C Modülü Güçlü Enerji Detoksu

C Modülü Güçlü Enerji Detoksu

Güçlü Enerji Detoksu Kozmik Enerji

Modül, modül 1 "Temel teknikler" alındıktan sonra kullanılabilir.

Teorik bölümün konuları

 • Enerji detoksu ve sağlık. İlkeleri ve yöntemleri
 • Çeşitli problemlerle çalışmanın özellikleri. Teknikler, sıralama ve ilkeler.
 • Farklı kanallar, seçenekler, sıra ile çalışmanın faydaları

Pratik Kısım (Kanallara girişler)

Yaşam Enerjisi ve Yenilenme

 • SHAON- Negatif enerjiyi temizler, sistemdeki tüm gereksizleri uzaklaştırır, hücresel düzeyde tüm sistemi enerjisel olarak temizler. Karaciğer, böbrek, rektum, jinekoloji, üroloji, rektum kanseri tedavisinde Shaon etkilidir. Shaon Kanalı'nın ana işlevi, taşları ve kumu kırmak ve çıkarmaktır. Vücudu temizlemek ve tüm hastalıklardan iyileştirmek için çalışır. Shaon kanalı, yöntemdeki ana şok kanallarından biridir. 
 • CRAON-KRAON kanal ana meridyenleri, hayati enerjiyi temizler. Kompozisyonunu normalleştirerek tüm kan hastalıklarını iyileştirmeye çalışır. Dalak, şeker hastalığı, hepatit (A, B, C, D), anemi, radyasyona maruz kalmanın etkilerini (radyasyon hastalığı) iyileştirir. 
 • URAL- kanal bağışıklığı arttırır, aurayı kalınlaştırır. Etki kanalıdır. Soğuk algınlığı, grip, menenjit, bulaşıcı menenjit, akciğerler, bronşlar, silikoz, amfizemi tedavi eder.
 • RAUN - kanal bağımlılıkların enerjilerinden arındırır. Kronik alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı, sigara gibi bağımlılıkları tedavi eder. Negatif kodlama, bağımlılıklara olan olumsuz bağlamları ortadan kaldırır ve yok eder.

Detoks+

 • Kutsal MusaSt.Moses kanal, 3. çakra ve 5. çakra için sistemlerin restorasyonunu teşvik eder. Şok kanalıdır. Mide kanseri de dahil olmak üzere solunum yolu, karaciğer, böbrek, mide hastalıklarının iyileşmesi için çalışır.
 • RISUR - kanal 3. çakranın arınmasını ve iyileşmesini destekler. Şok kanalıdır. Böbrekleri, karaciğeri, mide-bağırsak sisteminin tüm hastalıklarını (bulaşıcı, zehirlenme, dizanteri, kolera, vb.) tedavi eder. Böbrek, karaciğer, tüm gastrointestinal sistem hastalıklarını ve mide kanserini tedavi etmek için kullanılır. 
 • Aziz BudaSt.Budhha kanal eklemlerde ve kemiklerde 3. çakra ve meridyenlerin temizlenmesini ve iyileşmesini destekler. Şok kanalıdır. Fıtıkların, gastrointestinal sistem tümörlerinin iyileşmesi üzerinde çalışır, yara izlerini yok eder ve eklemlerin işleyişini eski haline getirir, el kırıklarının iyileşmesini destekler. Mide ve gastrointestinal sistemin çalışmasını geri yükler.

Parlayan Sen

 • JELİUS - GILIUS Perküsyon kanalı kanal, hayati enerjinin enerji saflaştırılmasına ve sistem genelinde dağıtımına katkıda bulunur. Virüslerle savaşmak için bağışıklığın enerjisini arttırır. Şok kanalıdır. Tüm kan hastalıklarını iyileştirmeye çalışır. Dalağı iyileştirir; şeker hastalığı, hepatit, anemi, radyasyona maruz kalmanın etkileri yok eder.
 • KUTSAL Muhammed-SAINT MUHAMMED kanal enerji geri kazanımını destekler, iltihaplanma enerjisini azaltır, genel arka planın enerji normalleşmesine katkıda bulunur.

