Videolu Yayınlarımız

Reiki Şifası Anksiyete Meditasyonu

Kimin hangi alanda şifaya ihtiyacı varsa, #evrenselsevgiveşifa #enerjisi #reiki alanlarınıza sevgiyle akması, şifalandırması, birin ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde #niyet enerjisi ile uyumlanmıştır videom. Şimdiden #şifaolsun...


 

Sui Master Shakuachi Meditation

Negatif düşünceleriniz var ve onlardan kurtulamıyor musunuz? Bu parçayı dinlerken uygun bir meditasyon yapın. Olumsuz düşünceleri ve duygusal tıkanıklıkları yok etmek için solfej frekansı 396 hz mükemmel bir çözümdür.Bilinçsiz tıkanıklıkları ve olumsuzluğu yok edin.


Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page