Reiki Eğitimi 3. Seviye

Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi

Reiki Eğitimi 3.Seviye

Sevgi ve Refah Modülü Kozmik Enerji
ÖN KOŞULLAR:
3. Seviye REİKİ Master uyumlamasını alabilmek için ön koşul Reiki 2. Seviyesini almış olmanız gerekmektedir. Reiki 2. seviye eğitimini farklı bir kaynaktan alındıysa, belgelendirmek gerekmektedir.

Shinpiden, 'gizemli öğretiler' için Japonca bir kelimedir. Shinpiden kursunu tamamladıktan çok sonra devam eden bir yolculuk olan kişisel yolculuklarına devam etmek isteyen Seviye II uygulayıcıları veya halihazırda Reiki Master & Teacherlar hedeflenmektedir. Bu nedenle, bu sadece öğretmekle ilgili değildir ve hatta kişisel Reiki uygulamalarını basitçe geliştirmek ve ara sıra etraflarındakilere öğretmek isteyenler için bile uygundur.

Shinpiden'de kendini güçlendirme, Reiki kaynağına güçlü bir enerjisel bağlantı yoluyla elde edilir. Bu aynı zamanda, kapsamlı Reiki bilginizin bir sonucu olarak hissedeceğiniz güvenin bir sonucudur. Reiki'deki tüm varyasyonların gerçekte ne olduğu, Reiki'nin bugün dünyada bulunduğu yer, Japon shirusi (semboller) ve jumon (mantralar) ve bunların Japon felsefeleriyle bağlantıları ve Reiki'nin ruhsal doğasının kökeninin ne olduğu.

Bu seviyenin ve eğitimin ana odak noktalarından biri, büyük, parlak bir ışık olduğunuz ve her zaman öyle olduğunuz duygusuna ulaşmanızdır  bu, dördüncü shirushi ve jumon ile çalışarak elde edilir.

3.Seviye Ders İçeriği:
  • İlkeler üzerinde gözden geçirme ve meditasyon;
  • 2.Düzey mantra ve sembollerin ve bunların 3. Düzey mantra ve sembolle mantıksal olarak nasıl bağlantı kurduklarının gözden geçirilmesi,
  • İlkeler, mantralar ve semboller arasındaki ilişki üzerine tefekkür,
  • 4.sembol ve mantra, DKM hakkında talimat ve meditasyon,
  • DKM ile alanınızı genişleten talimat ve uygulama,
  • Uyumlamaları ve Reiju'yu gerçekleştirme talimatı ve uygulaması,
  • Uyumlama Kavramı ve Reiju.

Eğitim sırasında;

Seviye 3 tekniklerini uygulayacak, Seviye Uyumlamasını alacak, Tamamlandığında Shinpiden Reiki Seviye 3 sertifikasına sahip olacaksınız.

Kapsamlı ders notları, Shinpiden (Reiki Seviye 3) Sertifikası, eğitim dökümanları.  •  
Kurs 90 gün boyunca mevcuttur
1750.00₺
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Eğitim Süresi: 3 Gün (Canlı)
Dökümanlar: 16 PDF
Videolar: Canlı Eğitim
Seviye: 3. Seviye Master A
Kayıtlı Öğrenci: 24
Sertifika: Onaylı Sertifika

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page