Mor Alev Enerjisi

Mor Alevin Sırrı

Mor Alevin Sırrı

Mor Alev mucizevi bir ruhsal enerjidir. Mor ışığın yüksek frekansına karşılık gelir ve açık ruhsal görüşe sahip olanlar onu güzel bir mor aura veya alev olarak görmüşlerdir. Sevginin, merhametin, adaletin, özgürlüğün ve dönüşümün birleşik ruhsal enerjisidir. Bu ruhsal enerjinin kullanımı Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından öğretilir. Mor Alev, mucize biliminin arkasındaki nedenlerden biri, göksel simyanın evrensel bir çözücüsü ve zamanımız için özel bir ruhsal çözümdür. Çağın iksiridir dememiz doğru olacak.

Doğu ve Batı'nın azizleri ve üstatları, ruhsal gelişimlerini hızlandırmak için uzun zamandır menekşe alevinin ruhsal enerjisini kullanmışlardır. Bazıları gizli alevin kendisini deneyimledi ve bazıları bunun yaradanın merhametinin kalpleri ve çevrelerindeki dünyayı değiştirme gücü olduğunu biliyordu. Bu gizli bilgelik uzun yıllar insanlığa verilmemiştir.

Mor alev, yirminci yüzyıla kadar Büyük Beyaz Kardeşliğin ruhsal veya eterik inzivalarında gizli bir öğreti olarak kaldı. 20. yüzyıl ve bizimki, farklı ruhsal çağlar arasındaki kapıdır.

Seksen yıldır Saint Germain ve Üstatlar dünyayı, barışın, aydınlanmanın ve özgürlüğün daha mümkün hale geldiği ruhsal çağ olan Kova Çağı'na girmeye hazırlıyorlar. Aziz Germain'den Vahiy Kitabında ruhlarımıza daha yükseğe çıkmayı öğreten Yedinci Meleğin sesi olarak bahsedilir. Bize Yeni Şarkıyı Söylemeyi öğretiyor. Bu yeni şarkı, dünyanın uzun zamandır görmediği yeni bir titreşim ve ruhsal enerjiden biridir.

1930'larda yazar Godfre Ray King olarak bilinen Guy Ballard'a göründü ve menekşe dönüştürücü alev ve BEN'İM olumlamaları ile ruhsal yolunuzu nasıl hızlandıracağınızın ilk öğretisini verdi. Mor Alevle ilgili ilk ifşaatlarında Saint Germain, “Menekşe yakan alevin kullanılması sizin ve tüm insanlık için bu gezegenin tüm servetinden, tüm altından ve tüm mücevherlerinden daha değerlidir” demiştir.

Dönüşüm Zamanı: MOR Alev Reiki Uyumlaması Bu uyumlamayı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görünüşe göre dünya olayları ve değişimler yıldırım hızında gerçekleşiyor. Dünyadaki haberler ve kriz durumları ile sürekli temas halindeyiz. Ayrıca kim olduğumuz ve neye inandığımız, ne olmayı ya da olmamayı seçtiğimiz ile dünyayı etkiliyoruz.

Her birinin seçimi gerçekten önemli. Siyasi kargaşa, ekonomik meydan okuma, terörizm ve hatta küresel değişimler karşısında bir kişi ne yapabilir? Gerçek şu ki, her ruhsal arayıcı ruhsal enerjinin bir güç merkezidir ve dünya denkleminde çoğu kişinin fark ettiğinden daha fazlasını etkiler. Dünya olaylarında çok önemli bir fark yaratabiliriz. Çünkü Mor Alev, hızlı pozitif değişim sağlayabilen yoğun ruhsal bir enerjidir.

Peki Neden şimdi Karşınıza çıktı Mor Alev?

Yoğun zorluklarla karşı karşıyayız, bu yüzden geçmişi dönüştürmemize ve yeni bir dünya yaratmamıza yardımcı olması için bize mor alev mucizesi verildi.

Ruhsal ustaların Büyük Kardeşliği, dünyadaki bu zorlu zamanın ruhsal bir mucize gerektirdiğini önceden görmüştü. Zamanı geldiğinde, Usta Saint Germain, Mor Alev hakkındaki öğretileri insanlığa tekrar açıkladı. Daha önce, yalnızca ruhsal inzivada bulunanlar mor alevi biliyordu. Şimdi, Saint Germain ortaya koyuyor,

“Ruhunuz geceleyin bedeninizden araştırma için eterik inzivaya giderken, size merhamet sevgisiyle dolu bir kalp çakrasından yayılan telkâri ışık ipliği gösterilir. Bazılarınız, sayılması bile mümkün olmayan çok sayıda ipliğin nerede olduğunu gördü ve bu mor alev iplikleri, neredeyse bir tüy gibi, tüm gezegende doğrudan kalplere gitti… günde on beş dakika menekşe alevi mantraları söyleyerek beni yanında tut ve sizinle birlikteyken, gezegendeki birçok ruha mor alev momentumu iletebiliriz.” (Saint Germain, 7-4-91)

Yükselmiş Üstat Saint Germain sizi neşe, dönüşüm, merhamet ve kararlılığın alevini körüklemek için manevi bir simyacı olarak çağırıyor. Dünyayı menekşe ateşinde yıkayın. Mor alevin enerjisiyle kendinizi ve sevdiklerinizi doyurun ve dünyanızın değişimini izleyin.

