Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri
Sui Master Akademi®

Image

"2013 yılından beri süregelen eğitim serüvenimiz, 2020 yılında Last Royal Group Inc. bünyesinde birleşerek Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri Sui Master Akademi olarak yolculuğumuza devam etmektedir. Türkiye'de eşsiz bir konuma sahip olan eğitim modellerimiz, içsel ve ruhsal yolculuğunuzu keşfetmenizde size yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Sui Master Akademi olarak, köklü bir geçmişe sahip olmanın yanı sıra, bilgi birikimi ve deneyimlerimizle eşsiz bir hizmet sunmaktayız. İçsel dönüşümünüzü desteklemek, kişisel gelişiminizi ilerletmek ve içsel potansiyelinizi ortaya çıkarmak için size rehberlik etmekteyiz.

Eğitimlerimizde, güçlü eğitmen kadromuzla birlikte interaktif ve uygulamalı öğrenme yöntemlerini kullanıyoruz. İçsel yolculuğunuzu desteklemek için meditasyon, farkındalık, enerji çalışmaları ve diğer özel teknikleri bir araya getiriyoruz. Türkiye'de benzersiz olan bu eğitim modellerimizle, sizlere dönüşümünüzde ve yaşamınızda derin bir etki yaratma fırsatı sunuyoruz.

Sui Master Akademi olarak, bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanarak size özel çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. İçsel ve ruhsal yolculuğunuzda size destek olmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak için buradayız.

İşte Bizim Hikâyemiz

Sui Master Akademi nasıl kuruldu? Hangi Eğitimleri aldı ve hangi aşamalardan geçti ve Bu günkü konumuna nasıl geldi?
Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page