Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Reiki Eğitimleri 1-2-3 Master

Unutmayın her şey sizin kontrolünüzde olmayabilir ama her şey yapılandırılabilir ENERJİLERİNİZDE saklıdır. Hayatın olumsuz stresini artık omuzlarınızdan atma vakti geldi.
SUİMASTER, Reiki sistemini geleneksel bakış açısıyla öğretir. Eğitim sırasında kendinizi ve başkalarını iyileştirmek için geleneksel Usui Reiki Ryoho uygulamalı şifa tekniğini öğreneceksiniz.

ÖN KOŞULLAR:
1.Seviyeye katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur. Reiki’nin çağırdığı herkes Reiki 1. Seviyeyi alabilir. Unutmayın ki Reiki’yi araştırmaya başladıysanız ve buradaysanız Reiki sizi çağırıyor ve zamanınız geldi demektir.
2. Seviye REİKİ uyumlamasını alabilmek için ön koşul Reiki 1. Seviyesini almış olmanız gerekmektedir.
3. Seviye Master Teacher eğitimini almak için Reiki 1. ve2. Seviyelere uyumlanmış olmanız gerekmektedir

Reiki Nedir?

Reiki, Çin'de ortaya çıkan eski bir tıbbi uygulamadır. "Reiki" kelimesi, sırasıyla "daha yüksek bir evrensel zekâ" anlamına gelen "Rei" ve "Ki" ve "her şeyin içinden akan fiziksel olmayan, ruhsal enerji" kelimelerinin birleşimidir. "Rei" ve "Ki" bir araya getirildiklerinde, “Evrensel Yaşam Gücü Enerjisi” anlamına gelir.
Reiki uygulamasında, bu evrensel yaşam gücü enerjisinin her birimizin içinde aktığına ve bu enerji bloke edildiğinde bedende, zihinde ve ruhta hastalık ve rahatsızlıkların oluşmaya başlayacağına inanılır.

Reiki, vücuttaki enerji akışını engelleyen blokajları kırmak için kullanılan bütünsel bir şifa sistemidir. Bu nedenle Reiki'nin amacı, içten dışa iyileşmek için pozitif, şifalı enerji göndermektir. Reiki tedavisi tamamlandığında, danışan tüm bedenlerinde fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bir uyum hissedecektir. Kısaca Reiki, fiziksel acılardan ruhsal ve duygusal yaralara kadar her şeyi iyileştirmenin en bütünsel ve doğal yöntemidir.

Fiziksel yaralanma veya muhtemelen duygusal acı olan vücutta enerji durgun hale gelir. Zamanla, bu enerji blokajları hastalığa neden olabilir.
Reiki Enerji şifası, enerji akışını hedefler. Reiki enerjisinin vücudun içindeki ve çevresindeki enerji akışını iyileştirmenin gevşemeyi sağladığı, ağrıyı azalttığı, iyileşmeyi hızlandırdığı ve diğer hastalık semptomlarını azalttığını reiki uygulayıcıları ve ben de dahil olmak üzere enerji ve şifa çalışması yaptığım danışanlarımdan aldığım ve gözlemlediğim geri dönüşlerde, yaşadığımız deneyimler muhteşem ötesi şifa dolu oluyor.

Reiki binlerce yıldır var. Şu anki formu ilk olarak 1922'de, yaşamı boyunca 2.000 kişiye Reiki yöntemini öğrettiği bildirilen Mikao Usui tarafından geliştirildi. Fakat küçük bir dip not geçmeden yapamayacağım. Reiki enerjisi ile çalışmaya başladığınızda ister uygulayıcı olun ister danışan, çıktığınız yolculuklar ve yaşadığınız deneyimler yolunuza ve rehberliğinize ışık oluyor. Işığını aldığınız rehberiniz de bu noktada çok önemli bir etken. Bu cümleyi baştan anlamak zor fakat el aldığınız (inisiye olduğunuz) rehberinizin ışığını deneyimlediğinizde ancak demek istediğimi anlayabileceksiniz. Üstad Mikao Usui’ye geri dönecek olursam, geleneği ve yöntemleri, Reiki'nin birçok büyük ustasından geçmiştir. Bugün, Reiki birçok form alır, ancak Usui Doğal Şifa Sistemi hala en yaygın olarak uygulanan formdur.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page