Mor Alev Enerjisi

Mor Alev Mantraları

Mor Alev Mantraları

Mantralar mistik bir güce sahiptir. Doğuştan gelen tanrısallığınızın gücünü ve ruhunu, içinizde ve üzerinizde bulunan yaradanın gücünü çağırırlar. Mantralar yüksek sesle söylenir ve Sözün gücünü boğaz çakrasından salıverir. Bunun nedeni, sözün orijinal ilahi öz olmasıdır.

Bir mantrayı, duayı veya niyeti yüksek sesle her tekrarınızda, yaradanın hayatınızda uygun bir şekilde hareket edebilmesi için sesinizden yararlanırsınız. Mümkün olduğunda, konuşulan kelimenin hareketini görselleştirme ile birleştirin. Ne söylediğini zihninin gözünde "gör". Bu, üçüncü göz çakranızı harekete geçirir ve ruhsal çalışmanızı daha da hızlandırır. Ardından, sözlerinizi sevgiyle doldurun ve kalp çakranızda genişleyen yanan sevgi enerjisini hissedin. Aşk yaradandır ve yaradan sevgidir. Sevdiğinizde, eylemde bulunan yaradan olursunuz ve yaradanın enerjisi, hayatınızda mucizeler yaratmak için sizin aracılığınızla kendini gerçekleştirir.

Hayatınız için yaradanın ilahi planına ve iradesine uygun olduğu ve onur, dürüstlük, doğruluk ve merhamet içeren bir amacı yerine getirdiği sürece, ne yapacağınıza karar verin ve gerçekleşecektir.

Menekşe alevi çağırmak

Mor alevi çağırmak için sevgiyle konuşup ve mantraları, olumlamaları, dilekleri ve niyetleri "görürüz".

Ayrıca yaratıcı olabilirsiniz! BEN BEN OLANIM mantrası ile mor alevi ne zaman çağırırsanız, olasılıkların sizin için sonsuz olduğunu unutmayın. BEN OLANIM, yaradanın en derinlerimizde yazılmış ilk adıdır.

Bu mantraları her seferinde on beş dakika boyunca yüksek sesle kalbinizden coşan sevgiyle söylediğinizde mor alevi çağırmanızın etkilerini arttırabilirsiniz. 

Bir ivme oluşturun

Hayatınızda önemli bir fayda elde etmek için kırk gün boyunca on beş dakika mor alevi çağırın. Bunun için bir günlük tutmanızı öneririm.  Sizin için çok daha kolay olacaktır. Çözüldüğünü görmek istediğiniz belirli sorunlarınızı yazın ve bu sorunlardan geçen mor alevi görselleştirin. Sorunlarınızı mor aleve teslim edin. Hayatınızda ki dilekleriniz için 40 günlük bu çalışmayı yapın ve hangi mucizelerin ortaya çıkacağını görün. Dilerseniz yüzlerce can ile birlikte online çalışmalarımıza da katılabilirsiniz.

Mor alev meleklerini rehberlerini bugün hayatınıza davet edin

Aşağıda, sadece sizin için yaratılmış bazı güzel mor alev mantralarını ve olumlamalarını paylaşıyorum. Niyetinizi belirleyerek, kalbinizden akan sevgi ile birlikte yüksek sesle tekrarlayın. Mantraları isterseniz ritim tutturup dans ederek de söyleyebilirsiniz. İlahi kaynağın katı kuralları yoktur. Sevgi şifa huzur için yapıyorsunuz her ne yapıyorsanız, o yüzden rahat olun… 

Mor Alev Mantraları

  • Işık olsun! Ve o ışık mor ışık olsun yüce yaradan!
  • BEN mor ateşten bir varlığım BEN Allah’ın istediği saflığım. Dünya bir menekşe ateşi gezegenidir Dünya, yaradanın istediği saflıktır.
  • Korkuyu, hatayı ve tüm utanç duygusunu dönüştürmek için bir mor alev okyanusu arıyorum.
  • Mor Alevle tüm çekişmeleri sona erdirmek için. Aşktan yanayım, yaşamdan yanayım,
  • "Her hücremin içinde yaradanın nefesi, ben menekşe aleviyim. Tüm gizli acıları su yüzüne çıkaran ben menekşe aleviyim." Bu mantrayı her söylediğimde kalpleri sevgi ile atan tüm atalarımı da onurlandırdığımı biliyorum.
  • Ey özgürlüğün menekşe alevi, sen parlak gençlik pınarı, Şimdi dört alt bedenimi Ruhsal gerçeğin güzelliğiyle şarj et. Ey atomlar, hücreler, elektronlar, bu suretimde, En yüce özüyle Menekşe alevi geçsin içimden, güneş gibi yanan mor alev BENİM,
  • Ben şu anda zihnimin ve bedenimin her hücresini dolduran ve yenileyen güçlü elektronik enerjiyim. Ben temizleme süreciyim, kalbimde, zihnimde ve bedenimde her zaman aktifim, tüm kusurları tüketen ve saflığı açığa çıkaran BENİM.
  • Nefesim, Güneşten gelen büyük aşk nefesidir. Kalbim Allah’ın kalbi, ilahi sevginin tam merkezi ve ışığı şimdi içimi dolduruyor!
  • Işık Beni özgür bırak! Işık beni özgür bırak! Işık beni özgür bırak!
  • Ve şimdi auramı menekşe, mor, pembe enerjin ile şarj et lütfen!

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page