• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zen Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Zen Reiki Enerjisi

Zen Reiki Enerjisi

ZEN enerjisi, evrensel enerjinin ŞEFKAT modunda titreşen frekansıdır. Budist rahiplerin binlerce yıldır uyguladıkları kadim tekniklerin günümüz şartlarına uyarlanması sonucunda, evrensel enerjinin şefkat titreşimi kullanılmaya başlanmıştır.

Günümüz dünyasında aslında en Büyük eksikliğimiz kendimize ve başkalarına şefkat duymamamızdır. Sevgi adı altında aslında hepimiz karşılıklılık ile hareket ediyoruz. Bunu yapmadığı için artık onu sevmiyorum deriz. Ancak şefkat enerjisinde böyle bir karşılıklılık yoktur. Şefkati sınırsızca, beklentisizce verebiliriz. ZEN enerjisi  ile çalışan kişinin önce enerji bedenleri negatif duygusal enerji Çöplerinden temizlenir. Ardından bedenine dokunulur ve şifa gerçekleşmeye başlar. Şefkat enerjisini alan beden bebekliğindeki şefkat dolu dokunuşları hatırlar, güvende olduğunu hisseder ve kendini iyileşmeye açar. Rahatlayan bedendeki kendini iyileştirme gücü olağanüstü bir hızda çalışmaya başlar.

Detaylar ve zen reiki enerjisi eğitimi için iletişime geçebilirsiniz. 


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page