Kozmik Enerji Hakkında

Kozmik Enerjinin Kökeni

Kozmik Enerjinin Kökeni

Birçoğunuz Reiki'nin ne olduğunu zaten biliyor olabilir. Reiki'de yaygın olarak sadece bir kanal kullanılır. Kozmoenerji de yaklaşık 200 kanal kullanır. İlk kanal, uzun bir grup meditasyonundan sonra Hintli yogiler tarafından keşfedildi. Yavaş yavaş, diğer kanallar da benzer şekilde keşfedildi.

Bir şifa yöntemi olarak Kozmoenerji'nin tarihi, Sovyet hükümetinin gizli girişiminin bir parçası olarak birkaç Sovyet bilim insanından oluşan bir grubun Hindistan, Tibet, Afganistan ve diğer ülkelerden kanalları incelemeye başladığı 1918 yılına kadar uzanabilir. 1990'larda, SSCB'nin çöküşünden sonra, kozmik enerji kanallarını inceleyen ve birkaç öğrencisine Kozmoenerji yöntemini öğreten kurucusu Vladimir Petrov sayesinde Kozmoenerji yöntemi yaygınlaştı.

Petrov'un ilk öğrencilerinden biri, kozmik enerjilerin kullanımı üzerine bir Doktora tezini savunan, kozmik enerjinin kişinin fiziksel ve zihinsel sağlığını iyileştirmenin bir yolu olarak kullanımına atıfta bulunan birçok makale yazan ve varlığını bilimsel olarak kanıtlayan Dr. Emil Bagirov'du. Dr. Bagirov, Klasik Kozmoenerji Okulu'nu ve Uluslararası Klasik Kozmoenerji Federasyonu'nu (ICCF) kurdu. Aralık 2009'da ICCF, Birleşmiş Milletler'in Dünya Sağlık Örgütü'ne kabul edildi. Dr. Bagirov'un Kozmoenerji Okulu “Klasik Kozmoenerji” olarak tanındı. Okul, yavaş yavaş arınmakta olan ve doğal olarak durugörü, iyileştirme yetenekleri vb. gibi doğaüstü yeteneklerde ustalaşmaya başlayan bir kişinin kişisel gelişimine büyük önem vermektedir.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page