Ücretsiz Kozmik Enerji Eğitimi

Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisiden
Kozmik Enerji Eğitimi Semineri
Image

"Kendiniz ve Başkaları İçin Nasıl Şifacı Olabilirsiniz"!

Her hafta Cumartesi saat 21:00 'i gösterdiğinde canlı eğitimi seminerine başlıyoruz. Son dönemlerin çokça merak edilen Kozmik Enerji sistemini tüm detayları ile analatacağımız bu eğitim seminerini kaçırmayın.

Eğitim seminerinin sonunda sürprizler ise sizleri bekliyor. Bu seminer tamamen ücretsiz olup sadece aşağıda ki formu doldurmanız yeterlidir.

Image
Lütfen Seminere katılım için aşağıda belirtilen formu eksiksiz doldurunuz.
Lütfen adres doğruluğundan emin olunuz.
Zoom Linkini SMS veya WhatsApp üzerinden ulaştıracağız.

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page