• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Öğrenci ve Danışanlarımızdan Geribildirim

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Sonsuz Teşekkürler

Seanslarımıza ve eğitimlerimize katılan çok değerli danışanlarımızdan olumlu dönüşler almak her fimanın olduğu gibi bizim de gururla okuduğumuz ve çok mutlu olduğumuz anları bizlere yaşatıyor. SuiMaster Akademi üzerinden eğitim, uyumlama, kozmik enerji ve seansları alan katılımcı dostalardan, bizler için söyledikleri enerji dolu, olumlu görüşleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Sağlıkla ve mutlulukla kalın.

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page