• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Enerji ve Şifa Seansları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Enerji ve Şifa Seansları

Enerji ve Şifa Seansları

KOZMİK ENERJİ, REİKİ VE BİOENERJİ SİSTEMLERİİLE ŞİFA:

Yaşamınız boyunca sağlığınızın, mutluluğunuzun, iç huzurunuzun, refah ve bolluk içinde yaşamanızın önüne çıkan çoğu zaman anlam veremediğiniz bu görünmez engeller, negatif enerjiyi üzerinize çektiğinizi ve bilinçaltında depolayarak hayatınızı olumsuz yönde etkilediğini ve etkilemeye de devam edeceğini göstermektedir.İnsanların hayatlarında anlam veremediği bazı tıkanıklıklar, sürekli can sıkan olaylar zaman zaman olumsuz yönde negatif enerjisi ile etkileyen kişiler olabilir. Genel anlamda biz buna TIKANIKLIK diyoruz. Bu tıkanıklıklar zihinsel, ruhsal ve bedensel sebeplerden veya herhangi birisinden de kaynaklanabilir.İnsan hayatında yaşanan tıkanıklıklar artmasıyla birlikte bazen hastalıklara da yol açtığı gözlenmektedir. Tıkanıklardan biri veya birkaçıüst üste geldiğinde, kişinin üzerinde yaşamını sürdürmesine izin vermeyen engeller çıkmaya başlar. Bu tıkanıklığın uzun sürmesi, farklı tıkanıklıkları da beraberinde getirdiği çoğu kez gözlenmiştir. Bu gibi durumlarda kişi kendini aşırışanssız, parasız, yorgun ve eksik hissetmeye başlar. Tüm bunların yanı sıra tüm bu tıkanıklıklar Atalardan gelen bir miras da olabilir ve en görünmez engelleri atalardan aldığı bu miras sağlar.

ENERJİŞİFA ÇALIŞMALARI NEDEN BU KADAR ETKİLİ?

Öncelikle bizler şifa çalışmalarında Reiki ile birlikte Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı tek enerji sistemi olan Kozmik Enerji sistemini birleştirerek kişi üzerindeki tıkanıklıkları nokta atışı tespit ediyor ve özel bir şifa çalışması tanımlıyoruz. Bu yüzden şifa çalışmalarımızın başarı oranı diğer sistemlere nazaran oldukça yüksek.

Enerji ve şifa çalışmalarımız 7’den 70’e herkes için rahatlıkla uygulanabilir.

Enerji ve şifa çalışmalarını tamamen uzaktan rahatlıkla çalışabildiğimiz için farklı bölgelerden yerimize kadar gelmenize gerek kalmıyor. 

Bu güne kadar bizlerden enerji şifası alan danışanlarımızın yorumlarını inceleyebilirsinizSizden Gelen Yorumlar

GİZLİLİĞİNİZ TEMEL İLKEMİZ:

Danışanımız kimlik bilgilerini paylaştığı gibi bir çoğu danışanımız ise kimlik bilgilerinin saklı kalmasını istemektedir. Bu gibi durumlarda sadece size enerji çalışması yapacak olan Suimaster'ımız haricinde kimlik bilgilerinizi gizliyoruz. Tarafınızdan aksi belirtilmediği sürece de hiç bir şekilde paylaşmıyoruz. Örnek doğal olarak kimlik bilgilerini belirtmek istemeyen Bir çok sanatçı, iş adamı, siyasetçi ve ünlü isimlere Kozmik Enerji terapistliği yapmaktayız. 

Seanslar Hakkında Ön bilgi almak için : Kozmik Enerji Seansları


 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page