• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hangi Seansı Almalıyım?

Kozmik enerji mi yoksa Reiki Seansımı almalıyım? Sorunuzun cevabını öğrenmek için aşağıdaki yazımızı detaylı bir şekilde okuyarak öğrenebilirsiniz. Eğer hangi seansı alacağınıza karar veremediyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, sizin ihtiyacınıza ve hedeflerine en uygun seansı belirlemenize yardımcı olacaktır
Image

Kozmik Enerji mi, yoksa Reiki Enerji Seansı mı?
Günümüzde enerji çalışmaları, insanların fiziksel, zihinsel ve duygusal iyilik hallerini artırmak için popüler hale gelmiştir. Kozmik enerji ve Reiki, bu alanlarda yaygın olarak kullanılan iki farklı enerji çalışmasıdır. Ancak, hangi seansın size daha uygun olduğunu belirlemek kişisel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır. Bu makalede, kozmik enerji ve Reiki arasındaki farkları ve her birinin potansiyel faydalarını keşfedeceğiz.

Kozmik enerji, evrenin genel enerjik gücüne atıfta bulunur. Evrende var olan enerjik titreşimlerin kaynağı olan kozmik enerji, insanların enerji alanlarını dengelemeyi ve iyileştirmeyi hedefler. Kozmik enerji seansları, meditasyon, vizualizasyon ve titreşimlerle çalışma gibi teknikleri içerir. Bu seanslar, insanların evrenin büyük enerjik kaynaklarına bağlantı kurmasına yardımcı olabilir. Kozmik enerji çalışmaları, derin bir iç huzur ve zihinsel netlik sağlama potansiyeline sahiptir. Ayrıca hastalıklarda oldukça hızlı ve etkili çalışarak hızlı bir şekilde neticeye ulaşır.

Reiki ise Japon kökenli bir enerji çalışmasıdır ve "evrensel yaşam enerjisi" anlamına gelir. Reiki, ellerin vücut üzerine yerleştirilmesi veya birkaç santimetre uzakta tutulması yoluyla veya aynı şekilde uzaktan enerji akışını dengelemeyi amaçlar. Bu seanslar sırasında Reiki uygulayıcısı, bedenin çeşitli bölgelerine enerjiyi ileterek blokajları çözmeye çalışır. Reiki seansları, rahatlama, stres azaltma, zihinsel ve fiziksel dengeyi iyileştirme gibi bir dizi fayda sağlar. Reiki, bedenin kendi iyileştirme sürecini desteklemeye yardımcı olabilir.

Hangi seansın size daha uygun olduğunu belirlemek için kendi ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi değerlendirmeniz önemlidir. Kozmik enerji seansları, evrensel bağlantıya yönelik derin bir arayış içinde olan, belirli bir hastalıkla mücadele eden, gelecek kaygısı yaşayan, bolluk, bereket arayan, negatif enerjilere maruz kalan ve bilumum tüm sorunları ile mücadele ederek düzeltmek kişiler için uygun olabilir. Bu seanslar, maneviyatı ve evrenin büyük enerji kaynaklarını keşfetmek isteyenlere hitap eder. Öte yandan, Reiki seansları daha çok bedensel ve zihinsel dengeye odaklanır. Eğer rahatlama, stres azaltma ve enerji dengeleme gibi konular size daha önemli geliyorsa, Reiki seansları sizin için daha uygun olabilir.

Eğer hangi seansı alacağınıza karar veremediyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, sizin ihtiyacınıza ve hedeflerine en uygun seansı belirlemenize yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak, kozmik enerji ve Reiki, farklı enerji çalışmalarıdır ve her biri kendine özgü faydalar sunar. Hangi seansın size daha uygun olduğunu belirlemek için içsel arayışınızı takip etmek ve kendi ihtiyaçlarınızı dikkate almak önemlidir. Her iki seansın da enerji alanınızı dengeleme, iyileştirme ve içsel dönüşüm sağlama potansiyeli olduğunu unutmayın. Seçiminiz ne olursa olsun, bu tür enerji çalışmalarının size pozitif bir etki sağlaması umuduyla, içsel yolculuğunuzda başarılar dileriz.

İletişim için:
WhatsApp & GSM: 0541 3095582


Sui Platinum Özel

Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page