Bilimsel düşünenler için, mor alevin neden işe yaradığının en büyük açıklaması burada: “Fiziksel dünyamızda, mor ışık, ışığın en kısa dalga boyudur ve bu nedenle, Fiziksel spektrumdaki en yüksek frekanstır. Frekans enerji ile doğru orantılı olduğundan, mor ışık da en fazla enerjiye sahiptir! Bu, maddeyi atomik düzeyde değiştirme konusunda en büyük yeteneğe sahip olduğu anlamına gelir.”

Mor Alevi kullandığınızda ne olur?

Kalplerimizin her atışıyla, Yüksek Kaynağımızdan bize enerji akıyor. Her an, onu olumluya mı yoksa olumsuza mı çevireceğimize karar veriyoruz. Allah’ın bize gelen enerjisini “nitelendirmek” için özgür iradeye sahibiz. Çember yasasına, karma yasasına göre, o enerji bize geri dönecektir.

Enerji seçimlerimiz bize geri dönerek aynısından daha fazlasını hayatımıza getirir. Bir nimet olarak gelir, daha iyisini yapmayı öğrenmemiz için ders olarak gelir ve işleri düzeltmemiz için bir fırsat olarak gelir. Olumsuz seçimler kendimizde, hücrelerimizde, psikolojimizde negatif enerjinin birikmesine neden olur ve sınırlamalarımızı yaratır. Birçoğu bu enerjiye negatif karma diyor.

Bu, topluluklarda, ülkelerde ve dünyada grup düzeyinde de olur. Bu grup karması kaderimizi etkiler. Mor alev üzerindeki görselleştirme, onaylama ve meditasyon bu negatif enerjiyi tüketir ve onu pozitif enerjiye dönüştürür. Kendimizi ve dünyayı dönüştürmek için mor alevle çalışabiliriz.

Enerjiyi serbest bırakabiliriz!

Saint Germain, mor alevin tüm ruhsal alevler nedeniyle fiziksel koşulları değiştirme yeteneğine sahip olduğunu anlatır; Menekşe, maddenin bileşenlerine titreşimde en yakın olanıdır. Mor alev, varlığınızın atomlarının içindeki ve arasındaki negatif enerji katmanlarını kelimenin tam anlamıyla tüketebilir.

Bir düşünün: Olumsuz bir düşünce veya duygu tarafından tıkanıp kalan serbest enerjiyi ayarlayabilirseniz, geriye dönüp geçmişi değiştirebilir misiniz acaba?

Mor alevi çağırdığınızda, atomun çekirdeği ile alevin beyaz ateş çekirdeği arasında bir kutup oluşturur. Maddeden gelen çekirdek, negatif kutbu, mor alevin beyaz ateş çekirdeği, Ruh olan pozitif kutbu üstlenir. Bu etkileşim, yoğunluğu yerinden çıkaran bir titreşim olan salınım oluşturur.

Mor alevle temas ettiğinde bu yoğun madde temizlenir, arıtılır ve doğal saflığına geri döndürülür. Elektronlar tekrar serbestçe hareket etmeye başlar ve tüm titreşimimizi ve enerji seviyemizi yükseltir.

Mor Alevi Sözlerin gücü ile nasıl çağırırsınız?

Evrenin bize her kalp atışında verdiği enerjiyi nitelendirdiğimiz için, büyük olasılıkla bir kısmı en iyi şekilde nitelikli değil. Örneğin, ne zaman öfkelensek, sinirlensek ya da zamanımızı başkalarını yargılamakla geçirsek, o enerjiyi olumsuz olarak nitelendiriyoruz. O enerjiyi dönüştürmek için ruhsal bir bilim var. Maneviyatını arayanlar meditasyon, görselleştirme ve olumlamalara aşinadır. Güzel mor alevi görebilir ve ışığını üzerimizde, ailelerimizde, dünyamızda görselleştirebiliriz. Üzerinde derin meditasyona girebilir ve varlığının çevremize girmesine izin verebiliriz. Daha da güçlü bir şekilde, sözlerin büyüsü aracılığıyla mor alevin enerjisini hayatımıza katabiliriz.

yaradanın adı, BEN O BEN'İM, tezahürün anahtarıdır. Ben mor ateşten bir varlığım, Ben Tanrı'nın istediği saflığım. Dünya bir menekşe ateşi gezegenidir, dünya yaradanın istediği özgürlüktür. yaradanın adını bu şekilde kullanmak, Ruh ile etkileşimli bir ilişki yaratır, kararlarınızın gücüyle birlikte yaratıcı olursunuz.Düşünceleriniz seçimlerinizi yaratır derim her zaman sizze hatırlayın lütfen…

Dünya, enerjimiz için sorumluluk almayı öğrendiğimiz bir okuldur. Artık size yardımcı olacak hükümler sanatına ve ilmine erişebilirsiniz.

Mor alev gezegeni süpürürken yaklaşan Spiritüel Işık dalgasına büyüdükçe büyüyor. Eski yoğun enerjiler temizlenirken özgürlüğün sevincini hissediyoruz çoğumuz. İnsanların bilinci yeniden doğuyor ve özgürlüğün ruhsal ateşleri her birini, her aileyi, her ulusu ve dünyayı arındırıyor.

Mor Alevle çalışmaya başlamadan önce ruhsal korumanız için Baş Melek Mikail ile çalışın. Üzerinizde ki Işık huzmesini ve etrafınızdaki yaradanın iradesinin ve korumasının mavisini gözünüzde canlandırın. Böylece, menekşe ateşi ile ruhsal simyanızın önemli ruhsal temelini oluşturmuş olursunuz. Meditasyon yapın, görselleştirin, şarkı söyleyin ve ruhlarınızı yükseltin. Mor Alevi sevgiyle sevdiklerinize gönderin ve neşe, özgürlük ve size geri dönüşünün tadını çıkarın.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page