• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama

Uzaktan Eğitim ve Uyumlama

Suimaster Akademi bünyesinde Anadolu’da yaygın olarak bilinen el verme tekniği (uyumlanma, inisiye edilme) üzerine üst seviye geliştirilmiş eğitim hizmeti alabilirsiniz. Bu eğitimler sayesinde sizlerde kendinize veya sevdiklerinize enerji ve şifa dağıtabilirsiniz. Burada alacağınız eğitim ve uyumlamalar piyasada bulunanların aksine daha detaylı ve doğru kanallar kullanılarak canlı olarak verilmektedir. Eğitimlerinizi ve uyumlanmanızı tamamladığınızda Uluslararası yeterliliğe sahip onaylı Uluslararası Sertifika alabileceksiniz.

Akademimiz reel eğitimlerini almış Suimaster ’lar yetiştirme hedefindedir. Ana eğitimlerimiz Kozmik enerji ve reiki eğitimleridir.

Kozmik enerji eğitimlerimizi 5 modül 42 kanal olarak şekilde Suimaster tarafından geliştirilmiş yöntemler ile birlikte verilmektedir. Eğitiminizi tamamlamış olsanız bile sürekli bir elimizi yanınızda hissedebileceksiniz. Suimaster yine bir ilki tanımlayarak sürekli destek hizmeti vermektedir. 

Kozmik enerji eğitimleri veren bir çok bireysel ve kurumsal uygulayıcıları yükledikleri videolar ve dokümanlar ile işin mantığını gösterirken, Suimaster geliştirdiği eğitim modeli taktiği ile eğitimlerini detaylı bir şekilde aktarmaktadır. Kozmik enerji ciddi bir sistemdir ve tam olarak kavradığınızda inanılmaz mucizelere tanıklık etmenizi sağlar. Bu yüzden eğitimlerimiz kanallara tam anlamı ile inisiyasyon olacağı için süreleri uzundur. 

 

Verdiğimiz Eğitim modüllerini incelemekle işe başlayabilirsiniz.

Kozmik Enerji Eğitimleri (Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış tek enerji sistemi)

Reiki 1-2-3. Seviye Eğitimleri

Diğer Eğitimlerimiz


 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page