• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kozmik Enerji Temel Seviye Eğitimleri

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve SUİMASTER programı ile Kozmik Enerji eğitimlerini başlattık. Uzun çalışmalar sonucunda çıkardığımız Kozmik Enerji eğitim program akışına ilk aşama için, Türkiye'de bilinenin aksine ezbere dayanmayan, tamamen anlamaya ve kavramaya yönelik 5 Modül ve 42 kanaldan oluşan eğitim programını ekledik. Eğitim programımızın 5 modülünden ilki olan A Modülü Temel Teknikler eğitiminin bile Türkiye'de verilen Kozmik enerji eğitimlerinin tamamına eş değer hatta fazlası diyebiliriz. Aşağıda bulunan modüllerimizden Kozmik Enerji Eğitimi Fiyatları nı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Kozmik Enerji eğitimlerini destekleyici 1000 lerce $ maliyeti olan 8 farklı eğitim programına daha dâhil olmanızı sağlıyoruz. Suimaster Akademi üzerinden alacağınız Kozmik Enerji eğitimi ve teknikleri ile kendinize, sevdiklerinize veya iş kolu olarak danışanlarınıza daha etkili ve hızlı çözümler sağlayabileceksiniz. Tabi en önemlisi bilginin özüyle yoğrulmanız ve dönüşüm sisteminin düğmesine kendiniz için basmanız olacaktır.

Paket 2'si Bir Arada - Uygulayıcı

Paket 2'si Bir Arada - Uygulayıcı

Ön koşul: Temel Teknikler Eğitimini tamamlamış olmak.
9 Kanala inisiyasyon ve eğitimler
Kursu İncele
Paket 3'ü Bir Arada | Uzman

Paket 3'ü Bir Arada | Uzman

Ön koşul: Temel Teknikler Eğitimini tamamlamış olmak.
21 Kanal inisiyasyon ve eğitim
Kursu İncele
Paket Hepsi 1 Arada | Şifacı

Paket Hepsi 1 Arada | Şifacı

Ön koşul: Temel Teknikler Eğitimini tamamlamış olmak.
42 Kanala inisiyasyon ve eğitimler
Kursu İncele

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page