Mor Alev Enerjisi

Mor Alevin Tarihi

Mor Alevin Tarihi

Menekşe alevi, eski zamanlarda Atlantis ve Lemurya'nın ileri medeniyetleri sırasında biliniyor ve kullanılıyordu. Kutsal ateşin rehberleri, melekleri ve ilahi simyacılar tarafından tapınakların gizli odalarında kullanıldı. Birçoğu Atlantis tapınaklarındaki mor alevi inceledi ve bu alevin vücudu iyileştirmede ve değişen dünya koşullarındaki etkinliğini biliyordu.

Bu kıtaların, insanlığın ilahi enerjiyi kötüye kullanmasının bir sonucu olan afet yoluyla batmasından sonra, menekşe alevi insanlığa yalnızca dünyanın eterik boyutlardayken ifşa edildi. Gelişmiş ruhlar, uyku sırasında ruh yolculuğunda bu boyutlara seyahat edebilir ve inisiyasyon yolunda menekşe alevi hakkında bilgi alabilirlerdi. Bugün, bu boyutlar dünyanın eterik düzleminde hala mevcuttur ve onları eterik bedenlerimizde ziyaret edebiliriz.

Ancak değişen şey, 1930'larda, son yaşamında "Avrupa'nın harikası" olan, yakın zamanda yükselen üstat Saint Germain'in, ruhsal kazanımını, menekşe alevinin bilinçli farkındalığını almak için insanlığın teminatı olarak taahhüt etmesiydi. Saint Germain, kutsal ateş aracılığıyla kendini dönüştürmenin simyasını deneyebilmemiz için bu ilahi enerjinin insanlığa öğretilmesi için gönüllü olmayı seçti.

Bugün, menekşe rengi alevin tam olarak farkında olan ya da bir adı olmasa da menekşe alevinin eşdeğerine sahip olan, iç veya dış seviyelerde en az bir milyon ruh vardır. Bazıları buna mor ışık diyor. O ışığı görürler, ona çekilirler ve onu auralarına çekerler.

Geceleri uyurken ruh bilincinizdeki eterik düzlemde bu mor alev boyutlarını ziyaret edin. (bkz.Eterik Ruh Yolculuğu


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page