Aura Hakkında

Olman Gereken Kişi Olmak

Olman Gereken Kişi Olmak

Kendimi dünyanın üzerinde yüksek bir bulutun içinde bulduğumda, bir sonraki enkarnasyonum için olasılıkları düşünerek, hayatlar arasındaydım. Ben parlak bir ışıktım ve bulutun bir ucuna giderken geçmişe gittim ve diğer uç gelecekti ve ortasında şimdi vardı. İstediğim gibi hareket etmekte ve dünyadaki yaşam olanaklarını araştırıp anlamakta özgürdüm.

Sonra annemin rahminde bir cenindim. Ve ilk başta, bildiğim tek şey ben olduğumdu. Sonra yavaş yavaş farkındalık büyüdü ve harika bir şeye dönüştü. Aşk beni sardı ve yıkadı ve bu benim varlığımın dışında ilk ve tek bildiğim şeydi. Bir süre bu güzel durumda kaldım.

Bir süre sonra, bir değişikliğin meydana geldiğini fark ettim. Bir şey farklıydı. Annemin ruhuyla iletişim kurabildiğim için ona bunun ne olduğunu sordum. Dışarıda harika bir dünya olduğunu söyledi ve ben de ona girmeye hazırlanıyordum. Ve sordum, dünya nedir? Dünyanın, yaptığın şeylerin olduğu bir yer olduğunu söyledi. Ve “yapabilmenin” harika bir hediye olduğunu anladım. Yeni zihnime göre, herhangi bir şeyi anlayabilmek, gelişimin en başlangıç aşamalarındaydı. Ve böylece, o noktada bildiğim iki şey vardı; sev ve yap. Ve aşkı anlarken, merak ettim, ne yaparım?

Sonra bir beşikte yatarak doğdum ve hemşireler beni seviyordu. Ve bu harika hissettirdi. Ama sonra hem üzücü hem de şaşırtıcı bir şey oldu. Odaya birkaç kişi daha geldi ve enerjilerini hissedebiliyordum ve bir şey yüzünden üzgün ve mutsuz hissediyorlardı. Hemen, neyin yanlış olduğunu anladım. Aşkı unutmuşlardı… Aşk etrafını sardığında, ne olursa olsun, her şeyin çok daha kolay olduğunu biliyordum. Sevgi mevcut olduğunda, kişinin dahil olduğu görev veya durum ne olursa olsun, her zaman bir huzur ve neşe vardır ve her zaman bir iyimserlik duygusu, olumlu beklentilere odaklanma vardır. Ancak aşk, kişinin baskın duygusu olmadığında hayat zorlaşır. Ve ne yazık ki aşkın öneminin dünyadaki insanların unuttuğu bir şey olduğunu fark ettim.

Bu nedenle, birinin insanlara aşkı hatırlamalarına yardım etmesi gerektiğini biliyordum. Bunu düşünürken, bir şimşeğin gücünün içimden geçtiğini ve varlığımın her hücresini bir idrak için hizaladığını hissettim. İŞTE BU SİZİN YARATILIŞ KAYNAĞINIZ!


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page