Çıkmak

Fiziksel yaşam, çeşitli deneyimlerle gelen bir armağandır. Acı ve hastalık bu deneyim paketinin içindedir. Bedenlerimizin son kullanma tarihleri olmasına rağmen, ruhlarımızın son kullanma tarihi geçmez. Hastalığa ve ölüme olumsuz değil, olumlu yönlerden bakmayı seçmek, gezegendeki yaşamınıza daha derin bir anlam kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Doğum fiziksel deneyime giriş noktasıdır, ölüm son bölümdür... ama ruhun son kullanma tarihi yoktur.


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page