Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Kozmik Enerji Seansları

Kendinize Hak Ettiği Hayatı Verin

Kozmik enerji seanslarıyla hayatınızı iyileştirmenin ve dengelemenin tadını çıkarın. Bu seanslar, zihinsel durumunuzu, sağlığınızı ve dolayısıyla yaşamınızı iyileştirerek tüm vücudu dengelemeye ve hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olur. Seansların faydaları hemen hissedilir. Negatif enerji birikimlerinden arınarak saldırganlık, korku, nefret, öfke, kıskançlık gibi duygusal zorlukları aşabilirsiniz. Bu temizlik süreci, daha aydınlık bir zihin durumuna yol açar ve manevi büyüme sağlar. Aynı zamanda olumsuz düşüncelerden, duygulardan ve eylemlerden özgürleşmenizi, uyuşturucu veya diğer zararlı maddelerden uzak durmanızı ve intihar düşünceleri, yalnızlık ve umutsuzluk duygularından kurtulmanızı destekler.

Kozmik enerji seanslarında neler yapılır?

Uygulayıcı, Kozmik enerji seansları sırasında size yüz yüze veya uzaktan çalışarak belirli bir prosedür ve program izler. Başlangıçta, endişelerinizi uygulayıcıya aktarmanız gerekecektir. Ardından, dengesizlikleri düzeltmek için kaç seansa ihtiyaç duyabileceğinizi belirler ve size ne yapmanız gerektiğini açıklar. Genellikle haftada birkaç seans önerilir. Bir tedavi dönemi için 12 ila 15 seans gibi bir süre önerilir ve ardından faydaların etkisini hissetmek için bir veya iki aylık bir ara verilir.

Kozmik enerji seansı sırasında, yaklaşık olarak 30-45 dakika boyunca gözlerinizi kapatarak rahat bir pozisyonda durmanız gerekmektedir. Amacımız, enerji akışını engellemeyecek kadar rahat olmanızı sağlamaktır. Eğer hissederseniz, ileri geri sallanmak, kollarınızı hareket ettirmek, eğilmek veya hatta birkaç adım atmak gibi doğal hareketlere izin vermelisiniz. Hareketleri kısıtlamamak önemlidir. Genellikle oturabileceğiniz bir ortamda, baş dönmesi veya yorgunluk durumunda güvenli ve rahat bir şekilde bulunmanız önerilir.

Kozmik enerjinin faydaları nelerdir?

  • İyileştirme: Kozmik enerji, vücudumuzdaki tıkanıklıkları iyileştirir ve enerji kanallarımızı açar. Ayrıca kan akışını düzenleyerek kalp üzerindeki stresi azaltır.

  • Bilinç genişlemesi: Kozmik enerjiyi alarak, düşüncelerimizi genişletebilir ve İlahi Bilinçle bağlantı kurabiliriz. Bu, zihinsel farkındalığımızı genişletir ve daha akıllı hale gelmemizi sağlar.

  • Mutlu ve başarılı bir yaşam: Kozmik enerjiye açık olduğumuzda, sadece kendimiz için değil, başkaları için yaşamaya başlarız. İçsel mutluluk veren bir yaşam tarzı benimseriz.

  • Olumsuzluktan özgürleşme: Düşüncelerimiz, arzularımız ve eylemlerimiz çevremizdeki alanda kalır ve hayatımızı etkiler. Kozmik enerji seansları, çakralarımızdaki tıkanıklıkları ve negatif enerji birikimini temizleyerek bu sorunlara yardımcı olur. Sonuç olarak, hastalıklarımız ve sorunlarımız azalır veya ortadan kalkar.

Kozmik enerji seansları, yaşamınızdaki dengeyi sağlamak, iyileşmek ve gelişmek için güçlü bir araçtır. Ancak Kozmik enerjiden tam anlamıyla yararlanmak için düşüncelerimizi, duygularımızı ve eylemlerimizi sevgi, pozitiflik ve iyi dileklerle doldurmayı sürdürmek önemlidir. Böylece içsel dönüşümünüzü destekler ve Kozmik enerjinin potansiyelinden tam olarak faydalanırsınız.

Kozmik Enerji ile ilgili tüm yazılarımızı ise BURADAN takip edebilirsiniz. 

Seansınızı planlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page