Kalp Gözü

 • Suri-SanlaySURI-SANLAI  görsel kanalların restorasyonu ve iyileştirilmesi için bir kanal. vizyon gelişimi için çalışır.
 • RANUL- görsel kanalların restorasyonu ve iyileştirilmesi için bir kanal. Şok kanalıdır. Tüm göz hastalıklarını iyileştirmede etkilidir.

Bu Modül Sonundaki Kazanımlarınız?

 • Enerji detoksu ve enerji geri kazanım sistemlerini yürütün.
 • Hormonal sistemin, kan damarlarının, gözlerin enerjisini geri yükleyin
 • Enerjik olarak gençleşin.

Sonuç

Kendiniz ve insanlara yardım etmek için bağışıklığı artırmak, sistemi temizlemek ve sağlığı iyileştirmek için güçlü araçlarda ustalaşacaksınız.

Bu kursa katılım için 1. Temel Teknikler seviye modülünü almış olmanız gerekmektedir.

Uyarı: Kozmik enerji eğitimi ve inisiyasyonu güçlendirilmiş taktiklerle geliştirildiği için farklı platformlardan alınan Kozmik Enerji eğitimleri, okulumuzda geçerli olarak kabul edilmemektedir. 

Kursumuzun içeriğinde:
 • Eğitim videoları
 • Eğitim Dökümanları
 • Zoom üzerinden Canlı Eğitimler 
 • Kanal İnisiyasyonları
 • Güçlendirici inisiyasyonlar
 • Kapalı geri bildirim kanalları
Programımız adım adım nasıl işliyor?
 • Ödemeniz tamamlandıktan sonra size özel oluşturduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile eğitim platformuna giriş sağlayabileceksiniz.

 • Eğitim platformunun genişletilmiş videolu ders içerikleri, dökümanlar ve bolca pratik yapabileceğiniz egzersizleri bulabileceksiniz. (Teorik materyal, video dersleri + adım adım talimatlar görerek çalışıyorsunuz, pratik alıştırmalar yapabileceksiniz.)

 • Türkiye'nin ilk ve tek Progressor ünvanına sahip Meltem Çevik Hatinoğlu ile (Randevu alınarak) Zoom veya Whatsapp üzerinden gerçek zamanlı kanallara inisiyasyonuzu gerçekleştirebilecek ve kanallara giriş yapabileceksiniz.

 • Eğitim süresi boyunca sürekli destek hizmetinden faydalanabileceksiniz.

 • Sorunlar üzerinden nasıl çalışacağınız konusunda aklınıza takılan soruları soracak ve SuiMaster'ın bu sorunları analiz etmesini isteyebileceksiniz.

 • Diğer insanlarla pratik yapabileceksiniz. (İsteğe bağlı).

 • Suimaster seminerlerine ücretsiz katılabilecek ve geleceğin SuiMaster’ları arasında yerinizi alabileceksiniz.

Kursa Katıl menüsünden kredi kartı ile güvenli bir şekilde online işlem yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemeyen kursiyerler aşağıda belirtmiş olduğumuz banka hesap bilgilerine EFT/Havale işlemi gerçekleştirebilirler.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Banka:  Denizbank
Hesap Türü: TR 
Hesap Adı: LAST ROYAL ORGANİZASYON TURİZM TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC. LTD.ŞTİ
Hesap No: 4780 - 19435106-351
IBAN: TR25 0013 4000 0194 3510 6000 01

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Banka:  Denizbank 
Hesap Türü:  EUR
Hesap Adı: LAST ROYAL ORGANİZASYON TURİZM TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC. LTD.ŞTİ
Hesap No: 4780 - 19435106-352
IBAN: TR25 0013 4000 0194 3510 6000 02

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İşlemlerinizin daha hızlı işleme konulması adına transfer işleminizin ardından bizimle irtibata geçip ödeme onayını alabilirsiniz. 

Kurs 90 gün boyunca mevcuttur
2600.00₺
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Eğitim Süresi: 90 Gün (3 ay+)
Dökümanlar: İndirilebilir Mevcut
Videolar: 100+
Seviye: Sui Temel Seviye
Kanallar: 11 Kanal İnisiyasyon
Sertifika: Katılım Sertifikası

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page