Ücretsiz Seanslarımız

Ücretsiz Enerji Seansları

Ücretsiz Enerji Seansları

Ücretsiz Şifa Çalışmaları Belirli tarih aralıklarında grup olarak ücretsiz enerji seansları düzenliyoruz. Bu seanslara katılım sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda ki başvuru formunu doldurmak. Çalışma Günü ve Çalışma Saati katılımcıya önceden bildirilecek ve okuyacağı niyet gönderilecektir. Bu niyetinizi kalben 3 kere tekrar edip akışa kendinizi bırakabilirsiniz. Şimdiden Şifa Olsun...

Ücretsiz Şifa Çalışmasına Katılım Koşulları: Aşağıdaki butondan erişeceğiniz sayfada katılım formunu tam AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileri doldurarak, kendi rızası ile niyet ederek katılabilecek herkes çalışmaya katılabilir.


Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page