• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Enerji ve Şifa Seansları

Enerji ve Şifa Seansları

KOZMİK ENERJİ, REİKİ VE BİOENERJİ SİSTEMLERİ İLE ŞİFA:

Hayatımız boyunca anlam veremediğimiz ve üzerimize çeken negatif enerjiler, iç huzurumuzu, sağlığımızı, mutluluğumuzu ve bollukla yaşamamızı engelleyen görünmez engeller olabilir. Bu tıkanıklıklar, zihinsel, ruhsal ve bedensel sebeplerden kaynaklanabilir ve bazen hastalıklara yol açabilir. Tıkanıklıkların uzun süre devam etmesi, diğer tıkanıklıkları da beraberinde getirebilir. Aynı zamanda, atalardan gelen bir miras da olabilir ve en görünmez engelleri bu miras sağlar.

SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak, şifa çalışmalarımızda Reiki ve Kozmik Enerji sistemini birleştirerek, kişinin üzerindeki tıkanıklıkları tespit ediyor ve özel bir şifa çalışması uyguluyoruz. Bu sayede, diğer sistemlere göre çok daha etkili sonuçlar elde ediyoruz. Enerji şifa çalışmalarımız, her yaş grubundan insan için uygundur ve uzaktan da kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Bu sayede, farklı bölgelerden gelmenize gerek kalmadan size hizmet verebiliyoruz.

ENERJİŞİFA ÇALIŞMALARI NEDEN BU KADAR ETKİLİ?

Öncelikle bizler şifa çalışmalarında Reiki ile birlikte Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı tek enerji sistemi olan Kozmik Enerji sistemini birleştirerek kişi üzerindeki tıkanıklıkları nokta atışı tespit ediyor ve özel bir şifa çalışması tanımlıyoruz. Bu yüzden şifa çalışmalarımızın başarı oranı diğer sistemlere nazaran oldukça yüksek.

Enerji ve şifa çalışmalarımız 7’den 70’e herkes için rahatlıkla uygulanabilir.

Enerji ve şifa çalışmalarını tamamen uzaktan rahatlıkla çalışabildiğimiz için farklı bölgelerden yerimize kadar gelmenize gerek kalmıyor. 

Bu güne kadar bizlerden enerji şifası alan danışanlarımızın yorumlarını inceleyebilirsinizSizden Gelen Yorumlar

GİZLİLİĞİNİZ TEMEL İLKEMİZ:

Danışanımız kimlik bilgilerini paylaştığı gibi bir çoğu danışanımız ise kimlik bilgilerinin saklı kalmasını istemektedir. Bu gibi durumlarda sadece size enerji çalışması yapacak olan Suimaster'ımız haricinde kimlik bilgilerinizi gizliyoruz. Tarafınızdan aksi belirtilmediği sürece de hiç bir şekilde paylaşmıyoruz. Örnek doğal olarak kimlik bilgilerini belirtmek istemeyen Bir çok sanatçı, iş adamı, siyasetçi ve ünlü isimlere Kozmik Enerji terapistliği yapmaktayız. 

Seanslar Hakkında Ön bilgi almak için : Kozmik Enerji Seansları


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page