Bizim Hikâyemiz

Bizim Hikâyemiz

Bizim Hikâyemiz

Bizim Hikâyemiz 2013 yılı şubat ayında başladı. Şubat ayında başlayan serüvenimiz içinde birçok eğitim dalı sığdırdık. Gayrimenkul Danışmanlığı ile başladığımız eğitim programımıza Satış Pazarlama teknikleri, Etkili Konuşma ve Sunum, Metodik ikna, Etkili Lider Olma, Mantık ve Motivasyon, Güçlü Strateji, Kişilik Analizi ve Kişilik Psikolojisi, Algı Psikolojisi vb. dallarında üst düzey eğitimleri ile birçok kurum ve kuruluşa danışmanlık vermeye başladık. 2016 yılına kadar giden bu eğitim dallarını biraz daha güçlendirmek adına NLP, Duygusal Zekâ, EFT, Stres ve Stresle başa Çıkma ve Kişisel gelişim eğitimlerini de ekleyerek (Nefes ve Meditasyon Koçluğu başta olmak üzere, Bilinçaltı ve Bilinçaltı Dilleri, Geçmiş Yaşamlar Terapisi, Holistik Şifa, Bio-Energy, Aile Dizimi, Osho Terapileri, Sufi Terapisi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapistiliği, Eğitim ve Quantum Yaşam Koçluğu) tüm eğitimleri birbirine sentezleyerek muazzam bir program olan Zihin Mimarı projesini hayata geçirdik. Tüm eğitimleri tek bir çatıda topladığımız zihin mimarı eğitim programımız ile birlikte 3 sene boyunca bireysel eğitimler vermeye devam ettik.
5 Nisan 2019 Cuma günü Hakem Akademiyi kurarak faaliyetlerimize devam ederken, Reiki Evrensel Yaşam Enerjisi Sistemi ile tanıştık. Ama verdiğimiz eğitim sistemi ile uyumlu olmadığını düşünerek o an için ilgi odağımıza almadık. Çünkü yetkinliğimiz İnsan ve Psikoloji üzerine idi. Yine de bilgi altın bir hazinedir diyerek araştırma yoluna girdik. 1 sene boyunca Reiki Evrensel Yaşam Enerjisinin ne olduğunu, sistemin nasıl çalıştığını kavrayabilmek adına Reiki eğitimlerini (ya da öğretisi demek daha doğru olacak) birçok farklı eğitimciden almaya başladık. Reiki sistemi, ekip olarak o andan itibaren hayatımızı, yönümüzü ve bakış açımızı değiştirecek ve bizim daha sonra Kozmik Enerji sistemi ile tanıştırmaya hazırlanıyordu. İşte beklenen o an gelmişti.

2019 yılı ocak ayında tanıştığımız Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı tek sistem olan Kozmik Enerji sistemi ile tanıştık. Kozmik Enerjinin (Kozmoenergetik) eğitimini en doğru şekilde almak için geniş bir araştırma başlattık. Rusya’da bulunan ve ana çıkış kaynakları olan Akademisyen, geleceğin biliminin ve kozmik enerji alanlarının bireysel kurucusu Vladimir Petrov’un öğretisini takip ederek, Kozmik enerji eğitiminin tüm seviyelerini 2 sene yoğun bir çalışma ile tamamladık. Daha sonra uluslararası akreditasyona sahip sertifikalarımızı tamamlayıp yola çıkmaya karar verdik. Kozmik enerji ağır ve güçlü bir sistemdi ve doğru kullanıldığında mucizelere tanık olmamak içten bile değildi. Artık hazırız, bildiğimiz öğrendiğimiz bilgileri aktarmanın ve insanlara fayda sağlamanın, şifa olmanın vakti gelmişti. Ama tek bir eksik vardı. Gerçekten de ağır olan bu eğitimi doğru bir şekilde tam anlamı ile nasıl anlatabilirdik?

İşte bu aşamada her zaman yaptığımız işi yaptık. Daha önce üst düzey Kozmik Enerji eğitimlerini aldığımızı gizleyerek tamamen sıfırdan Türkiye’de Kozmik Enerji eğitimleri veren bireysel ve kurumsal birçok kaynaktan eğitim almaya karar verdik. Amacımız bu güçlü enerjinin ne kadar anlaşıldığını ve nasıl anlatıldığını analiz etmekti. Bu eğitimlerin bazıları 2 gün bazısı 5 gün bazısı 1 hafta bazıları ise 2 ay sürdü. Bu eğitimlerin sonunda nesilden nesile aktarımda bulunulan bilgilerin nasıl deforme olduğunu, çoğu bilgilerin eksik olduğunu ve bu sebepten ötürü kozmik enerji sistemine karşı bakışların değiştiğini hatta eğitim alan kişilerin çoğunun devam etmediğini gözlemledik.

Hikâyemizin son aşamasına gelmiştik. Artık kolları sıvama vakti geldi dedik ve daha önceden açmış olduğumuz Hakem Danışmanlık şirketinin Adını değiştirerek, YOL’a çıktığımız Suimaster’ın ünvanını alarak tüm bu hikâyenin ana kahramanı Meltem Çevik Hatinoğlu liderliğinde Last Royal Group Inc. Bünyesinde SUİMASTER Akdemi ’yi kurduk.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek SUİMASTER’ın geliştirmiş olduğu program ile Kozmik Enerji eğitimlerini başlattık. Uzun çalışmalar sonucunda çıkardığımız eğitim program akışına ilk Aşama için, Türkiye'de bilinenin aksine ezbere dayanmayan, tamamen anlamaya ve kavramaya yönelik  5 Modül ve 42 kanaldan oluşan eğitim programını ekledik. Eğitim programımızın 5 modülünden ilki olan A Modülü Temel Teknikler eğitiminin bile Türkiye'de verilen Kozmik enerji eğitimlerinin tamamına eş değer hatta fazlası diyebiliriz. 

Ayrıca Kozmik Enerji eğitimlerini destekleyici 1000 lerce $ maliyeti olan 8 farklı eğitim programına daha dâhil olmanızı sağlıyoruz. Suimaster Akademi üzerinden alacağınız Kozmik Enerji eğitimleri ve teknikleri ile kendinize, sevdiklerinize veya iş kolu olarak danışanlarınıza daha etkili ve hızlı çözümler sağlayabileceksiniz. Tabi en önemlisi bilginin özüyle yoğrulmanız ve dönüşüm sisteminin düğmesine kendiniz için basmanız olacaktır.

Eğitim sonunda Üniversite onaylı, Uluslararası Akredite edilmiş ve www.turkiye.gov.tr onaylı (E-devlet üzerinden görüntülenebilen) uzmanlık sertifikası alabilececksiniz.


Hepsini burada geçiremeyeceğimiz için kısaca; yetkinliklerimiz…

 • Practicing Gratitude Teach-Out - University of Michigan
 • Helping Young People Manage Low Mood and Depression - University of Reading
 • Improving the Health of Women, Children and Adolescents - London School of Hygiene & Tropical Medicine
 • Mindfulness for Wellbeing and Peak Performance - Monash University
 • Psychological First Aid: Supporting Children and Young People - UK Health Security Agency
 • Orientation to Educational Neuroscience - Central Queensland University
 • Harnessing the Power Of Data - Coventry University
 • Whole Genome Sequencing - Health Education England
 • Understanding and Teaching Evolution - University of Bath
 • IAF
 • IAC
 • WAS

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page