Mor Alev Enerjisi

Mor Alev ile Dünyayı İyileştirin

Mor Alev ile Dünyayı İyileştirin

Şifa için enerjiyle çalışmanın ve kendimizi olumsuzluk bağlarından kurtarmanın pek çok yolu var. Bunları ruhsal çevremizde her zaman konuşuruz, ancak çoğumuz kendimizi onları kullanmaya gerçekten adamıyoruz. Yeni bir şey öğrenirken heyecanlanırız, belki bir veya iki kez deneriz ve sonra “hayata” geri döneriz. İçinde bulunduğumuz durumun bize gösterdiği gibi, “normale” geri dönemeyiz ve çoğumuz herhangi bir şuur sahibi olmak istemiyoruz. Aslında biliyoruz ki daha iyi bir yol var.

Şu an aynı enerji ağının içindeysek size dünyaya gelme misyonunuzun YAPMA ve OLMA zamanının geldiğini söylemek için buradayım ve bu eski olumsuz kalıpları, düşünceleri ve duyguları temizlemekle başlıyor. Aslında, onu yolunuzdan çekmekten daha iyisini yapabilirsiniz. Mor Alev ile çalışarak negatifliği pozitifliğe dönüştürebilirsiniz. Aşağıda size anlatacağım Mor Alev sadece enerjiyi ortadan kaldırmaz veya bizi ondan korumaz… onu dönüştürür. Mor Alev, bireysel ve dünya dönüşümünün anahtarıdır. Dokunduğu her şeye özgürlüğü geri getirir bu doğal bir uyum içinde hareket etme ve akışta olma özgürlüğü. Bu, gerçek değerini anlamamızı bekleyen "eski" bir ruhsal simya uygulamasıdır.

Mor Alev nedir?

Zaman boyunca, aydınlanmış üstadlar, azizler, rehberler, şamanlar, bilgeler ve kutsal ilimlerin usta uygulayıcıları şeklinde bize geldiler. Bu ustalar Mor Alev ile nasıl çalışacaklarını anladılar, fakat bunu bizimle 18. yüzyılda yaşamış usta bir simyacı olan Saint Germain paylaştı. Saint Germain, 21. yüzyılın üstadı olarak bilinir ve ışığın simya anahtarı olduğuna inanırdı. Mor Alev hepimiz için bir hediye ve araçtır ve özü ruhsal simyadır. Tıpkı bazı simyacıların kurşun metali altına çevirmeye çalıştıkları gibi, ruhsal simyacılar da olumsuzluğun kurşununu ilahi altına dönüştürmeye kendilerini adamışlardı. Alt benliği yükseltmek ve yüksek benlikle birleşmek için kendini dönüştürmenin simyasını uyguladılar ve bunu yapmak için Mor Alevi kullandılar.

Menekşe rengi uzun zamandır ruhsal enerji ile ilişkilendirilmiştir. Fiziksel ve duygusal olarak iyileştiricidir ve kolaylık, uyum ve ruhsal gelişim getirir. Menekşe Taç Çakraya karşılık gelir, İlahi olanla bağlantımız ve Kaynağın sonsuz şefkati ve huzuru. Menekşe, görünür spektrumda en yüksek frekansa sahiptir ve menekşenin ötesinde ne olduğu insan gözüyle görülmez. Modern çağın en büyük bilim akıllarından biri olan Nikola Tesla, Mor Işın üzerinde yaptığı çalışmalarla bu yüksek spektrumu anlamış, çalışmış ve Mor Alev enerjisini kullanarak mucizevi şifalar gerçekleştirmiştir. Mor Alev, merhamet, bağışlayıcılık, özgürlük, sevgi, adalet ve dönüşüm niteliklerine sahip olan Mor Işın'dan doğar. Mor Alev aracılığıyla, tüm olumsuzlukları, özellikle olumsuz düşünce ve duygularımızı dönüştürebilir ve kendimizi acı ve ıstıraptan kurtarabiliriz. Mor Alev neşeye eşittir; kendimize koyduğumuz sınırlamaların üstesinden geldiğimizde ortaya çıkan neşe, huzur ve şifadır. Mor Alev bizi karmadan kurtarır.

Mor Alev nasıl çalışır?

