• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kozmik Enerji Seansları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Kozmk Enerji TerapisiKendinize Hak Ettiği Hayatı Verin

Kozmik enerji seansı almak, kişinin zihin durumunu, sağlığını ve dolayısıyla yaşamını iyileştirerek tüm vücudu dengelemeye ve hastalıkları iyileştirmeye izin verir. Yararları neredeyse anında başlar. Seans sırasında kişi saldırganlık, korku, nefret, öfke, kıskançlık gibi negatif enerji birikimlerinden arınma yaşar. Bu tür temizlik tek başına daha aydınlanmış bir zihin durumunu destekler; manevi büyüme; olumsuz ve engelleyici düşüncelerden, duygulardan ve eylemlerden özgürlük; uyuşturucu ve diğer uyaran maddeleri almaya yönelik eğilimler; intihar düşünceleri, yalnızlık ve umutsuzluk duyguları.

Kozmik Enerji Seansında Neler Yapılır?

Uygulayıcı, belirli bir prosedür ve program izleyerek Kozmik enerji seansları sırasında sizinle yüz yüze veya uzaktan çalışır. Başlangıçta, endişelerinizi uygulayıcıya bildirmeniz gerekecektir. Ardından, dengesizlikleri düzeltmek için yaklaşık olarak kaç seans gerekeceğini belirler ve size ne yapmanız gerektiğini açıklar. Önerilen program haftada birkaç seanstır. Olağan seans sıklığı, her bir tedavi kürü için 12 ila 15 seanstır, ardından seansların faydalarını işlemek için bir veya iki aylık bir ara verilir.

Kozmik enerji seansı sırasında, yaklaşık 30-45 dakika gözleriniz kapalı, rahat bir pozisyonda durmanız gerekir. Buradaki fikir, vücudunuzu yıkayan kanallar enerji akışlarına direnmeyecek veya engellemeyecek kadar rahat olmaktır. Bir ileri bir geri sallanmak, kollarınızı hareket ettirmek, eğilmek, hatta birkaç adım atmak gibi geliyorsa, saçma gelse de olmasına izin vermelisiniz. Hareketleri kısıtlamamak önemlidir. Güvenli ve rahat bir ortam sağlamak için genellikle herhangi bir baş dönmesi veya yorgunluk durumunda oturabilecek bir ortamda olmalısınız.

Kozmik Enerjinin Faydaları

İyileştirir- Kozmik enerji bizi vücutta bulunan tıkanıklıklardan iyileştirir. Kozmik enerjiyle bir kez hizalandığında, bir enerji kanalı olabiliriz. Ayrıca kozmik enerji kan akışını düzenler ve kalp üzerindeki stresi azaltır.

Bilincimizi genişletir – Sıradan bir insanın düşünceleri kendi hayatı, kendi ailesi, kendi küçük dünyası etrafında döner. Meditasyon, derin nefes alma gibi tekniklerle zihnimizi odakladığımızda, Kozmik enerjiyi alabilir ve İlahi Bilince bağlantı kurabiliriz. Bu, düşünme alanımızı genişletir ve böylece bizi de daha akıllı yapar.

Mutlu ve müreffeh bir yaşam sürmemize yardımcı olur - Sadece kendimiz için yaşamak mutluluk vermez, hatta çok fazla hayal kırıklığı getirir. Kozmik enerjiye açık olduğumuzda, bize içsel mutluluk veren başkaları için yaşamaya başlarız.

Fiziksel dünyada meydana gelen düşüncelerimiz ve arzularımız (iyi ve kötü niyetli) dâhil olmak üzere eylemlerimiz ne tamamen ortadan kalkar ne de yok olur. Ortadan kaybolmak yerine ki bu varsayılabileceği gibi, etrafımızdaki alanda asılı kalırlar ve süptil bedenlerimize gömülürler. Yaşamımızın ve sağlığımızın yalnızca sözlerimiz ve eylemlerimiz aracılığıyla dünyayla olan fiziksel etkileşimlerimizden değil, aynı zamanda bizi çevreleyen alanda kalan duygularımız, arzularımız ve düşüncelerimizden de etkilendiği sonucuna varmak mantıklıdır. Yıkıcı düşünceler ve kontrolsüz duygular bu alanı kirletir. Yani beğeni beğeniyi çeker. Ne ekersek onu biçeriz. Aşk aşkı, öfke de öfkeyi doğurur. Fiziksel planda ani veya görünür bir değişiklik olmaz, ancak sübtil bedendeki değişiklikler kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir.

Diğer insanlara olumsuz düşünceler yansıttığımızda, tamamen ilgisiz insanlardan daha fazla olumsuzluk almak bizi şaşırtmamalıdır. Sık sık kendimize veya bizi "cezalandırdığını" düşündüğümüz kişilere "Neden?" diye sorarız. Çünkü başarısızlıklarımızın, sorunlarımızın, hastalıklarımızın, “şansızlık”, depresyon, kronik yorgunluk, sinirlilik, uykusuzluk, yalnızlık, finansal problemler ve diğer birçok sorunun kendi içimizdeki aşırı olumsuzluğun tezahürleri olduğunu anlayamayız!

Kozmik enerji kanalları, çakralarımızdaki tıkanıklıkları ve negatif enerji birikimini ortadan kaldırarak ve onları saf kozmik enerji ile temizleyerek bu problemlerde bize yardımcı olur. Sonuç olarak, hastalıklarımız ve sorunlarımız ortadan kalkar veya daha az yoğun ve daha kolay bir şekilde geçer. Ancak düşüncelerimizi ve duygularımızı sevgi, pozitiflik ve iyi dileklerle dolu tutmaya çalışmazsak, Kozmik enerjiden tam olarak yararlanamayız.

Özel Şifa Seansları

Kozmik enerji tedavi seansları fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmeyi, kişisel gelişimi ve gelişmiş öz farkındalığı teşvik eder. 

Seansınızı planlamak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

{em{emai

Temcilcimiz Olun!

Hangi Seansı Almalıyım?

Hangi Seansı Almalıyım?

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page