Kozmik Enerji Hakkında

Bir evde Jeopatik Stresi nasıl tespit eder ve düzeltirsiniz

Bir evde Jeopatik Stresi nasıl tespit eder ve düzeltirsiniz

Kozmik Enerji’nin rolü, evinizdeki veya işyerinizdeki bu dengesizlikleri fark etmek ve alınması gereken çareleri veya eylemleri uygulamaktır. Jeopatik stresi bulmak için bu işlemde maden çubukları kullanılır. Jeopatik Stres Tetkiklerimizde radyestezi ile belirlenen ve bulunan ana jeopatik stresörler şunlardır:

  • Negatif Jeomanyetik Çizgiler
  • Jeolojik Fay Hatları
  • Negatif Ley Çizgileri
  • Negatif Bağlantı Noktaları (Schumann rezonansı)
  • Yeraltı Su Yatakları (ve çeşitleri)
  • Olumsuz Psişik Durumlar
  • Mobil Kişisel Hatlar (insan yapımı)
  • Hartmann ve Curry ızgaraları

Yeraltı kaynakları arama süreci boyunca, evinizde ve/veya iş yerinizdeki her bir olumsuz Jeopatik Stresi tanımlayabilir, bulabilir ve belirli stresi gidermek için o gün belirlenen özel, el yapımı bir tedavi ile bunları giderebiliriz.

Jeopatik strese maruz kalma şunları içerir: kanser, kalp sorunları, romatizma, artrit ve iltihaplar; mide, böbrek, mesane, karaciğer ve safra kesesi bozuklukları; AIDS, tromboz, menenjit, diyabet, lösemi, kısırlık, tüberküloz, bel ağrısı, dış ülserler, guatr, baş ağrıları ve migren, göz/kulak/diş/adrenal problemler, sinüzit, fibrosit, genel stres sendromları, sinir/duygusal/zihinsel rahatsızlıklar; sürekli yorgunluk ve fiziksel rahatsızlık. Bu ve diğer hastalıklar, jeopatik stresten kaçınılmadığı veya nötralize edilmediği sürece tedaviye dirençli olduğunu kanıtlıyor.

Kanser yataklarıyla ilgili en ünlü çalışma, 1930'ların başlarında Güney Almanya'da Baron Gustav von Pohl tarafından yapılmıştır. Vilsiburg kasabasındaki yetkililerin gözlemleri altında, insanların daha önce kanserden öldüğü tüm evlerin %100'ünü maden arama yoluyla bulabildi. Ayrıca radyasyonların çoğu durumda yatağın hangi bölümünü etkilediğini bularak kanserin tam yerini saptayabildi.

O zamandan beri, en kapsamlısı 1970'lerde Avusturya'da Kathe Bachler tarafından bir araştırma hibesi ile üstlenilen çeşitli araştırma projeleri yürütülmüştür. 14 ülkede 3.000 daireyi taradı ve 11.000 kişiyle görüştü. İncelediği 'sorunlu' çocukların %95'inin yataklarda uyudukları veya zararlı yerlere yerleştirilmiş okul sıralarında çalıştıkları sonucuna varmıştır. Ayrıca, %100'ünün jeopatik stres bölgelerinin zararlı radyasyonu üzerinde uyuduğu tespit edilen 500 kanser vakasından oluşan bir örneği de kontrol etti.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page