Zen Reiki Hakkında

Zen Reiki Enerjisi

Zen Reiki Enerjisi

ZEN enerjisi, evrensel enerjinin ŞEFKAT modunda titreşen frekansıdır. Budist rahiplerin binlerce yıldır uyguladıkları kadim tekniklerin günümüz şartlarına uyarlanması sonucunda, evrensel enerjinin şefkat titreşimi kullanılmaya başlanmıştır.

Günümüz dünyasında aslında en Büyük eksikliğimiz kendimize ve başkalarına şefkat duymamamızdır. Sevgi adı altında aslında hepimiz karşılıklılık ile hareket ediyoruz. Bunu yapmadığı için artık onu sevmiyorum deriz. Ancak şefkat enerjisinde böyle bir karşılıklılık yoktur. Şefkati sınırsızca, beklentisizce verebiliriz. ZEN enerjisi (bkz.Zen) ile çalışan kişinin önce enerji bedenleri negatif duygusal enerji Çöplerinden temizlenir. Ardından bedenine dokunulur ve şifa gerçekleşmeye başlar. Şefkat enerjisini alan beden bebekliğindeki şefkat dolu dokunuşları hatırlar, güvende olduğunu hisseder ve kendini iyileşmeye açar. Rahatlayan bedendeki kendini iyileştirme gücü olağanüstü bir hızda çalışmaya başlar.

Detaylar ve zen reiki enerjisi eğitimi için iletişime geçebilirsiniz. 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page