Onaylı Suimaster's Sertifikaları

Uluslararası Akredite Sertifika

Uluslararası Akredite Edilmiş Onaylı Suimaster Sertifikaları

Suimaster Kozmik enerjileri eğitimlerin her bir modülü için özel sertifika tanımlanır. 5 modül eğitimin tamamını başarılı bir şekilde tamamladığınızda ise SUİMASTER sertifikasını almaya hak kazanıyorsunuz. Üniversite onaylı, Uluslararası Akredite edilmiş, www.turkiye.gov.tr E-DEVLET onaylı sertifikalarınızı Türkiye Akreditasyon Merkezinden onaylayabilirsiniz.

Sertifikanızı dilerseniz online ortamda kullanmak için dijital formatta, dilerseniz yazdırılabilir PDF formatında veya Özel baskılı bir şekilde kargo yolu ile isteyebilirsiniz.

Image

Hazırsanız Başlayalım

Unutmayın her şey sizin kontrolünüzde olmayabilir ama her şey yapılandırılabilir ENERJİLERİNİZDE saklıdır. ÜST DÜZEY REİKİ, KOZMİK ENERJİ ve diğer kanal olmuş enerji sistemleri için hazırsanız şimdi başlayabilirsiniz. Uluslararası Onaylı sertifikalarımızı incelemek için tıklayın.
Image

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page