Hangi Seansı Almalıyım?

Ücretsiz Danışma Hattı

Hangi Seansı Almalıyım?

Image

Kozmik enerji mi yoksa Reiki Seansımı almalıyım? Sorunuzun cevabını öğrenmek için aşağıda ki formu doldurup gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız öncelikle bizlere iletmiş olduğunuz kısa bilgiler ile bir değerlendirme yapıp belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere dönüş sağlayacaklardır. Bu bilgilendirmenin ardından hangi seansa veya hangi enerji sistemine ihtiyacınız olduğunuz belirlenmiş olacaktır. Uygun görmeniz ve onaylamanız durumunda seanslar üzerine görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bülten Aboneliği

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page