• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sertifika Programları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Onaylı Suimaster's Sertifikaları

Uluslararası Akredite Edilmiş Onaylı Suimaster Sertifikaları

Suimaster Kozmik enerjileri eğitimlerin her bir modülü için özel sertifika tanımlanır. 5 modül eğitimin tamamını başarılı bir şekilde tamamladığınızda ise SUİMASTER sertifikasını almaya hak kazanıyorsunuz.

SUI MASTER AKADEMİ olarak eğitimlerimizdeki standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı Cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Image
Image
Image

Hazırsanız Başlayalım

Unutmayın her şey sizin kontrolünüzde olmayabilir ama her şey yapılandırılabilir ENERJİLERİNİZDE saklıdır. ÜST DÜZEY REİKİ, KOZMİK ENERJİ ve diğer kanal olmuş enerji sistemleri için hazırsanız şimdi başlayabilirsiniz. Uluslararası Onaylı sertifikalarımızı incelemek için tıklayın.

Kozmik Enerji Eğitimleri
Reiki Eğitimleri
Diğer Eğitimlerimiz

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page