• 05413095582
 • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

B Modülü Sevgi ve Refah

Dil: Türkçe  |  Uygulama Süresi: 90 Gün (3 Ay+)   
Ön Koşul:  A Modülü |   Sertifika: Katılım Sertifikası

Kozmik Enerji Sevgi ve Refah
Bu kursa katılım için 1. A Modülü Temel Teknikler seviye modülünü almış olmanız gerekmektedir.

Uyarı: Kozmik enerji eğitimi ve inisiyasyonu güçlendirilmiş taktiklerle geliştirildiği için farklı platformlardan alınan Kozmik Enerji eğitimleri, okulumuzda geçerli olarak kabul edilmemektedir.

Teorik bölümün konuları:

 • Aşkı ve sevgi enerjilerini bloke etmenizin nedenleri.
 • Aktif ve yaratıcı enerjiyi engelleme nedenleri.

Bu Modül Sonundaki kazanımlarınız?

 • Duygusal durumları hızlıca uyumlu hale getirecek, kaygıyı, korkuyu, kendinizin ve başkalarının saldırganlığına karşı denge ve uyumu sağlayacaksınız.
 • İnsanlarla uyumlu ilişkiler kuracak, çatışmalardan, aile krizlerinden, hastalıklı ilişkilerden kolaylıkla çıkacak hale geleceksiniz.
 • Aile egregorundaki gelişim aşamalarını ve sorunları teşhis edebileceksiniz.
 • Bağışıklık ve aktiviteyi arttıracaksınız.
 • Aktiviteyi, iyimserliği, dayanıklığı enerji ile doldurarak enerji potansiyelinizi hızla arttıracaksınız. Bunun yanı sıra zihinsel ve yaratıcı yeteneklerinizin performansını güçlendireceksiniz.
 • Yaşam alanında ilgisizlik ve güçsüzlükten arınacak, iş hayatınızda ki hedeflerinize daha rahat ulaşacak, hızlı sonuçlar elde edecek ve maddi beklentilerinizi sonuçlandırmayı öğreneceksiniz. YİN ve YANG enerjilerini bu konuda uyumlu hale getirecek ve dengede kalmasını sağlayabileceksiniz.

Sonuç

Uyum sağlama, sağlıklı ilişkiler kurma, krizlerin üstesinden gelme, kendini geliştirme, kişisel gelişim ve yeteneklerin geliştirilmesi, başarıya ulaşma, maddi zenginlik ve insanlara yardım etme için etkili araçlarda ustalaşacaksınız.

Pratik kısım (Kanallara girişler)

Aşk, Uyum, Aile

 • MAMA- Sakinleştiren, kaygıyı, hasarı azaltan YİN enerjisine sahip bir kanal. Gergin ve agresif insanlarla çalışırken vazgeçilmezdir.
 • ANAEL- sevgi ve uyum kanalı.
 • LOULLİ- kanal duygusal durumu dengeler, zihinsel aktiviteyi arttırır, netlik ve sakinlik verir.

Başarının Enerjisi,Yaratıcılık

 • CHUM- Bu kanal dişil enerji taşır. Yatıştırır, gerginliği, tahrişi ve kaygıyı giderir. Alt çakraları temizler ve aktive eder. Dünya kanalıdır. Arınma, koruma, kavgaların, huzursuzluğun ve tartışmaların önlenmesi durumları için etkili çalışır.
 • AGNIKozmik Ateş -Evrensel eril enerjinin kanalı. Yaşam enerjisi ile doldurur. Aktiviteyi, dayanıklılığı, strese karşı direnci arttırır, depresyon ve stresi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Üst çakraları temizler ve aktive eder, dönüşüm sürecini başlatır, bilincin arınmasını sağlar. Hafızayı, entelektüel yetenekleri geliştirir. Topluma uyumlanmayı ve sosyalliği teşvik eder. Kozmosun ateşidir. 
 • AGNI-CHUM- Ateşli bir enerji kanalı, negatif enerjiyi güçlü bir şekilde temizler, güç ve enerji akışı verir, üst ve alt çakraları harekete geçirir, korur ve dengeler. YİN ve YANG 'ın enerjileri, yaratıcı gerçekleştirme, aktivite ve iyimserliğe ivme kazandıran güçlü bir dönüşüm enerjisiyle birleşir. Şaşırtıcı, ve keskin bir kanaldır.
    Maraton Söyleşi 2. Gün

