• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Danışma (Zoom) Fiyat Tarifesi

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Danışma (Zoom) Fiyat Tarifesi

Danışma (Zoom) Fiyat Tarifesi

Kendinize, hak ettiği hayatı verin.

Seans ve terapi ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde çözmek ve tüm sorularınıza doğru bir şekilde cevap verebilmek adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Whatsaap danışma hattı ve iletişim kanallarımızı kullanarak Suimaster Akademi üzerinde tüm sorularınıza ücretsiz bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Detaylı görüşmek, özel durumlarınızdan bahsetmek ve çözüm için direk olarak Progressor ile özel birebir görüşme ihtiyaçlarınız için Zoom üzerinden canlı danışma hattı kurduk. Tamamen gizlilik ilkelerin hakim olduğu, birebir olarak rahat bir şekilde görüntülü görüşme sağlayabileceksiniz.

Peki Süreç Nasıl İlerlemekte:

Danışma ücretinizi yatırdıktan sonra ekibimiz sizinle irtibata geçerek ve randevu zamanınızı oluşturacaktır. Progressor ile görüşmeniz 1 saat sürecektir.
Kendinize hak ettiği yaşamı vermek ve şifayı gerçekten bulmak için küçük bir adım atın.

Danışma Ücretimiz:

1 Saatlik Ana Progressor ile birebir ZOOM üzerinden görüşme  ücreti 200₺ dir.
Önemli Not: Danışma sonunda eğer seans ve terapi almaya karar verirseniz bu ücret seans veya terapi ücretinden düşecektir.

Birebir ZOOM Danışma (Canlı)

200 /1 Saat

  • Progressor ile birebir görüşme
  • Seans almaya karar verirseniz Danışma ücreti paketinizden düşer.

Temcilcimiz Olun!

Hangi Seansı Almalıyım?

Hangi Seansı Almalıyım?

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page