Mor Alev Enerjisi

Beşinci Boyut Çakraları

Beşinci Boyut Çakraları

Diana Cooper, “Çakralar enerji merkezleridir” diyor. “Beşinci boyut çakraları, fiziksel bedeninizle ilgili daha iyi bilinen üçüncü boyut çakralarının bir evrimidir. Birçoğu, insanlığın bilinçte üçüncü boyuttan ruhsal farkındalığın dördüncü ve beşinci boyutlarına bir değişim yaşadığına inanıyor.”

DÜNYA YILDIZI ÇAKRASI

Ayaklarınızın altındaki Dünya Yıldızınız, yaşamınız için potansiyelin depolandığı kişisel Cennet Bahçenizdir. Renkleri siyah ve beyazdır. Başmelek Sandalphon burada hüküm sürer ve sizin Dünya'ya bağlamanıza yardımcı olur. Bu çakra aktive olduğunda, nerede olursanız olun kendinizi rahat hissedersiniz. (bkz.Çakra Sistemi)

TABAN ÇAKRASI

Beşinci boyutta, taban çakranız platin ışıkla parlar ve yunus enerjisinin neşesi ve bilgeliği ile bağlantı kurar. İhtiyaçlarınız otomatik olarak karşılanır. Saf beyaz olan Başmelek Gabriel bu çakrayı yöneterek geleceğinize netlik ve güven getirir.

SAKRAL ÇAKRASI

Beşinci boyut seviyesinde, sakral çakra güzel yumuşak pembedir ve aşkın olan sevgiyi yayar. Başmelek Gabriel tarafından korunan bu çakra, sevgiyi cinsellik yoluyla ifade etmenize yardımcı olur. Bu çakranın frekansı yükseldiğinde, romantik partnerleri akıllıca seçersiniz.

GÖBEK ÇAKRASI

Bu beşinci boyut çakrasından görkemli, canlı bir turuncu ışık parlar. Başmelek Gabriel, diğer insanları aydınlatan ve size uyum getiren sıcak, davetkar bir enerji yaymanıza yardımcı olmak için burada çalışır.

SOLAR PLEXUS ÇAKRASI

Başmelek Uriel bu çakraya bakar, daha düşük duyguları emer, güveni güçlendirir ve bu merkez daha yüksek bir frekansta yayılana kadar bilgelik getirir. Bunu yaptığında, solar pleksusunuz gökkuşağı parıltılı derin bir altın haline gelir.

KALP ÇAKRASI

Başmelek Chamuel kalbinizi en derin seviyelerine açar. Tüm başmelekler, beşinci boyuta geçtiğinde saf beyaz ışık yayan, herkesin, her şeyin içindeki en iyiyi görmenize ve yaptığınız her şeyde sevgiyle hareket etmenize yardımcı olan kalp merkezine bağlanır.

BOĞAZ ÇAKRASI

Beşinci boyut frekansında, Başmelek Mikail tarafından bakılan boğaz çakrası kraliyet mavisidir ( azur mavisinin hem koyu hem açık tonlarını tanımlamak için kullanılan renk). Bu frekansta gerçekten ne hissettiğinizi ne düşündüğünüzü ve neye inandığınızı güvenle söyleyebilirsiniz, çünkü insanlar size güvenecektir. Ayrıca hayatınızın ustalığını alabilecek ve kim olduğunuzu bilebileceksiniz.

ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRASI

Başmelek Raphael daha yüksek bir perspektiften dünyayı görmenizi sağlarlar.

TAÇ ÇAKRASI

Başmelek Jophiel, bin yapraklı lotus olarak bilinen bu çakranın gelişmesine yardımcı olur. Beşinci boyutta kristal berraklığında olur ve sizi çiçek açan bir çiçek gibi evrenin bilgeliğine açar.

NEDENSEL ÇAKRA

Bu, uyanan üç aşkın çakradan ilkidir – başınızın üstünde ve arkasındadır. Başmelek Christiel, saf ışıltılı beyaz olan ve açıldığında size büyük bir huzur ve rahatlık getiren bu çakranın demirlenmesine yardımcı olur.

RUH YILDIZI ÇAKRASI

Bu, atalarınızın ve aile karmanızın da dahil olduğu ruh enerjinizin depolandığı yerdir. Başmelek Mariel, ruhunuzu daha derinden anlamanızı sağlamak için bu eflatun çakra ile çalışır.

YILDIZ AĞ GEÇİDİ ÇAKRASI

Başmelek Metatron, altın rengi turuncu ışık saçan 12. çakraya bakar. Bu çakranız açık olduğunda, evrenden gelen ışık size yayılacaktır.

 

 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page