Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Image

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama

Suimaster Akademi, Anadolu'da yaygın olarak bilinen el verme tekniği üzerine üst seviye geliştirilmiş eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bu eğitimler sayesinde kendinize ve sevdiklerinize enerji ve şifa dağıtabilme yeteneği kazanabilirsiniz. Suimaster Akademi, diğerlerinden farklı olarak daha detaylı ve doğru kanallar kullanarak canlı bir şekilde eğitimler vermektedir. Eğitim ve uyumlamaları tamamladığınızda, uluslararası geçerliliği olan onaylı bir sertifika alabilirsiniz.

Amacımız, gerçek eğitimler almış ve yetkinleşmiş Suimaster'lar yetiştirmektir. Kozmik enerji ve reiki eğitimleri ana odak noktamızdır. Kozmik enerji eğitimlerimiz, Suimaster tarafından geliştirilmiş yöntemlerle birlikte 5 modül ve 42 kanaldan oluşmaktadır. Eğitimi tamamladıktan sonra dahi size sürekli destek sağlayarak yanınızda olduğumuzu hissettireceğiz. Suimaster, sürekli destek hizmeti sunarak bir ilki daha gerçekleştirmektedir.

Diğer kozmik enerji eğitimlerinde videolar ve dokümanlar aracılığıyla mantığı gösteren birçok bireysel ve kurumsal uygulayıcı bulunmaktadır. Ancak Suimaster, geliştirdiği eğitim modeli ve taktiği ile eğitimleri detaylı bir şekilde aktarmaktadır. Kozmik enerji ciddi bir sistemdir ve tam olarak kavrandığında inanılmaz mucizelere tanıklık etmenizi sağlar. Bu nedenle eğitimlerimizin kanallara tam anlamıyla inisiyasyon sağlaması için süreleri uzundur.

Suimaster Akademi'ye katılarak kozmik enerji alanında benzersiz bir eğitim deneyimi yaşayabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizdekileri enerjiyle şifa vermeye hazırlanın. Sizi mucizelerle dolu bir dünyaya davet ediyoruz.

 

Verdiğimiz Eğitim modüllerini incelemekle işe başlayabilirsiniz.

Kozmik Enerji Eğitimleri (Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış tek enerji sistemi)

Reiki 1-2-3. Seviye Eğitimleri

Diğer Eğitimlerimiz

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page