Kozmik Enerji Hakkında

Jeopatik Stresin İnsanlar Üzerindeki Etkileri

Jeopatik Stresin İnsanlar Üzerindeki Etkileri

"Geopatik" kelimesi Yunanca "Geo" 'Dünya' anlamına gelen ve 'Pathos' 'hastalık' veya 'acı çekmek' anlamına gelen, yani kelimenin tam anlamıyla 'Dünya'nın ıstırabı' anlamına gelen Yunanca kelimelerden türetilmiştir. 'Jeopatik stres' terimi, dünyadan yayılan ve yukarıda yaşayanlarda rahatsızlık ve sağlık sorunlarına neden olan 'zararlı toprak ışınları' olarak da bilinen negatif enerjileri tanımlamak için kullanılır.

Toprak enerjileri kötü, iyi veya nötr olabilir. Yeraltı suyunun üzerine bir yapı inşa edildiğinde, su enerjisinin doğal manyetik akışı kısıtlanır ve binada yıkıcı titreşimler oluşur. Bu nedenle, belirli bir süre boyunca bu akışlar üzerinde uyursak, vücudun hastalıklara karşı doğal direnci etkilenebilir. Jeopatik Stres, sıklıkla strese bağlı olan ve teşhisi zor olan birçok farklı hastalığın nedenidir.

Jeopatik stres, sağlığın bozulmasına neden olan bir sendrom olarak kabul edilir ve her zaman göz ardı edilmiştir, çünkü çoğu insan oluşumundan ve zararlı etkilerinden habersizdir.

Jeopatik Stresin neden olduğu sağlık sorunlarından bazıları;

Tedaviye direnç,

Yorgun ve bitkin hissetme,

Depresyon,

Sinirlilik,

Kan basıncı ve kalp atış hızındaki değişikliklerdir,

Uykusuzluk,

Huzursuz uyku,

Duygusuzluk,

Çocuklarda soğuk algınlığı,

Baş ağrısı ve davranış sorunları.

 


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page