Mor Alev Enerjisi

Eterik Ruh Yolculuğu

Eterik Ruh Yolculuğu

Her gece bedenlerimiz uykuya dalarken, ruh ve ruh bilincimiz ders vermek, güçlenmek ve ilham almak için eterik alemlere seyahat edebilir. Platon'un bahsettiği bu "fikirler diyarında", Thomas Cole'un Gençlik: Yaşam Yolculuğu adlı tablosunda algıladığı gibi, şaşırtıcı güzellikte eterik inziva yerleri ve şehirler buluyoruz.

Eskinin mistikleri olarak bilinen ve ölüme yakın deneyimler yaşayan birçok insan tarafından hatırlanan bu inzivalar daha yüksek bir frekansta titreşir ve fiziksel çevreleriyle uyumlu olsalar bile eğitimsiz fiziksel göz tarafından görülemezler.

Bu cennet dünyasında melekler, üstatlar, Elohim, budalar ve birçok ışık varlığı ikamet etmektedir. Yeniden bedenlenmek için eğitilen vefat etmiş aşıkların ruhlarını buluyoruz. Shirley Temple'ın başrolde oynadığı 1940'ların “Mutluluğun Mavi Kuşu” adlı filminde, cennet gibi bir tapınakta dünyaya gelmeyi ve dünya misyonları için eğitilmeyi bekleyen çocukların bir temsili güzel bir şekilde tasvir edilmiştir.

Kollektif bilinç kavramı her ilişkiye nüfuz eder ve ilahi sevgi, bilgelik ve güç şefkat, karşılıklı saygı ve iyi niyetle ifade edilir. Bu oktavda, kutsal yazıların belirttiği gibi, Brahma, Vishnu, Shiva ve Shakti'nin tezahürleri nin“biz Tanrılarız” olduğunu biliyoruz. İlahi kökenimizi ifade eder ve yükseliş ritüelinde yaratıcı ile kalıcı ve yeniden birleşmeye hazırlanırız.

Web sitemde size zaman zaman Teozofi ve yükselmiş üstatların öğretileri aracılığıyla anlatılan inzivaları anlatacağım. Başlangıçta çoğu insan ruhunun yaptığı yolculukların deneyimlerini hatırlamaz, ancak yeni bir anlayış veya ilhamla uyanabilirler. Zamanla, uyandıktan sonra daha fazla içsel eğitim ile bilinçli olarak kullanılabilir hale gelir.

Zayıf bağlantılar sizi o gün için ruhsal ışına ve en güçlü titreşime odaklanan boyutlara götürecektir. En güçlü bağlantılar, hangi boyutların meleklere, rehberlere ve üstatlara ait olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page