Aura Hakkında

Manevi Sözleşme ve Müzakereler

Manevi Sözleşme ve Müzakereler

Ruh Anlaşmaları ve Doğum Öncesi Yaşam Planlaması.. Ruh anlaşmaları, iki veya daha fazla kişi arasındaki enkarnasyon öncesi yapılan sözleşmelerdir. Bir ruh anlaşmasının arkasındaki teori, doğumdan önce tasarlanan yaşam senaryolarını içerir. Ruhlar, insan formunda öğrenmek istedikleri derslere dayanarak ilişkileri ve aile bağlarını seçerler. Bazı ruhsal gruplar arasında, ruh gelişiminin ruh formundan ziyade insan enkarnasyonları yoluyla daha hızlı ilerleyebileceğine dair bir varsayım vardır.

Doğumdan önce ruh anlaşmaları yapmak, ruhlara gelecekteki enkarnasyonlarını seçerken ruhsal gelişim (bkz.Ruhsal Gelişim) hedeflerini ilerletmek için kullanmaları için bir oyun planı verir.

Ruh anlaşmaları veya sözleşmeleri genellikle, bir gezegendeki organizmaların çevreleriyle etkileşime girdiğini ve çevrelerini yaşam koşulları için sürdürülebilir kılmak için doğasını etkilediğini öne süren bir ilke olan Gaia felsefesinden türemiştir. James Lovelock tarafından yaratılan bu teorinin adı, Yunan Dünya tanrıçası Gaia'ya dayanmaktadır.

Ruh Anlaşmaları ve Yeniden Müzakereler

Ruh anlaşmaları, "özgür seçim" in insan yaşamına bağlı olduğu inancına dayalı olarak, çok kısıtlayıcı veya kesin olarak belirlenmiş değildir. Sözleşmeye dayalı olarak, ruh anlaşmalarının yerleşik "kurallar" içerdiğine inanılabilir. Çünkü kişinin en iyi yaptığı planlar ve hedefler hayatta her zaman işe yaramaz. Manevi varlık her zaman enkarne insanların günlük olarak karşı karşıya kaldığı gerçekçi zihniyete sahip değildir. Ruh anlaşmaları, orijinal ideolojik senaryoları bozan durumlara uyum sağlamak için genellikle bir ömür boyunca perde arkasında yeniden müzakere edilir.

Manevi Sözleşmelere Karşı Karmik Bağlar

Daha katı karmik bağlantıların aksine, ruh anlaşmaları yoluyla bağlanan insanlar çeşitli nedenlerle birbirlerine yakın olmayı seçerler.

Karmik ilişkiler onlara karşı acil bir enerjiye sahip olma eğilimindedir, bireyleri bir iyiliğe karşılık vermek, bir borcu geri ödemek, farklılıklarını çözmek veya geçmişteki yanlışları telafi etmek için bir araya getirir.

Doğum öncesi anlaşmalar yoluyla bağlantı kurduğumuz biri genellikle bizi güldüren bir arkadaş, güvenilir bir akıl hocası veya en sevdiğimiz kardeştir. Ruh anlaşmaları veya manevi sözleşmeler genellikle daha özgür hissetmek için yerleşik bir veya daha fazla çıkış maddesiyle tasarlanır. Sözleşmeye dayalı ilişkilerde genellikle hiçbir yükümlülük duygusu yoktur.

Zor Aşk Ruh Anlaşmaları

Ruh anlaşmaları bazen zorlu bir aşka dayanır. Örneğin, bir ruh reddedilmeyi, terk edilmeyi veya insan biçiminde başka bir zor duyguyu deneyimlemek isteyebilir. Başka bir ruh, bu tür bir deneyimi yaşamak için nemesis rolünü üstlenmeyi kabul edebilir. Bir düşmanın gözünde, dost bir ruh sevgiyle geçmişe bakıyor olabilir.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page