Mor Alev Enerjisi

Şifa için Mor Alev

Şifa için Mor Alev

Günümüzde giderek daha fazla insan,yoga, meditasyon ve pozitif olumlamalara kadar, hayatlarını dönüştürmenin ve gezegeni iyileştirmenin yollarını arıyor. Düşüncelerin, duyguların ve sesin gücünün insanın ruhsal ekosistemini nasıl etkilediğini tam olarak inceleyerek aydınlanma arayışını bir adım daha ileri götürüyoruz.

Mor alev, yüksek bilinçteki tüm çığır açan çabalar için güçlü bir yardımcıdır. Bu temelde dönüştürücü ve canlandırıcı ruhsal enerji, yaşamı eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel düzeyde hızlandırırken, Duanın da bilimsel olarak kanıtlanmış gücünü alır ve kat kat hızlandırır.

Mor alev, içimizde simyasal bir süreci tetikleyen, gözümüzün görebildiğinin hemen ötesinde bir ultraviyole frekansına sahip parlak, akıllı bir maddedir. Yaşamın ritmini, nefes alıp verme ve günlük yaşamın nabzını düzenler.ve dengeye getir. Modern uygarlığımızın paslanmaya başlamış dişlileri diyorum ben buna, yağlar ve hayatımızı her gün ihtiyaç duyduğumuz ilahi enerjiyle doldurur, tıpkı temiz havaya ve suya, güneş ışığına, dünya akımlarına ve birçok yıldız frekansına ihtiyacımız olduğu gibi.

Mor alev, doğada olduğu kadar fiziksel bedenlerimizde ve psikolojik zihniyetlerimizde de dengeyi yeniden sağlamaya yardımcı olur. 3. Boyutta negatif spirallere hapsolmuş insan enerjilerini serbest bırakır ve mükemmel titreşim planlarını, elektronlarını geri yükler. Menekşe rengi alev, negatif düşünce, duygu ve enerji kalıntılarının biriktiği elektronlar ve atom çekirdekleri arasındaki geniş boşlukları doldurur. Bu karmik kalıntı, hücrelerimizde ve aurik alanımızda kaydedilmiş beton kadar sert travmalara sebep olabilir, fiziksel dejenerasyona, zihinsel inatçılığa, katılaşmış bir kalbe, başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlılık eksikliğine ve diğer ruhsal tıkanıklıklara neden olabilir.

Mor alev çağrıldığında, bu yoğun maddeyi geçer ve yumuşatır, negatif karmamızı dönüştürür ve onu ışığa gönderir. Mor alevi kullanmaya başladığınızda, sanki varlığınızın güneşi tarafından depresyon bulutları çözülüyormuş gibi neşe, hafiflik, umut ve yaşam yeniliği duygularını deneyimleyeceksiniz. Mor alevi inatçı koşullara her uyguladığımda ve bu istenmeyen koşulları alevin içine attığımda, Baskıcı olan, kendini sabote eden düşünce ve duygu tohumları, güçlü bir ısı olarak hissedilen alevde kelimenin tam anlamıyla erirler.

50 yıldan fazla bir süredir test edilen menekşe alevi sayısız faydalar göstermiştir. Menekşe alevi, içinde onu şimdiye kadar çağırmış olan herkesin tezahürünü taşır, tıpkı bir mantranın onu şimdiye kadar vermiş olan herkesin ağırlığını somutlaştırması gibi. Mor alevi her çağırdığımızda, yaşamdaki ruhsal amacımızı gerçekleştirmek için yaradan ile birlikte yaratmanın en ödüllendirici ve kutsal sürecine gireriz.

Pratik bir simyacı olun. Hayatınızda kurtulmak istediğiniz koşulları inceleyin ve kendinizi bu yüklerden arındırmak için bazı mor alev mantralarını öğrenmeye çalışın (bkz.Mor Alev Mantraları). Ayrıca yüksek benliğinizden gezegen bilincini yükseltmeye yardımcı olmak için bu ruhsal çalışmada yardımcı olmasını isteyin. Mor alevin huzurunu deneyimleyin ve hayatınızda yeni nimetler ortaya çıkarken mucizelere hazırlıklı olun (Bkz.Bir Işık).


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page