Meltem Çevik Hatinoğlu

Global Eğitmen | Progressör | Araştırmacı Yazar

Meltem Çevik Hatinoğlu, 1978 yılında Almanya'da doğmuştur. Heidelberg Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği alanında eğitim almıştır. Eğitim kariyerine Türkiye'de Gayrimenkul Danışmanlığı ile başlamış ve birçok kurum ve kuruluşa Satış Pazarlama teknikleri, Etkili Konuşma ve Sunum, Metodik ikna, Etkili Lider Olma, Mantık ve Motivasyon, Güçlü Strateji, Kişilik Analizi ve Kişilik Psikolojisi, Algı Psikolojisi gibi konularda üst düzey eğitimler vermiştir.

2006 yılından itibaren NLP, Duygusal Zekâ, EFT, Stres ve Stresle Başa Çıkma, Kişisel Gelişim gibi alanlara ek olarak (Nefes ve Meditasyon Koçluğu, Bilinçaltı ve Bilinçaltı Dilleri, Geçmiş Yaşamlar Terapisi, Holistik Şifa, Bio-Energy, Aile Dizimi, Osho Terapileri, Sufi Terapisi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapistliği, Eğitim ve Quantum Yaşam Koçluğu) gibi eğitimleri de tamamlayarak Zihin Mimarı projesini oluşturmuştur. Zihin Mimarı programı, farklı alanlardaki eğitimleri birleştirerek kapsamlı bir program sunmaktadır. Bu program kapsamında 3 yıl boyunca bireysel eğitimler vermiştir.

Ayrıca, Reiki Evrensel Yaşam Enerjisi Sistemi'yle tanışmış ve çeşitli kaynaklardan Reiki eğitimleri almıştır. Rusya, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerde Kozmik Enerji eğitimlerini tamamlamıştır. Enerji Bilimleri SuiMaster Akademi'nin kurucusu ve baş Global Eğitmenidir. Aynı zamanda Ruhun İyileşme Rehberi | Kendini Sevme ve İçsel Dönüşüm Yolu adlı kitabın yazarıdır, bu kitap büyük ilgi görmüştür.

Meltem Çevik Hatinoğlu'nun yetkinlikleri arasında Practicing Gratitude Teach-Out - University of Michigan, Helping Young People Manage Low Mood and Depression - University of Reading, Improving the Health of Women, Children and Adolescents - London School of Hygiene & Tropical Medicine, Mindfulness for Wellbeing and Peak Performance - Monash University, Psychological First Aid: Supporting Children and Young People - UK Health Security Agency, Orientation to Educational Neuroscience - Central Queensland University, Harnessing the Power Of Data - Coventry University, Whole Genome Sequencing - Health Education England, Understanding and Teaching Evolution - University of Bath gibi alanlarda aldığı eğitimler yer almaktadır. Ayrıca IAF, IAC, WAS gibi sertifikalara da sahiptir.

6 Kanal Frekans
Uyumlama!

6600.00₺ yerine

4560.00₺
Fiyatlarımıza KDV Dahildir

12 Taksit İmkamı
Uyumlama Süresi: 90 Gün (3 Ay+)
Uyumlama Şekli: Uzaktan Birebir
Kanallar: 6 Kanal İnisiyasyon
Döküman: İndirilebilir PDF'ler
Dil: Türkçe
Image

Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page