Mor Alev her şeyin enerjik titreşimini değiştirir. Titreşim, Hermetik Yasalardan veya İlkelerden biridir. Düşünce, duygu, mantık ve arzu dahil her şeyin bir titreşimi vardır. Bir tezahür biçimini diğerinden (madde, zihin ve ruh) ayıran tek şey titreşimdeki farktır. Titreşim oranları ve modları değişiklik gösterir. Ruh en yüksek frekansa sahiptir (bir çarkın çok hızlı döndüğünü ve hareketsizmiş gibi göründüğünü görmüşsünüzdür). Ve ölçeğin diğer ucunda, süper düşük titreşimli form da hareketsiz görünebilir. En yüksek ve en düşük arasında, milyonlarca değişen derecelerde titreşim vardır.

Zihin titreşimden titreşime dönüştürülebilir. Isıyı hayal edin. Sıcak ve soğuk aynı şeyin dereceleridir ve hepimiz termostat ayarını değiştirme deneyimine sahibiz. Tıpkı renk ve sesi yeniden yaratmak gibi zihinsel titreşimleri yeniden üretebiliriz. Daha yüksek titreşim seviyelerine ve farklı derecelere ulaşmak, belirli enerji biçimlerini moleküller, atomlar, vb. hapsinden kurtarır. Mor Alev ruhsal enerjidir, en yüksek frekanstır. Enerjiyi yükseltir ve serbest bırakır, özellikle de sıkışan ve ağırlaşan her şeyi. Enerji formlarının titreşimlerini değiştirmeyi öğrenenlerin “mucizeler” gerçekleştirdikleri söylenir ve Mor Alev bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Mor Alev ile Çalışmak

Google'dan Mor Alev hakkında tonlarca bilgi edinebilirsiniz, yani daha fazlasını istiyorsan o senin için orada. Ama şu anda, karmaşık ya da çok kuralcı olmak istemiyorum çünkü bu onunla gerçekten çalışmanın ve bunu tutarlı bir şekilde yapmanın önüne geçebilir. İşte Mor Alevi bilinçli olarak hayatınıza getirmenin üç kolay yolu.

Mor Alevi ortaya çıkarmanın 3 yolu

1) “Mor Alev BENİM” diyerek içinizden onu çağırın. Aklınıza geldiği kadar sık söyleyin. Onu somutlaştırdığınızı hissedin. Saint Germain bize bu bilgiyi bahşetmiştir, ama bu sizin ve benim olduğu kadar herkesindir. Ruhun Her Şeyi Hepimizdir, yani içinizde olduğu kadar dışınızda da vardır. Onu çağırın ve sizin aracılığınızla yayılmasına izin verin.

2) Mor Alevi gözünüzde canlandırın. Sizi çevreleyen, yukarıda, aşağıda, sağda, solda tüm çevrenizde yayılıp sizi sarıp sarmalayan mor bir ışık sütunu görün. Kalbinizden geldiğini, genişlediğini ve büyüdüğünü hissedin. Çoğaldığını ve sonra dünyaya gönderdiğinizi hayal edin. Hatta Mor Ateşte korunmuş ve iyileştirilmiş bir mor filtreden tüm gezegeni görebilirsiniz. 

3) Mor giyin veya aksesuar takın! Kesinlikle işe yarıyor! Sadece mor giymek, içinde ametist kristalleri bulunan bir banyo yapmak, duvarları menekşe rengine boyamak, mor çarşaflarda uyumak, mor bir kalem kullanmak veya Taç Çakranızı harekete geçirmek, hepsi ruhsal mor alev enerjisini harekete geçirir. Bunların herhangi birini de yapsanız Mor Alevi çağırıyorsunuz demektir, özellikle de niyetiniz ondayken...  Kendinizi onunla kuşatın ve bunu başkalarıyla paylaşın. Mor bir mum yakmak, mor bir kalp emojisi göndermek veya metninizi mor olarak değiştirmeniz gibi.

İhtiyacımız olan her şeye sahip değiliz ve COVID-19 bizi ele geçiriyor gibi görünebilir, ancak bu doğru değil. Gerçek ve sonsuz kaynaklarımızdan yararlanmayı uzun süredir ihmal ettik. Mor Alev onlardan sadece biri ve ihtiyacınız olan er anda yanınızda. Hayatın içinde yavaşladıkça, dinlemeye başladıkça ve alıştığımız farkında bile olmadığımız parazitleri temizledikçe daha net hatırlıyoruz. Bu hatıranın bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim…


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page