Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Kozmik Enerji Eğitimi Temel Seviye Paketleri

Türkiye'de bir ilke imza atarak SUİMASTER programıyla Kozmik Enerji eğitimlerini başlattık. Uzun süren çalışmaların ardından ortaya çıkardığımız Kozmik Enerji eğitim programımız, ezberden uzak, tamamen anlama ve kavrama odaklı olarak tasarlanmıştır. Türkiye'de bilinen standartların ötesinde olan bu program, 5 Modül ve 42 kanaldan oluşmaktadır.

Eğitim programımızın ilk aşaması olan A Modülü - Temel Teknikler, Türkiye'de sunulan diğer Kozmik Enerji eğitimlerine kıyasla daha fazlasını sunmaktadır. Bu modül, tam bir deneyim ve anlayış sağlayarak, katılımcılara kozmik enerji konusunda derin bir bilgi birikimi kazandırmaktadır.

Bununla birlikte, Kozmik Enerji eğitimlerimizi destekleyen 8 farklı programı da sizlere sunmaktayız. Bu programlara katılarak, Suimaster Akademi üzerinden aldığınız Kozmik Enerji eğitimi ve teknikleriyle kendinize, sevdiklerinize veya danışmanlık verdiğiniz iş alanında daha etkili ve hızlı çözümler sunabileceksiniz. Ancak en önemlisi, bu bilgilerle kendi dönüşümünüzü sağlayacak ve kendi içinizdeki potansiyeli keşfedeceksiniz.

Kozmik Enerji Eğitimi Fiyatları için aşağıda bulunan modüllerimizi inceleyebilirsiniz. Bu fırsatla, Türkiye'de benzeri olmayan bir eğitim deneyimi yaşayacak ve kendinizi bu alanın özünde derinleştirme şansına sahip olacaksınız.

Kendinizi etkili bir şekilde ifade etmek ve ikna edici bir dil kullanmak adına bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz. Suimaster programımıza katılarak, Kozmik Enerji'nin gücüyle dönüşümünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

2'si Bir Arada Uygulayıcı Paketi
2'si Bir Arada Uygulayıcı Paketi

Kozmik Enerji Eğitimleri Temel Seviye

A-B Modülleri | 9 Kanal İnisiye

Avantajı İncele
3'ü Bir Arada Uzman Paketi
3'ü Bir Arada Uzman Paketi

Kozmik Enerji Eğitimleri Temel Seviye

A-B-C Modülleri | 20 Kanal İnisiye

Avantajı İncele
Hepsi Bir Arada Şifacı Paketi
Hepsi Bir Arada Şifacı Paketi

Kozmik Enerji Eğitimleri Temel Seviye

TÜM Modüller | 42 Kanal İnisiye

Avantajı İncele
Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page