Mor Alev Enerjisi

Mor Alev Enerjisi ile Çalışmanın 7 Yolu

Mor Alev Enerjisi ile Çalışmanın 7 Yolu

 1. Çakralarınızı temizleyin

Güçlü mor alevin, ruh yıldızınızdan, taç ve üçüncü göze aktığını gözünüzde canlandırın. Sırayla boğaz çakrasına, kalp çakrasına, solar pleksusa, sakral çakranıza akmaya başlar.

Ve sonra kök çakra ve dünya yıldızı çakranıza. Çakralardan zahmetsizce akar, her birini olduğu gibi doldurur, sizi size hizmet etmeyen her şeyden özgürleştirir. Bildiğinizin dışında fazla çakradan bahsettim farkındayım ? 12 tane 5. boyut çakraları hakkında daha fazla bilgi için Beşinci Boyut Çakraları

 1. Evinizi arındırıp korumaya alın

İster evde ister uzakta olun, mor alevi evinize ve çevresine gönderebilirsiniz. Her odaya girdiğinizi ve ışıl ışıl parladığını hayal etmeniz yeterli. Mor alev size hizmet etmeyeni serbest bırakmak için gelir. Daha ağır duygularımız, tartışmalarımız, hayal kırıklıklarımız, fiziksel dağınıklıklarımız ve benzerlerinden kaynaklanan sıkışmış enerjiyi bırakmanıza yardım eder. Ev işi yapıyorsanız, sizinle olması için mor alevi çağırın, siz fiziksel temizliği yaparken, ruhsal temizliği de mor aleve bırakın. Düzenli olarak evin içinde daha fazla negatif enerji olduğunu hissettiğiniz belirli odalara gönderin.

 1. İş yerinizi şifalandırın

Menekşe alevini işyerinizin bulunduğu çevreye ve işyerinize gönderin. Fiziksel alanda dolaştığını, orada çalışan tüm insanlara fayda sağladığını, organizasyonun enerjisini görün. Evden çalışıyorsanız, işinize, projelerinize, müşterilerinize gönderin.

 1. Fiziksel sağlığınız için kullanın

Mor alevden vücudunuzun ihtiyacı olan bölgelere veya tüm vücudunuza gitmesini isteyin. Örneğin, boğazınız ağrıyorsa, boğazınızı çevrelemesini isteyin, hizmet etmeyen eski enerjiyi mor alevin sardığını görün. Fiziksel olarak hastaysak, çoğu zaman vücudumuz bize bir şeyler söylemeye çalışır. Örneğin, boğaz sorunları gerçeğinizi ifade etmediğinizi veya kendiniz için ayağa kalkmadığınızı gösterebilir. Mor alevi kendiniz veya başkaları için çağırabilirsiniz. Başkalarına gönderirken her zaman kişinin kendisinden ve yüksek benliğinden izin isteyin. İlahi güce ve enerjilere inanmayan sevdiklerinize gönderirken (onlara anlatmakta zorluk çekeceğinizden, hayra, şifaya mor alevi yollayacağınız için, (yüksek benliği, nefsi izin verirse) diye niyetinizi edin. Bu şekilde, ruha hitap ederek sorabilirsiniz.

 1. İlişki çatışmasını iyileştirmeye yardımcı olun

Biriyle çatışıyorsanız, gözlerinizi kapatın ve sizi birbirine bağlayan enerji tellerini görebildiğinizi hayal edin. Nasıllar? Menekşe rengi alevden içlerinden parlamasını, daha fazla ışık getirmesini ve muhtemelen mevcut duruma bile ait olmayan, daha ziyade ilgili birinin veya her ikisinin duygusal bagajından gelen karanlığı ve çamuru dönüştürmesini isteyin.

Ben mor alevi ayrıca terapi seanslarımda çalıştığım mekanların enerjilerini temizlemek için, bir danışanımla çalışırken enerjimi temizlemek için de kullanıyorum. Bu, başkalarının duygularına uyum sağlayan, enerjiyi direk alan hassas insanlar için kesinlikle tavsiye ettiğim bir uygulamadır.

 1. Gezegene Şifa

Gezegenimizi kuşatmak ve aşılamak için güçlü mor alevi çağırın. İnsanlığın ve dünya liderlerinin bilinçleri ve enerjileri için de çalışabilirsiniz. Bunu yapan bir kişi benim diye düşünüp, etkinizi hafife almayın. Ama bir meditasyon grubundaysanız, neden bunu bir grup etkinliği olarak önermeyesiniz ki?

Mor alevi hayatınızdaki negatifleri temizlemek için kullanabilirsiniz: eviniz, işyeriniz, zihniniz ve bedeniniz, ilişkileriniz ve hatta ondan günününüz için önünüzde bir ışık yolu açmasını isteyebilirsiniz.

 1. Seyahat

Seyahat ederken veya genel olarak gününüz için menekşe rengi alevin önünüzde bir yol açmasını isteyin. Yeni bir yere gittiğinizde, mor alev yolunuzu bulmanıza, rahat edeceğiniz aracı kiralamanıza, sizin için en ideal konaklamayı bulmanıza ve tüm bunların ve kullandığınız toplu taşıma araçlarının enerjisini temizlemenize yardımcı olabilir.

Başmelek Zadkiel

Başmelek Zadkiel, bize mor alevi ve dönüşümün altın, gümüş ve mor alevini getirmek için Yükselmiş Üstat St Germain ile birlikte çalışır. Şükürler olsun… Yükselmiş Üstatlar, geçmiş enkarnasyonlarda insan olan ancak bazen inisiyasyon olarak bilinen ruhsal dönüşümlerden geçen çok yüksek frekanslı ışık varlıklarıdır.

Mor alevi ne zaman çağırabileceğinize dair birkaç küçük ip ucu, nereden ve nasıl başlayabileceğiniz hakkında fikriniz olması açısından:

 • Yemeden önce yemeğinizi şifalandırmak ve arındırmak için kullanabilirsiniz.
 • Çocuğunuzun odasını şifalandırmasını ve arındırmasını isteyebilirsiniz
 • Sizden önce başkalarının yaşadığı bir eve taşınıyorsanız (kiralık ya da satın alma fark etmez) veya ikinci el araba aldıysanız bu mekanlarda ve araçlarda oluşan negatif enerjileri temizlemek için kullanabilirsiniz.
 • Haberlerde sıkıntı, üzüntü veya çatışmaların, savaşların olduğu yerleri gördüğünüzde, o bölgelere gitmesi için mor alevi çağırın ve gönderin.
 • Endişeli veya kırgın hissediyorsanız, kendinizi temizlemek için kullanın.
 • Onu dünya çapındaki internet ağına ve telefonunuza/tabletinize/dizüstü bilgisayarınıza gönderin.

Mor alevle çalışmak, arınmak, tazelenmek, şifalanmak ya da mor alevle detaylı bütünleşmeyi düşünüyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Sevgi ve ışıkla… 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page